mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 W czasach gdy 16-17 latkowie są w stanie grać w seniorskich drużynach męskich nie ma na to szans. Nie jest to kwestia poziomu piłki kobiecej, który nie jest tak niski jak się tutaj niektórym wydaje. Po prostu nie da się przeskoczyć różnic fizycznych, kobiety zawsze będą słabsze i wolniejsze.
0
@Przemek2323 W zasadzie teraz aparatczycy pisu mogą nie uznać wyników wyborów i w efekcie władzy nie stracą.
0
@APRA Gdzie miał zostać? Przecież on przed Realem 2 lata grał w Japonii. On nie był naszym zawodnikiem od 2017.
0
@escarabajo Im dowalą a my zapłacimy.
0
@NaFazieHitman Jak już DB się od niego odwraca to ładnie namieszał.
2
@Tomo1989 IKP ma pewnie większość jeżeli nie wszyscy, ale niewielu wie jak się zalogować.
1
@APRA To nie była kwestia poczekania, tylko tego, że z Realu dostał lepszą ofertę. On był wtedy wolnym zawodnikiem.
1
@Khajio Tak, ale Cucu został przesunięty z obrony na skrzydło bo w obronie nie dawał rady. On przebył drogę w drugą stronę.
3
@Lament Nie, on od 2 lat nie gra na obronie.
1
@PawkoFCB Jest coś takiego jak prawdopodobieństwo. Im więcej osób tym większa szansa, że trafisz jedną chorą.
1
@LeoMessi1994 Na aukcji WOŚP jest już prawie 10k.
1
@Barcza223 No i znowu mijasz się z prawdą.
3
@Barcza223 Fakt: taki klub nie istnieje.
1
@Jinx Telefon się fizycznie ładuje do 80 % tylko na wyświetlaczu ci pokazuje 100.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@horang Niech się Messi uczy.
2
@barcelonaLM Węgry to żaden sojusznik. Orban zawsze ugra to co jest mu potrzebne i okiwa naszych pajaców.
5
@draxidox Morsują bo nie ma zimy, jakby było -15 to nikt by d... do wody nie włożył.
0
To sobie hymnu nie zaśpiewają.
2
@barcelonaLM To bądź konkretny, a nie piszesz "projekt Pisu"
1
@barcelonaLM Przecież to jest projekt Ziobry, a nie PiSu.
2
@barcelonaLM Apel o spokój - "Ukradli nam te wybory, to niedopuszczalne, ale idźcie do domu".
1
@Rust_Cohle Stękała coś mówił, że go kolano boli.
4
@Barcza223 Przecież ma tam szamankę...
7
@mariogbch Z tych 3 dwie za dyskusje.
1
@IronSanHybrid To akurat norma, grunt to nie robić tego po alko...
0
@BorzyKrzys Dobrze, że nie Zenka.
0
@Ogorinho1974 Jednak wolę Beatę.
7
Stoch dobrze powiedział...
0
@ShinobiQWE Wtedy by nie zarobili. Przecież pewnie z 80 % smsów przyszło dzisiaj.