0

Jego rodzina w tym Interze co będzie robić?

0

@Tomo1989 Właśnie powrót Txikiego byłby najlepszą opcją.

0

@PatrykBarca W Larnace raczej bez sukcesów, w Maccabi w miarę dobre dwa lata, reszta raczej kiepsko. No ale ok, coś tam zdziałał. Chociaż nie wiem czy sytuacji w jakiej jest Barca akurat On sobie poradzi.

0

@Pawelec7 Co odpuszczenie Pucharu Ligi ma dać w kwestii wirusa.

0

@PatrykBarca Jakie Jordi ma doświadczenie na takim stanowisku? Pytam bez szydero, bo nic o tym nie wiem.

0

@clyde Na początek wyślij do niej sms w stylu "kiedy oddasz 50zł". Może odpisze i Ty masz tzw. dupochron (przynajmniej częciowo).

0

@Rewolucja123 Gdzie się wykazał jako dyrektor sportowy? Barca jest w tak słabej sytuacji, że nie ma miejsca ani czasu na przyuczanie do zawodu dla amatora. Musi być dyrektor z prawdziwego zdarzenia, który ma plan, wiedzę i kontakty. Mi się marzy powrót Txikiego Begiristaina.

0

@BarcaInfo On w ogóle chce być wypożyczony?

1

@tobiasson92 Nic dziwnego skoro twór o nazwie "PGE EJ 1" wydał już ponad pół miliarda złotych na elektrownię atomową, która nigdy nie powstanie.

5

@Pianist00 Pepsi to tylko marna imitacja CC.

0

@Gaz Przeszłością są jego mecze z czasów Setiena. U Koemana zmarnował wszystkie okazje na gola, które miał. Temat uznaję za zakończony, szkoda czasu na twoją marną osobą niepotrafiącą czytać ze zrozumieniem i odnieść się do meritum tematu.

0

@Gaz Jak to się ma do niszczenia przez niego rywali? Odbiegasz od tematu.

1

@busquets5 Nawet gdyby było to i tak wszystkie wypowiedzi są z okresu po wydaniu tego durnego rozporządzenia, które wycofane nie zostało. To, że jest bezprawne to odrębna kwestia.

0

@PawkoFCB Żaden policjant nie nałoży mandatu na 30 tys.

10

@darek60 Bo jak gra to blokuje nasze gwiazdy.

0

@masq Przestań żyć tym co było.

0

@robsesh Kiedy Puig niszczył przeciwników? Koleś marnuje każdą sytuację na strzelenie gola, którą ma.

0

@itmustbejoke Kiedy wy zrozumiecie, że u Koemana Puig nie będzie grał? Powiedział to jasno, a młody się uparł i marnuje czas.

0

@horang Szło w niego bo się dobrze ustawiał. Na tym to polega, bramkarz osłania tą część bramki, której nie blokuje obrona. Tutaj nie ma za wiele czasu na reakcję jak piłka z 7m leci 100 km/h.

0

@socha Ponawiam pytanie. Mało tego oglądasz? I nie porównuj ambicji piłkarzy ręcznych do nożnych, bo to obraza dla tych pierwszych.

0

@arasz1819 Ok, ale co do tej porażki ma kryzys w Klubie. Landin zagrał super mecz, nasi bramkarze słabiej i tyle.

1

@domin682 Bronił w pierwszej połowie.

0

@socha Nawet jakby rzucili tego jednego gola, to Niemcy by przeciągali wznowienie i i tak po meczu. 2 gole w pięć minut w nożnej widziałem dziesiątki razy, 5 goli w 40 sekund w ręcznej nigdy, wziąłeś porównanie z d...

0

@arasz1819 Oni przegrali pierwszy mecz w tym roku.

0

@socha Mało piłki ręcznej oglądasz, prawda?

0

@horang Przeciwko Landinowi w takiej formie nie było innej opcji.

0

LM nie dla nas...

0

Ależ mecz Landina!

0

Czas przełączyć na finał LM. Ręczni przynajmniej nie ośmieszają tego klubu.

2

@ShinobiQWE I tak będzie w okolicach 5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?