mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k Chyba jednak nie.
0
@kkbarca Nie zmienia to faktu, że wejścia są klasyfikowane na te z tlenem i te bez tlenu.
0
@joloskyy To nie tylko wina bramkarzy. W ręcznej jak obrona nie pokrywa połowy bramki to bramkarze są bez szans. Nasza obrona w tym meczu to była atrapa.
0
@Foton Jak dostaniesz rachunek na 12 tys. za dwie korony to zrozumiesz, że to teraz to była promocja.
0
@Majkel34 Jeżeli ktoś ma to zrobić to tylko Nepalczycy.
0
@dzagos A co misją telewizji publicznej?
0
@bixmix nr 1 jest dobry na krótką metę, im dalej tym bardziej jest to męczące.
0
@msmsms Bargiel już z K2 zjechał.
1
@Tomo1989 To chyba najbardziej popularna trasa.
1
@Yosemite Czesi to mieli ekipę w 1996. Kouba, Suchoparek, Kubik, Poborsly, Nedved, Smicer, Berger, pewnie jeszcze kliku ponadprzeciętnych by się znalazło.
0
@MESSIah16 Ktoś się orientuje którą drogą idą?
0
@Kapitan_SW Mam dokładnie odwrotnie.
2
Oho, minister Czarnek zaczyna zrzucać winę za niezrealizowany program na strajk nauczycieli.
0
@Firestone Niekoniecznie. Wtedy graliby w 11.
0
@amanter To Gwardia Narodowa a nie żołnierze. Na załączonym materiale nikt nie jest uzbrojony.
0
@HERORICH2 Nie zrozumiałeś...
1
@tomek8756 Dobrze to rozegrał szczyl p...
0
@cat_r37 Problem w tym, że on każdym występem udowadnia, że nie zasługuje nawet na te krótkie epizody. Myślę, że Konrad nie dawałby drużynie mniej.
0
@kiper09 Ojoj, a co to. Żadnej reklamy nie było.
0
@kiper09 Tak, Pedri z ławki.
8
@Cariones Przecież to on zrobił połowę akcji.
2
@Kermit Nie dziwi cię bardziej czemu Barca gra?
0
@GeFcIo Może ma ktoś na freedisc
0
@cchesterr43 Grunt, że deszcze na głowę nie pada. Jeszcze :)
1
@avanes Po co jakieś esperanto. To jest uniwersalny język...
1
@Lopezz80 Kombo z Ronem Perlmanem.
1
@Bobo25 Nie wiem jak z drukarkami, ale przy stosowaniu zamienników w ploterach HP co pół roku padały głowice. Od czasu jak stosuję oryginały (ponad 2 lata) głowic nie wymieniałem. Z ekonomicznego punktu widzenia (tusze + głowice) na oryginałach wychodzi około 40% taniej.
1
@LuisSalvano Kobiety już skaczą poczwórne obroty? Jeżeli nie to nie mają szans.
0
@Thomas99PL Akurat Serena przegrała wszystkie sparingi z tenisistami. To byli kolesie z drugiej setki rankingu.
0
@Sysia11 Nie jestem pewien czy pieniądze ze sprzedaży można tak w prost 1 do 1 przenieść na transfery.