21

@betonito Nie powinien wchodzić do składu. Teraz jego miejsce jest na ławce.

1

@kaamil1910 Ma robić trzecią, a nawet nie jest pewne czy była druga.

0

@FC1899Barca Azerowie to już nie są chłopcy do bicia.

4

@Khajio Wg transfermarkt to Korona Kielce negocjowała z Messim.

0

@tbas Lasse Lempainen - operował Dembele, Joan Monllaua - operował Cou.
Żaden z nich nie jest zatrudniony przez Barcelonę. Wybór lekarza zależy w dużej mierze od zawodnika.
Umtiti kiedy miał operację?
Z tego co pamiętam to u Dembele to były nowe urazy a nie odnowione po zabiegach.

0

@Pioter Może jeszcze nic nie wiedział, może właśnie na tej siłowni przeciążył kolano? Wersji może być wiele.

0

@TheCaptainVeB Tylko, że prime Michaiłowa twa już z 12 lat.

1

@tbas Może to z organizmem coś nie tak?

0

@monsterrize To niech może powie w Borussii, że chce odejść do Barcelony za maks. 10mln?
Lewy też chciał od nich odejść za 30mln, które dawał Bayern. Była krótka piłka - masz jeszcze rok kontraktu i zostajesz.

0

@BarcaInfo Wtedy będzie licytacja. Małe szanse w naszej sytuacji.

0

@koziar Ten odsetek w Szwajcarii to wynika raczej z tego, że żołnierze trzymają broń w domach i to się liczy do statystki. Wśród cywili nie odbiegają od innych w Europie.

1

@BrzydkiAS Co to znaczy powinna być? Komuna? Niech wygrają przetarg.

0

@Yosemite To Skorża do Lecha? Czy jeszcze będą męczyć bułę Żurawiem?

0

@BarcaInfo +6 to chyba ponad 6

0

@Fabik Semedo nie grał na wahadle :)

5

@matirix20 Każdy byłby zakochany grając 12 na 11.

0

Tam padało czy tak mocno polewali boisko?

1

@horang To powinna być norma, że rezerwy grają takim samym systemem.

0

Pekhart nawet jak leży to gole strzela.

1

@Joe_Pesci Trochę z dupy, ale pociągnął go lewą ręką, ten trochę dołożył i wyszło.

0

@DonMatteo901 Tak będzie dopóki Pioteł będzie u was rządził.

0

@AssisMoreira Skoro się nie dało to czym ten fotel był obity?

0

@DonMatteo901 Legia to bankrutuje wg niektórych od trzech lat a i tak zamiata ligę.

0

@DonMatteo901 Jednak chyba lepiej coś wstawić do gabloty. Idąc tym tokiem rozumowania połowa lig powinna zostać zlikwidowana bo w pucharach nie dają rady.

0

@messi564 W tym sezonie nie ma podziału na grupy.

0

Odjechał ten Lech reszcie ligi.

0

@itmustbejoke Kiedy ten Curry był agentem Neymara? Pracował tylko dla Barcelony w Brazylii.

4

@Azi W tym sezonie juz tam nie może grać.

2

@Krzychuuuu14 Tak robi każdy agent. Lepsze warunki dla zawodnika to też wyższa klauzula odejścia.

5

@batoosz To znaczy, że interes naszego zawodnika nie jest zbieżny z dobrem Klubu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?