mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@betonito Nie powinien wchodzić do składu. Teraz jego miejsce jest na ławce.
1
@kaamil1910 Ma robić trzecią, a nawet nie jest pewne czy była druga.
0
@FC1899Barca Azerowie to już nie są chłopcy do bicia.
4
@Khajio Wg transfermarkt to Korona Kielce negocjowała z Messim.
0
@tbas Lasse Lempainen - operował Dembele, Joan Monllaua - operował Cou.
Żaden z nich nie jest zatrudniony przez Barcelonę. Wybór lekarza zależy w dużej mierze od zawodnika.
Umtiti kiedy miał operację?
Z tego co pamiętam to u Dembele to były nowe urazy a nie odnowione po zabiegach.
0
@Pioter Może jeszcze nic nie wiedział, może właśnie na tej siłowni przeciążył kolano? Wersji może być wiele.
0
@TheCaptainVeB Tylko, że prime Michaiłowa twa już z 12 lat.
1
@tbas Może to z organizmem coś nie tak?
0
@monsterrize To niech może powie w Borussii, że chce odejść do Barcelony za maks. 10mln?
Lewy też chciał od nich odejść za 30mln, które dawał Bayern. Była krótka piłka - masz jeszcze rok kontraktu i zostajesz.
0
@BarcaInfo Wtedy będzie licytacja. Małe szanse w naszej sytuacji.
0
@koziar Ten odsetek w Szwajcarii to wynika raczej z tego, że żołnierze trzymają broń w domach i to się liczy do statystki. Wśród cywili nie odbiegają od innych w Europie.
1
@BrzydkiAS Co to znaczy powinna być? Komuna? Niech wygrają przetarg.
0
@Yosemite To Skorża do Lecha? Czy jeszcze będą męczyć bułę Żurawiem?
0
@BarcaInfo +6 to chyba ponad 6
0
@Fabik Semedo nie grał na wahadle :)
5
@matirix20 Każdy byłby zakochany grając 12 na 11.
0
Tam padało czy tak mocno polewali boisko?
1
@horang To powinna być norma, że rezerwy grają takim samym systemem.
0
Pekhart nawet jak leży to gole strzela.
1
@Joe_Pesci Trochę z dupy, ale pociągnął go lewą ręką, ten trochę dołożył i wyszło.
0
@DonMatteo901 Tak będzie dopóki Pioteł będzie u was rządził.
0
@AssisMoreira Skoro się nie dało to czym ten fotel był obity?
0
@DonMatteo901 Legia to bankrutuje wg niektórych od trzech lat a i tak zamiata ligę.
0
@DonMatteo901 Jednak chyba lepiej coś wstawić do gabloty. Idąc tym tokiem rozumowania połowa lig powinna zostać zlikwidowana bo w pucharach nie dają rady.
0
@messi564 W tym sezonie nie ma podziału na grupy.
0
Odjechał ten Lech reszcie ligi.
0
@itmustbejoke Kiedy ten Curry był agentem Neymara? Pracował tylko dla Barcelony w Brazylii.
4
@Azi W tym sezonie juz tam nie może grać.
2
@Krzychuuuu14 Tak robi każdy agent. Lepsze warunki dla zawodnika to też wyższa klauzula odejścia.
5
@batoosz To znaczy, że interes naszego zawodnika nie jest zbieżny z dobrem Klubu?