0

Dzisiaj Leo podreperował trochę statystykę skuteczności strzałów. Dwa strzały, dwa gole.

0

@itmustbejoke Zobacz na ten jego pressing. Koleś biegnie do rywala na pełnej szybkości i atakuje na raz. Zawsze jest ogrywany najprostszym zwodem. Dzisiaj też był zagubiony i zawsze jak graliśmy w obronie to patrzył na Koemana i ten pokazywał mu gdzie na się ustawiać, a w wyrównanych meczach nie będzie czasu na takie wskazówki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@kamil9040 Cenzura czy wolność słowa dotyczą ograniczeń nakładanych przez państwo. Te portale to prywatne twory, nie masz obowiązku posiadania tam konta. Nie podoba się kasujesz, jak nie to zgadzasz się na ich zasady.

0

@Witam To jadłeś klementynkę.

1

@Witam Nie ma mandarynek bez pestek.

0

No i pięknie...

0

@mr_robot To nie była Liga mistrzów.

0

@MesQueUnClub96 Właśnie nie. Przez to, że motosporty nie mieszczą się w definicji sportu, nie ma żadnego z nich na igrzyskach olimpijskich.

2

@Witam Bo F1 to motosport, a nie sport.

0

@DLFCB Te jego karne to akurat mi się średnio podobają. Jakieś zwolnienia, przeskoki. Cały czas ograniczają bramkarzy, a nie mogą zrobić prostego przepisu, że karny ma być wykonany płynnie, normalny dobieg do piłki i strzał.

0

@BarcaInfo Legia nie jest zainteresowana Boakye.

1

@MesQueUnClub96 Za bardzo alternatywy nie ma.

0

@daniel32778 Gdyby mur stał dobrze to musiałby uderzyć wyżej. Nie zmienia to faktu, że wtedy był w takiej formie, że też by mogło wejść.

0

@FC1899Barca Kiepsko z prawem Pascala...

1

@BigVu Na meczykach i 90minut komentarze to ogólnie patologia. Większego ścieku nie ma.

0

@pele1282 Iker ładnie dał d z ustawieniem muru.

0

@pele1282 Szkoda tego Savioli. Miałem wielkie nadzieje jak do nas trafił.

0

@Archie W zasadzie to mogę się przejść:
https://www.google.com/maps/dir/Ciutat+Esportiva+Joan+Gamper,+Avinguda+Onze+de+Setembre,+Sant+Joan+Desp%C3%AD,+Hiszpania/ue+cornella+camp+municipal+de+cornell%C3%A0/@41.3608388,2.0450863,14z/data=!3m1!4b1!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x12a49bcecd5bbf75:0x4ac0348f354a4232!2m2!1d2.0520366!2d41.3761285!1m5!1m1!1s0x12a49953d624d70b:0xff9a3d86fc5431c6!2m2!1d2.0735524!2d41.3476309!3e0

1

@JORD10 Są prawie jak Alcorcon, więc możliwe :)

2

@NaFazieHitman Wystarczy, że będzie ich ignorował i nie da sobie robić z nim fotek. Nie będzie selfie kolejnego kandydata na prezydenta z prezydentem USA.

0

@BarcaInfo Przecież on w tym sezonie ani razu nie zagrał na lewej obronie. Właśnie przez to, że w obronie sobie nie radzi to gra na skrzydle.

0

@Pianist00 Stworzą równe szanse. Ciekawe jak długo bez państwowej kasy ten moloch się utrzyma.

6

@BarcaInfo Gdzie ten Cucu miałby u nas grać? Obrońca z niego żaden, na skrzydło do Barcelony trochę za słaby.

6

@DLFCB Tak to jest jak się za bardzo wierzy w algorytmy.

2

@FilipeX Po prostu usuń konto i załóż nowe z innym mailem.

0

@tobiasson92 Bułka ma inne zdanie na temat tej odporności na lata... On nie jest jedynym przykładem, że można w krótkim czasie zachorować drugi raz.

0

@DaPi Ok, myślałem, że chodzi Ci o dzieciaków z La Massi, tak do 16 roku życia.

0

@Mathew86 Grimaldo miał chyba 21 lat gdy odszedł. Sądzę, że chodzi i takich 14-16-latków.

0

@DaPi Kto poza Garcią tak naprawdę się przebił? Jakoś nie kojarzę tych wielkich talentów tak opłakiwanych gdy odchodzili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?