mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Denver https://forum.budujemydom.pl/static/proxy-cache/imageproxy/0_1218268949.jpg.b9b384d38bb8ebb63fbcf7998094eaca.jpg
powinieneś mieć coś takiego (bez przewodu PE i z jedną żarówką)
0
@Denver Twoje oba przewody to są fazowe (z prądem), tylko jest przerwa na włącznik. Ten w którym "masz prąd" podłącz pod L.
Też nie wiem jak Ci połączyli w puszcze rozgałęźnej. W najgorszym razie spalisz żarówkę :)
0
@Denver Wygląda na to, że masz stary typ instalacji (przewód neutralny łączony w puszcze nad włącznikiem). Podłącz jak Ci wygodnie, tzn. po jednym przewodzie pod zaciski A1 i L(obok B2), pozostałe raczej są nieaktywne.
0
@MESSIah16 Tam już żadne pokolenia nie mają nic do rzeczy. Wybory są przekręcane, dopóki wojsko nie stanie po stronie ludzi to nic się nie zmieni.
1
@neeed Większość trenerów wylatuje na pysk.
1
@Damianeo_10 Kolejny, który myśli, że klub na skraju bankructwa przeznaczy na nowych graczy 100% wpływów że sprzedaży. Tam nie ma kasy na bieżącą działalność, jak z tych 227mln uda się 50 wydać na transfery to będzie dobrze.
0
@Krychaaa10 Tylko po to żeby tobie coś udowodnić Klub ma stracić kolejny rok...
0
@daro22 Xavi zrobi taki porządek, że Busquets będzie grał do 40tki.
0
@LeoMessi1994 Bycie bucem, który uważa się za nieomylnego to nie charakter.
1
@barcelonaLM Przecież tam bez linii varu było widać, że nie było.
2
@Bartek22 To tylko świadczy, że ludzie znaja się na piłce i nic poza golami do nich nie przemawia. Teraz takich argumentów nie trzeba wyciągać, bo jak strzeli gola to każdy przeciętny oglądacz powie, że zagrał dobrze.
2
Dzisiaj paski we wiadomościach:
- "czy nagonka TVN zabiła księdza Dymera?"
0
@Bobo25 Ok, ale ci z topu praktycznie nie grają miksta i debli. Grają na ogół młodzi albo tacy bliżej końca kariery (poza tymi, którzy się w tym specjalizują).
0
@Bobo25 Przeładowany kalendarz? Przecież oni sami wybierają turnieje, na które jeżdżą. Często jest tak, że jak odpadną w wczesnej rundzie, to szybko lecą na kolejny.
9
@nieprzysiadalnosc Ligi Mistrzów to chyba tam nie obejrzy.
1
@KacperVEB Tak, te 70 mln to pójdzie w większości na bieżącą działalność Klubu. Ludzie nie zdają sobie sprawy w jak czarnej d... są finanse Barcelony. Transferów po kilkadziesiąt mln nie będzie pewnie przez 2-3 lata.
0
@Maniek9444 Ekstradycja.
3
@DonMatteo901 Bez przesady. Akurat ten mecz był całkiem niezły.
0
@dasouzar11 Sportklub.
0
@tobiasson92 4 krotny wzrost podatku nie oznacza 4 krotnego wzrostu ceny całkowitej towaru.
2
@szymonekk Właśnie te mecze w LE zaślepiły ludzi. Lech w nich wcale tak dobrze nie grał i gadanie o wyjściu z grupy było trochę śmieszne. Jedyny dobry czas Lecha to mecze w kwalifikacjach do LE. Jak się spojrzy wstecz to te mecze były raczej jakąś anomalią, Lech wrócił do swojego poziomu.
1
@Amigo_Blanco Ronaldo jest o 2 lata starszy.
0
@FC1899Barca Przecież trawa nie jest za długa :)
0
@Homeopata8989 Teraz płaczą jak im piłka raz podskoczy na murawie.
0
@nitey No tak, przecież nie mówię, że nie. Nie zmienia to faktu, że nie każda ręka w ataku to przewinienie.
0
@BorzyKrzys Nie każda. Tylko taka po której pada gol.
0
@tomek8756 TVP info i tak zrobi specjalny program zaraz po jego wystąpieniu.
0
@Kapitan_SW W Japonii to częsty przypadek. Kiedyś był jakiś dokument o tej ich wysokiej liczbie stulatków. Wyszło, że jest ich dużo mniej, wiele rodzin nie zgłasza ich zgonowy.
1
@kubix05 Teraz kozaki w kaskach muszą jeździć po chodnikach.
1
@MesQueUnClub96 Przewagą strimow jest komentarz (angielski). Tam mówią o meczu, a nie o pierdołach z tt.