mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan_SW Po tym co się działo już wtedy w Chinach naiwne było myślenie, że u nas będzie lepiej.
2
@monsterrize "wirus jak każdy inny", nic głupszego już dzisiaj nie znajdę. Podaj mi drugi wirus, który w kilka miesięcy rozłożył na łopatki służbę zdrowia w większości krajów i to pomimo tego, że został radykalnie zmniejszony zakres leczenia innych chorób i większość środków została skierowana na covid.
1
@Ghotti Jak to się mówi... pomylił odwagę z odważnikiem.
0
@stone80 Tego szanowny Pan Mentzen już nie rozstrzyga.
0
@Kapitan_SW Poziom byłby wyższy niż w połowie lig europejskich.
0
@geass Znając Leo to przyjąłby piłkę, poszedł w lewo żeby ograć obrońcę, ze dwa razy zamarkował strzał i w tym momencie już miałby taki sam lub gorszy kąt od Portugalczyka.
2
@DonMatteo901 "Do zachorowań dochodzi w domach, ośrodkach dla osób starszych i w miejscach pracy". Narzuca się proste pytanie - czy hotel nie jest miejscem pracy?
2
@NaFazieHitman To o czym pisałem nie ma nic wspólnego z gospodarką. Pierwszym zdaniem narzuciłeś taką retorykę, że z góry należy uznać, że druk pieniędzy sam w sobie jest zły. Wiele osób nie wie, że pieniądze są drukowane non-stop. Oczywiście obecnie problemem jest skala na jaką się to odbywa. W pełni zgadzam się z treścią twojego wpisu.
0
@NaFazieHitman Nie każde drukowanie źle wpływa na gospodarkę. Pieniądze są drukowane cały czas, niezależnie od sytuacji. Robi się to w celu wymiany zużytych i uszkodzonych banknotów, więc stwierdzenie drukowanie pieniędzy to bardzo niebezpieczny proceder" jest dużym niedopowiedzeniem.
2
@Maniek9444 Konferencję ogłoszą jak będą wiedzieli co robić. Na ten moment się miotają.
1
@KapiFCB Skąd Ty wiesz, że nie sprawdzali? Bo sędzia główny nie trzymał się za słuchawkę czy dlatego, że komentator tak powiedział?
0
@Derean Znowu zjazd do bazy po pierwszej połowie.
2
@xVENUMx Po twoim wpisie można wnioskować, że kolega dorósł, a ty nadal mentalnie jesteś na dawnym poziomie.
5
@lucas/catalan Przecież ten obóz był głównym miejscem zsyłki dla tych ludzi.
1
@AlexDark00 Związek piłki ręcznej w Polsce jak już, to ZPRP.
0
@Fawrf I od kogo mieliby kupić?
0
@dawidor9 Cały tekst wart tyle i 9 mln, które Barca wisi Zeniotowi. Niby za co?
0
@Barca1992 Pińcet plus działa...
4
@Zoker Te na spokojnie potrawa kilka lat...
0
@Ghotti Te 2 mln to była bardziej symboliczna pomoc niż coś co uratowało BVB. Narosła wokół tego zbyt duża legenda.
2
@SteuerFreiMoney 26 lat i jeden dzień temu...
0
@Barcaa12 Polecam film "Intrygi-superbroń Kremla". Zobaczysz kto do kogo się dobrał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@SiSenior Ona nawet wygląda i ma pozę jak w koreańskiej reżimówce.
0
@maroon To że w naszych warunkach są takie sobie to wiadomo. Prąd i tak trzeba kupować bo będąc prosumentem nie wytwarzasz energii na własne potrzeby, oddajesz wszystko do sieci, po to są liczniki dwukierunkowe, które robią bilans.
1
@CatalanDream Typowe polskie komentarze.
1
@fcbarcafan19 To już nie jest mini. Te wszystkie większe OZE to jest bardzo duży problem dla sieci i regulacji przepływów. Dopóki nie będą powszechne magazyny energii to nie ruszymy z tym do przodu.
1
@fcbarcafan19 Przecież przy mini oze (do 10kW) nie ma żadnej papierologii praktycznie. Kupujesz np. panele, układasz na dachu, podpinasz do rozdzielnicy i zgłaszasz do zakładu energetycznego wniosek o bycie prosumentem (jedyna papierologia). W ciągu miesiąca masz nową umowę przyłączeniową i wymianę licznika na dwukierunkowy. Koniec.
Inną sprawą jest stopa zwrotu takiej inwestycji, bo jak widzę, że niektóre firmy reklamują się, że wychodzi się na zero po 5-8 latach to mnie śmiech ogrania.
0
@alpine_noob Chociaż nigdy nie wiadomo. Kiedyś sam zatrzasnąłem kluczyki, telefon i portfel w starym Civicu eg5. Wyjąłem szybę z uszczelki z użyciem tylko długopisu, więc różne rzeczy są możliwe :)
1
@alpine_noob Ewentualnie ten egzemplarz przygotowany pod filmik. Widać, że drzwi przy dachu odstają.