mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fcbarcafan19 Ta "dżungloodporność" AK47 wynikała z jego niedoskonałości wykonania, były luzy w pasowaniu elementów ruchomych i jak się tam dostawał piasek czy błoto to było to po prostu "zmielone".
1
@Coutinho007 Nie bez powodu podczas wojny we Wietnamie amerykańscy żołnierze zabierali znalezione AK i ich używali zamiast swoich M16.
1
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/szokujacy-raport-o-karabinku-grot-ujawnia-pelen-zakres-jego-wad/0yent0v,79cfc278
Kolejne 0,5 mld złotych zmarnowane przez nasze cudowne władze.
0
@ObiektywnyKibic121 Z tą mega radością całej drużyny to bym nie przesądzał, normalna reakcja na gola.
0
@kuz Nasi by i tak nie trafili.
0
@tristan87 Jest 13-3 dla Martina. Jeszcze daleko do zrównania.
25
@Barthez_94 W ostatnim meczu jak weszła ta kula u nogi udało się dopiero zdominować 3-ligowca, zmiennicy sobie nie poradzili.
38
To jest dramat, że tak wielki klub nie ma w rezerwach czy juniorach jednej chociażby średniej 9tki.
0
@tobiasson92 Ile w Łodzi jest takich lokali? Pewnie kilkaset, więc jak to zawsze u nas reszta będzie siedziała cicho.
0
@jacobFCB Nie przeczę, ale w ostatnim czasie bardziej zrobił się z niego celebryta niż sportowiec. Myślę, że gdyby do tej walki przygotowywał się równie sumienie jak wcześniej to by jej nie przegrał. Skupił się za bardzo na gadaniu i są efekty.
2
@koksik2700 Najman już zdążył zejść.
1
@jacobFCB Wreszcie szczekacz się doczekał.
1
@culesjasiules Jak się uda kogoś sprzedać to kasa pójdzie na zasypanie dziury w budżecie a nie na nowych zawodników.
0
@Bobo25 Pod warunkiem, że za parę lat tego nie zabiorą.
0
@Jakchcesz Może po prostu usuń. Po co dorabiać do tego ideologię.
24
@Gomess Nie mogliśmy, bo powiedział jasno, że jest za wcześnie na tak duży klub.
0
@lukaszbarca15 Mowa jest o seniorskiej piłce, nie wiem jaka klasyfikacja jest pierwsza, jaka druga, a jaka trzecia. Lewemu liczą też gole z Delty i Legii II.
1
@lukaszbarca15 Jak Messiemu liczą gole z Barcelony B to już ok?
0
@lukaszbarca15 To są oficjalne gole. Przecież grał tam w drużynie seniorów.
0
@TheMugShot Ramosa postawili w ataku? Bo jeżeli w obronie, to kpina.
0
@jeyx77x Może Ostrowską mają...
0
@bleble123 Przy obecnej sytuacji finansowej na pewno nie da się 100% kasy ze sprzedaży zawodników przeznaczyć na zakup nowych. Myślę, że nawet 50% może być problem.
3
@Bernard777 To zbuduj wszystkim stadiony na 50 tys. ludzi.
0
@th@les Długo nad tym myślałeś?
0
@kulka Zawsze jak mnie najdzie ochota na obstawianie to zamiast zakładu wrzucam kasę do "skarbonki" :) Na tym się lepiej wychodzi.
0
@JustBarca Gwiazdorek bo tak go przedstawiłeś - zawodnik za dobry żeby się kopać z III-ligowcami. To skąd pochodzi nie ma nic do rzeczy.
0
@Sapos93 No co ty? Zła murawa, słabi partnerzy, słabe oświetlenia...tory też były złe.
Już jest sto wymówek, a najlepsza taka, że Puig to zawodnik na "wielkie mecze", a nie jakieś tam Cornelle.
0
@Kapitan_SW To, że z Saviolą się nie udało to raczej nie wina Gasparta. Wtedy chciała go większość wielkich klubów, trafił do nas i to był akurat sukces. To, że w dużej mierze zwiódł to nie wina prezesa.
0
@JustBarca Problem jest taki, że te wielkie mecze to kilka sztuk w sezonie. Mamy trzymać gwiazdorka bo w meczu z jakimiś ogórkami nie chce mu się spocić? O tym, że zawodnik błyszczy w meczach z wielkimi to można mówić o graczach, którzy już coś osiągnęli.
0
@Sisitoro Ale gra ruszyła jak weszła ta stara.