mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DonMatteo901 Pan Ziemkiewicz nie rozumie znaczenia pojęcia "mieć wyrzuty sumienia".
1
@Jordi10 Kimmich nie grał w 3.
3
@DonAndrzejos Raz - Liverpool też nie jest w jakiejś super formie, dwa - mecze będą w lutym i marcu, do tego czasu może się wiele wydarzyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Survier Na pierwszej fotce są 3 ;).
4
@FC1899Barca Te zdjęcia są z tego samego dnia, dzieli je parę minut. Bardziej prawdopodobne jest, że się przesiedli w tym samym miejscu.
1
@Majkel34 Koleś to dno, ale nigdy nikogo nie zamknął i nie zamknie, to nie jego rola.
2
@Herbert O to mi chodziło, może źle napisałem. Var nie podejmuje decyzji w sprawie samej sytuacji, ale o tym czy główny ewentualnie mógł popełnić błąd i trzeba go wołać do monitora.
1
@Tomek54321 Ty wiesz, że na varze też siedzi sędzia i może podejmować decyzje?
Przecież jakby główny miał biegać do monitora przy każdej akcji to mecze by trwały o 30 minut dłużej. Ten varze ogląda powtórki w trakcie trwania meczu i jak nie ma podstaw to nie przerywają żeby sobie główny też obejrzał.
0
@Ireneuszp Przed CR to on włożył tylko ręce, a nie był przed nim. Karny miękki, ale decyzja do obrony.
0
@Majkel34 Jakoś ta mocna grypa nie rozłożyła służby zdrowia w Europie przez tyle lat.
2
@Majkel34 Bez sensu jest argumentacja, że bez chorób współistniejących to ten wirus...
Prawda jest taka, że nawet z tymi chorobami ludzie gdyby nie złapali covida to by żyli. Jedni miesiąc-dwa, inni rok, a jeszcze inni długie lata.
0
@bula1980 To w sumie nie za długo :)
0
@fcbarcafan19 Jednak wolę dojść do 1/2 i przegrać niż dostać w ryj w 1/8.
0
@ef Przy ręce Pjanica?
2
Fajnie się ogląda na takim cbs sports. Komentatorzy się skupiają w 100 procentach na meczu, a nie jak te nasze Borki i Ćwiąkały co przez pół meczu podają plotki z Twittera.
0
Śmierdzi manitą.
8
@klopx To znaczy tylko tyle, że nigdy nie widziałeś jak grała wymieniona trójka.
1
@ShowMe Oczywiście, że tak...wg PiSu.
6
Widzę, że Lech demoluje Podbeskidzie. Opłacało się odpuścić Benficę.
0
@ShinobiQWE Przecież już wiadomo, że z czasem przeciwciała zanikają.
1
@PatrykBarca I to jest jego problem. Jak nie ma hektara miejsca to nie istnieje.
0
@NaFazieHitman Była jakaś oferta? Przecież on chciał odejść za darmo.
0
@Encore Legia to częściej traci głupie i niezrozumiałe gole niż takie strzela.
6
Czy jest druga drużyna, która tak fuksiarsko wygrała tak wiele meczów?
1
@Homeopata8989 Na pewno nie był w top20 w całej historii
1
@marcin000019 To chyba nie jest wypowiedź zawodnika Barcy tylko Horty.
1
@victor Z nim jest coś nie tak. To nie pierwsze tego typu informacje. Koleś jest konfliktowy. Juvenil A też zostawił w nie najlepszej atmosferze.
0
@Damiano27psk Grudzień to w większości jesień.
0
@FCB24 Przecież raz fajnie podał zewniakiem.