mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Janiama Fenomen jego karnych polega na tym, że są na granicy przepisów. Wiele jest wykonywanych z wyraźnym zatrzymaniem co jest błędem.
0
@Dalhi Nic, ale wg wielu tutaj już zniszczyli Ansu karierę.
0
@Dalhi Co Ty gadasz? To wszystko wina naszych lekarzy...
0
@pt9 Zdajesz sobie sprawę, większość tych kierowców z Warszawy to ludzie z twoich okolic jeżdżący w lizingowanych samochodach?
2
@TheNekro94 Dlatego uważam, że dobry ruch zrobił Onet wyłączając możliwość komentowania.
0
@tmQbassive Nie, to nie jest potoczne. Jest tylko źle używane i rozumiane. Oznacza nic więcej jak podzielenie, skłócenie ludzi, bo takimi łatwiej rządzić.
0
@tmQbassive Rządzi i dzieli? To raczej mało pozytywne.
0
@FC1899Barca Piątek nigdy nie był w czołówce napastników.
5
@MarioVeB! Pełna zgoda co do takiego strzelania karnych. Patologia.
1
@xVENUMx Bidetu nie widziałeś ;)
3
@Janiama I cyk, pis ma dwóch nowych posłów.
0
@CatalanDream Finalnie to była wymiana z dopłatą 12 mln dla nas.
0
@Coutinho007 Polska była tylko Syrena, reszta robiona na licencji włoskiej.
1
@tbas Akurat to Kimichowi wycięli cześć łąkotki, Ansu miał zszywaną. Tak się robi u młodych zawodników, na wycinanie będzie jeszcze czas. Lekarz Niemca powiedział, że po wycięciu w zasadzie nie ma się co goić i tylko kolano musi się "przyzwyczaić" do nowego stanu.
1
@BarcaInfo Równie dobrze można powiedzieć, że to Martin wpłynął na mecz, bo gole zaczęły wpadać dopiero jak wszedł na boisko.
0
@cudak321 Jakież to miasto?
0
@IronSanHybrid Twoje zaiteresowania nie przestają zaskakiwać :)
2
@Tomek_TF Trochę krzywo wyszło. Jakiś miesiąc przed tym golem w wywiadzie Masche mówił, że jeżeli ma strzelić gola to tylko z akacji, nie chce robić tego sztucznie z karnego, bo strzelanie karnych należy do innych.
3
@ansukapi Ok, może tak jest, nie twierdzę, że nie.
1
@ansukapi Pytanie czy można zrobić 2 w dogrywce.
0
@BarcaInfo Pique to się chyba nigdy nie nauczy poprawnej polskiej odmiany i właściwego używanie e i ę.
0
@FafitFCB Zawsze musi się wspierać na czyichś barkach. Sam nic nie umie.
0
@Kukiz FCB Może taka sama wynikała Ci też ze średniej.
0
@TheNekro94 U mnie to się nie zdarza, poza wejściem w w artykuły, ale bez przesady, da się z tym żyć.
2
Tak sobie zajrzałem na Cafe B. To jest niepojęte. Mecz Barcelony zrobił tam w kilka godzin większy ruch niż mieli przez cały tydzień.
0
@TheNekro94 Na mobilnej reklama wyskakuje tylko przy wchodzeniu na la Ramblę. Jedno kliknięcie żeby ją wyłączyć to nie jakiś dramat.
19
@HarveySpecter Bardzo życzeniowe myślenie.
0
@Peniu Przecież sprawdzali.
28
4 razy weszli nam w pole karne i strzelili 3 gole. Gra obronna to dno.
1
Nie wierzę, że Alba tam poszedł do końca.