mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Zobacz wizualizację. Szału nie ma. Nawet po tych zdjęciach widać, że kolos to to nie będzie, ledwie wyszli z gruntu, a już konstrukcje pod dach montują.
27
@FCB24 Laporte to gra City.
2
@rasta212 Około 160 tys.
0
@Coutinho007 Teraz już go nie sprzedamy bo chyba kończy mu się kontrakt. Chyba, że jest jakaś opcja przedłużenia.
0
@Coutinho007 Alenia, Munir i Samper pokazli finalnie, że poziom Barcelony to o dwie półki za wysoko. Z Puigiem będzie to samo.
1
@Coutinho007 Siedzenie na ławce daje mu więcej? @Janiama ma rację, za rok, dwa odejdzie i będzie grał w najlepszym razie w klubie pokroju Betisu.
4
@itmustbejoke van dijk i salah nie marnowali czasu na ławce, tylko grali i się rozwijali. Puig stoi w miejscu bo się uparł, że nie pójdzie na wypożyczenie. On ma 21 lat, a w zasadzie to nadal piłkarz 3-ligowy, bo tylko w tej lidze grał.
0
@TheBigShow Jakie inne błędy w jego skoku zauważyłeś i ile byś za nie odjął punktów?
3
@kuz Tragiczna to była krata. Teraz jest znośnie.
0
@lucca87 Dzięki temu tam już praktycznie nie ma wirusa i żyją normalnie. My się będziemy babrać jeszcze ze 2 lata. W imię wolności i swobód obywatelskich.
0
@lucca87 Australia najgorszym miejscem do życia?
0
@Nihas Oni docinali swoje miasta, a nawet same osiedla od reszty kraju. Wyobrażasz sobie to u nas, gdzie ludzie krzyczą, że nie będą nosić kagańców na mordach? Poza tym zamknięcie granic na krótki czas to nie jest wielki problem, nie ma tutaj znaczenia czy jest wyspą czy nie. Oni ruch lotniczy wstrzymali.
1
@joloskyy Chodzi mi o to, że wśród obecnej młodzieży jest bardzo duży odsetek takich, którzy chcą mieć wszystko po linii najmniejszego oporu, nic od siebie. Medycyna to jest w ogóle chora dziedzina, co drugi dzieciak idzie tam studiować bo tata/mama są lekarzami i ich wypchali. Potem kończą te studia i są lekarzami bo muszą, a nie chcą.
2
@Barca1992 Z drugiej strony masz Australię i Nową Zelandię. Tam były ostre lockdowny miejscowe, łącznie z zakazem opuszczania domów i to zadziałało.
4
@Xwowrak U mnie po pierwszym rok z 320 osób zostało 100 (fakt, że z 50 po prostu zrezygnowało). Ostatecznie studia skończyło 45-50. Teraz dzieciarnia wychodzi z założenia, że im się coś należy.
5
@Tomo1989 Pokaż gdzie napisał, że jak innych okradają to jest ok.
1
@PatrychoO Wiedzą, że PK to może być jedyne możliwe trofeum do zdobycia i droga do niego już krótka.
1
@Czeresniafcb Przegląd to jeszcze jest gazeta sportowa czy już coś ala pudelek? Jak czasami wpadam na wypociny niejakiej pani Koprowiak to nie wiem czy piłka nożna to jeszcze sport, który znałem.
0
@DaPi Badia to w ogóle jest oderwany od rzeczywistości (w pozytywnym sensie) jak na piłkarza.
0
@MaziFCB Najlepsze jest to, że oni w to nadal wierzą. Nasz ewangelista Mateusz...
1
@tbas Faul na zawodniku wychodzącym na czystą pozycją to nie jest zwykły faul.
1
@Messiah10 Tam powinna być żółta kartka, a że już jedną miał to by wyleciał. To by nie było podwójne karanie, które dotyczy bezpośredniej czerwonej.
0
@kubix05 Nie byłaby taka cudowna gdyby nie rykoszet
12
@LS To nie cud. Tak to działa.
5
@draxidox Gorsze są łajzy jeżdżące w deszczu, na światłach do jazdy dziennej, często jakichś dorabianych.
2
@Cobra303 Zobacz na tą fotkę i policz ile trójkątów można narysować wśród graczy Wolves.
1
@wroclawianin89 Ten pomysł Lecha ma jedną zasadniczą wadę, drużyna gra dobrze przez 2 miesiące w roku. Tak jest od kilku lat. Ci młodzi są na siłę promowani, a nie są w stanie uciągnąć całego sezonu. Młody musi grać obok doświadczonych graczy, bo uda mu się jeden mecz a dwa będą średnie. W Lechu albo w składzie jest 6 młodych albo 8 obcokrajowców, nie potrafią tego wypośrodkować.
5
@jeyx77x Przecież z krzyżem po drugiej stronie to byłoby odbicie lustrzane herbu a nie herb.
0
@Wilczeq Twitter? Pokaż jeden film, reportaż w telewizji, która dociera do chociaż 50% społeczeństwa. Pod hasztagiem pewnie nie było nawet setki takich wpisów.
7
@Wilczeq Problem w tym, że ich zbrodniczej działalności nie przedstawia się wcale. Przez ogół są uznawani za bohaterów jako całość. Polacy mają chyba największe opory w Europie przed rozliczeniem się ze swojej historii. Pasuje nam pozycja ofiar, to wszyscy wokół są źli.