9

@Janiama Fenomen jego karnych polega na tym, że są na granicy przepisów. Wiele jest wykonywanych z wyraźnym zatrzymaniem co jest błędem.

0

@Dalhi Nic, ale wg wielu tutaj już zniszczyli Ansu karierę.

0

@Dalhi Co Ty gadasz? To wszystko wina naszych lekarzy...

0

@pt9 Zdajesz sobie sprawę, większość tych kierowców z Warszawy to ludzie z twoich okolic jeżdżący w lizingowanych samochodach?

2

@TheNekro94 Dlatego uważam, że dobry ruch zrobił Onet wyłączając możliwość komentowania.

0

@tmQbassive Nie, to nie jest potoczne. Jest tylko źle używane i rozumiane. Oznacza nic więcej jak podzielenie, skłócenie ludzi, bo takimi łatwiej rządzić.

0

@tmQbassive Rządzi i dzieli? To raczej mało pozytywne.

0

@FC1899Barca Piątek nigdy nie był w czołówce napastników.

5

@MarioVeB! Pełna zgoda co do takiego strzelania karnych. Patologia.

1

@xVENUMx Bidetu nie widziałeś ;)

3

@Janiama I cyk, pis ma dwóch nowych posłów.

0

@CatalanDream Finalnie to była wymiana z dopłatą 12 mln dla nas.

0

@Coutinho007 Polska była tylko Syrena, reszta robiona na licencji włoskiej.

1

@tbas Akurat to Kimichowi wycięli cześć łąkotki, Ansu miał zszywaną. Tak się robi u młodych zawodników, na wycinanie będzie jeszcze czas. Lekarz Niemca powiedział, że po wycięciu w zasadzie nie ma się co goić i tylko kolano musi się "przyzwyczaić" do nowego stanu.

1

@BarcaInfo Równie dobrze można powiedzieć, że to Martin wpłynął na mecz, bo gole zaczęły wpadać dopiero jak wszedł na boisko.

0

@cudak321 Jakież to miasto?

0

@IronSanHybrid Twoje zaiteresowania nie przestają zaskakiwać :)

2

@Tomek_TF Trochę krzywo wyszło. Jakiś miesiąc przed tym golem w wywiadzie Masche mówił, że jeżeli ma strzelić gola to tylko z akacji, nie chce robić tego sztucznie z karnego, bo strzelanie karnych należy do innych.

3

@ansukapi Ok, może tak jest, nie twierdzę, że nie.

1

@ansukapi Pytanie czy można zrobić 2 w dogrywce.

0

@BarcaInfo Pique to się chyba nigdy nie nauczy poprawnej polskiej odmiany i właściwego używanie e i ę.

0

@FafitFCB Zawsze musi się wspierać na czyichś barkach. Sam nic nie umie.

0

@Kukiz FCB Może taka sama wynikała Ci też ze średniej.

0

@TheNekro94 U mnie to się nie zdarza, poza wejściem w w artykuły, ale bez przesady, da się z tym żyć.

2

Tak sobie zajrzałem na Cafe B. To jest niepojęte. Mecz Barcelony zrobił tam w kilka godzin większy ruch niż mieli przez cały tydzień.

0

@TheNekro94 Na mobilnej reklama wyskakuje tylko przy wchodzeniu na la Ramblę. Jedno kliknięcie żeby ją wyłączyć to nie jakiś dramat.

19

@HarveySpecter Bardzo życzeniowe myślenie.

0

@Peniu Przecież sprawdzali.

28

4 razy weszli nam w pole karne i strzelili 3 gole. Gra obronna to dno.

1

Nie wierzę, że Alba tam poszedł do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?