0

Ktoś tu pytał czemu w środek karnych nie strzelają.

0

@ObiektywnyKibic121 Jednak są, więc łapią się w standardach.

0

@wlodek54 Nie Kurski tylko ludzie na FB. Był wybór Lazio-Parma.

0

@itmustbejoke Może dlatego, że nie ma tu drugiego tak hypowanego gracza jak Puig? Do tego gra dziś bardzo słabo.

0

@Chaoss Dlaczego? Ci w zielonych coś tam potrafią.

4

Puig na razie co druga akcja to strata.

0

@Barcaa12 Jakby grali na Camp Nou to też by nie było.

1

@elmayakos 5 lat temu może tak

0

@KacperVEB Przy takiej różnicy poziomów nic nie wydrukują.

1

@VamosRakieta Ty by nie miało sensu. Wtedy zawsze wszyscy by grali dodatkowym zawodnikiem. Dodatkowego zawodnika można też wprowadzić gdy nie gra się w osałbieniu.

13

Pytania jak od dziennikarzy z pudelka, a nie redakcji sportowych.

0

@jaras121 Syprzak nigdy nie dawał kadrze tego co po nim oczekiwano. Grał ogony w Barcelonie i teraz gra ogony w PSG.

6

@Encore Ile można oglądać tak przeciętne stworzenie...

1

@messi564 Koleś nie miał liczb jako skrzydłowy to wpadli na pomysł zrobienia z niego obrońcy. Finalny efekt jeszcze gorszy. Jak sprytny mango nie upcha go w jakimś średniaku w Europie to będzie typowym mięsem ligowym.

0

@damian777 Problem w tym, że on już nie chce grać na lewej obronie. Marzy mu się pomoc, m.in. dlatego nie dogadał się z Bayernem.

0

@koziar Nie chcesz reklam to zawsze masz tvp. Oni nie muszą się martwić jak utrzymać stację.

1

@Bykunn Problem naszych jest to, że mają się za lepszych niż w rzeczywistości są.

0

@zuang1995 Gdzie ja napisałem, że on wszedł bez tlenu? K2 bez tlenu jest nadal niezdobyte. Nie zmienia to faktu, że tlen jest używany przez wielu i nikt się z tym nie kryje.

0

@LeoMessi1994 Może gdyby Ronaldo był szczuplejszy to by mu kolana wytrzymały?

1

@michal26 Tak, gdyby nie sędziowie. On zawsze widzi tylko pomyłki na swoją niekorzyść. Jak jego Jaga w każdym meczu grała jak bandyci i nie dostawali kartek to siedział cicho. Jak Góralski przez cały mecz biegał za Vadisem i go kopał bez reakcji sędziów, to sędziowanie było cacy. To jest koleś, który widzi problemy wszędzie tylko nie u siebie. Kilka lat temu jeździł po innych trenerach, że nie grają Polakami. Teraz jak sam często wystawia jedynego to już wszystko ok. Nie ma bardziej zakłamanego trenera w polskim grajdole.

1

@joloskyy Istniał, ale dawno temu został zlikwidowany.

0

@zuang1995 Co to ma wspólnego z uczciwością? Wspinaczka z tlenem to norma, Polacy też wiele razy go używali. Są po prostu dwie kategorie zdobywców i tyle. Może nasze cwaniaki niech też wejdą z tlenem skoro "od dawna wiadomo, że się da".

7

@Przemek2323 Sobie k... zrobili z Polski prywatny folwark.

18

@Kubox Pamiętaj, że piłowanie golfa na ręcznym to nie drift.

0

@Rewolucja123 Od tego jego prowadzenia piłki metr od nogi już oczy bolą.

3

@michal26 Chroń nas Panie przed Probierzem. Obecnie nie ma polskiego trenera, którego można zaliczyć chociaż do drugiej ligii europejskiej.

1

@Xavyol Nie przekonałem się do zmarnowania kilkudziesięciu godzin aż się rozkręci. Jest wiele innych seriali, które wciągają od pierwszego odcinka, a nie od nastego.

7

@Janiama Zaraz się okaże, że kandydata nie ma i będzie szukanie na szybko, a skończy się Probierzem albo Michniewiczem.

0

@Mario96w To nasi znowu wtopią...

0

@tristan87 Może to Brzęczek poprosił o rozwiązanie kontraktu? Może ma jakieś problemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?