0

@Kapitan_SW Po tym co się działo już wtedy w Chinach naiwne było myślenie, że u nas będzie lepiej.

2

@monsterrize "wirus jak każdy inny", nic głupszego już dzisiaj nie znajdę. Podaj mi drugi wirus, który w kilka miesięcy rozłożył na łopatki służbę zdrowia w większości krajów i to pomimo tego, że został radykalnie zmniejszony zakres leczenia innych chorób i większość środków została skierowana na covid.

1

@Ghotti Jak to się mówi... pomylił odwagę z odważnikiem.

0

@stone80 Tego szanowny Pan Mentzen już nie rozstrzyga.

0

@Kapitan_SW Poziom byłby wyższy niż w połowie lig europejskich.

0

@geass Znając Leo to przyjąłby piłkę, poszedł w lewo żeby ograć obrońcę, ze dwa razy zamarkował strzał i w tym momencie już miałby taki sam lub gorszy kąt od Portugalczyka.

2

@DonMatteo901 "Do zachorowań dochodzi w domach, ośrodkach dla osób starszych i w miejscach pracy". Narzuca się proste pytanie - czy hotel nie jest miejscem pracy?

2

@NaFazieHitman To o czym pisałem nie ma nic wspólnego z gospodarką. Pierwszym zdaniem narzuciłeś taką retorykę, że z góry należy uznać, że druk pieniędzy sam w sobie jest zły. Wiele osób nie wie, że pieniądze są drukowane non-stop. Oczywiście obecnie problemem jest skala na jaką się to odbywa. W pełni zgadzam się z treścią twojego wpisu.

0

@NaFazieHitman Nie każde drukowanie źle wpływa na gospodarkę. Pieniądze są drukowane cały czas, niezależnie od sytuacji. Robi się to w celu wymiany zużytych i uszkodzonych banknotów, więc stwierdzenie drukowanie pieniędzy to bardzo niebezpieczny proceder" jest dużym niedopowiedzeniem.

2

@Maniek9444 Konferencję ogłoszą jak będą wiedzieli co robić. Na ten moment się miotają.

1

@KapiFCB Skąd Ty wiesz, że nie sprawdzali? Bo sędzia główny nie trzymał się za słuchawkę czy dlatego, że komentator tak powiedział?

0

@Derean Znowu zjazd do bazy po pierwszej połowie.

2

@xVENUMx Po twoim wpisie można wnioskować, że kolega dorósł, a ty nadal mentalnie jesteś na dawnym poziomie.

5

@lucas/catalan Przecież ten obóz był głównym miejscem zsyłki dla tych ludzi.

1

@AlexDark00 Związek piłki ręcznej w Polsce jak już, to ZPRP.

0

@Fawrf I od kogo mieliby kupić?

0

@dawidor9 Cały tekst wart tyle i 9 mln, które Barca wisi Zeniotowi. Niby za co?

0

@Barca1992 Pińcet plus działa...

4

@Zoker Te na spokojnie potrawa kilka lat...

0

@Ghotti Te 2 mln to była bardziej symboliczna pomoc niż coś co uratowało BVB. Narosła wokół tego zbyt duża legenda.

2

@SteuerFreiMoney 26 lat i jeden dzień temu...

0

@Barcaa12 Polecam film "Intrygi-superbroń Kremla". Zobaczysz kto do kogo się dobrał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@SiSenior Ona nawet wygląda i ma pozę jak w koreańskiej reżimówce.

0

@maroon To że w naszych warunkach są takie sobie to wiadomo. Prąd i tak trzeba kupować bo będąc prosumentem nie wytwarzasz energii na własne potrzeby, oddajesz wszystko do sieci, po to są liczniki dwukierunkowe, które robią bilans.

1

@CatalanDream Typowe polskie komentarze.

1

@fcbarcafan19 To już nie jest mini. Te wszystkie większe OZE to jest bardzo duży problem dla sieci i regulacji przepływów. Dopóki nie będą powszechne magazyny energii to nie ruszymy z tym do przodu.

1

@fcbarcafan19 Przecież przy mini oze (do 10kW) nie ma żadnej papierologii praktycznie. Kupujesz np. panele, układasz na dachu, podpinasz do rozdzielnicy i zgłaszasz do zakładu energetycznego wniosek o bycie prosumentem (jedyna papierologia). W ciągu miesiąca masz nową umowę przyłączeniową i wymianę licznika na dwukierunkowy. Koniec.
Inną sprawą jest stopa zwrotu takiej inwestycji, bo jak widzę, że niektóre firmy reklamują się, że wychodzi się na zero po 5-8 latach to mnie śmiech ogrania.

0

@alpine_noob Chociaż nigdy nie wiadomo. Kiedyś sam zatrzasnąłem kluczyki, telefon i portfel w starym Civicu eg5. Wyjąłem szybę z uszczelki z użyciem tylko długopisu, więc różne rzeczy są możliwe :)

1

@alpine_noob Ewentualnie ten egzemplarz przygotowany pod filmik. Widać, że drzwi przy dachu odstają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?