La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

konto usunięte

0

https://zapodaj.net/4b86e8855e26b.jpg.html
https://zapodaj.net/a8502e734c4c5.jpg.html
https://zapodaj.net/7246bb0c10111.jpg.html
Potrzebuje elektryka na już a nawet i nie elektryka a chłopa który mi pomoże tutaj z wyłącznikiem nowej generacji bo nie ogarniam go totalnie jak podłączyć .
Z góry dziękuję bardzo pilne

0

@Denver Wygląda na to, że masz stary typ instalacji (przewód neutralny łączony w puszcze nad włącznikiem). Podłącz jak Ci wygodnie, tzn. po jednym przewodzie pod zaciski A1 i L(obok B2), pozostałe raczej są nieaktywne.

konto usunięte

0

@mkord a1 na górny tam gdzie jest prąd a do L podłączyć neutralny?

0

@Denver Twoje oba przewody to są fazowe (z prądem), tylko jest przerwa na włącznik. Ten w którym "masz prąd" podłącz pod L.
Też nie wiem jak Ci połączyli w puszcze rozgałęźnej. W najgorszym razie spalisz żarówkę :)

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?