mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Qlewer Typowe, nie znam się, ale jak napiszę o Legii to się sprzeda...
0
@barcadreed Borek lubi co jakiś czas wprowadzić coś nowego.
1
@Tasde Skąd ty wiesz, że nie sprawdzili?
0
@Bartosz85 Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie było varu?
3
To jest jednak debil.
0
@Borneo Ten cały kasjo niby po tym ma nogę w gipsie?
1
@Avatarr Jeżeli twoim zdaniem ten skrót dowodzi jego super gry to nie mam pytań.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie ma lewej nogi, to musi grać fałszem. Takie podanie raz wyjdzie, a 5 razy będzie za niskie.
0
@ObiektywnyKibic121 Co mnie obchodzi Griezmann w kontekście gry Puiga? Chłopak zagrał co najwyżej poprawnie, a tutaj spust jakby się objawił przyszły zdobywca złotej piłki. Więcej w tym meczu zrobił źle niż dobrze i widać, że koledzy nie wiedzą jak się do niego ustawić, bo on sam często nie wie co chce zrobić.
0
@HypeR Jednak z 12 metrów wypaada chociaż trafić w bramkę, a nie wybić piłkę ze stadionu.
0
@JustBarca Obraz jego gry to chaos. On w co drugiej akcji nie wie co chce zrobić.
0
@ObiektywnyKibic121 Za strzał w kosmos, zepsutą kontrę i ogólny chaos w grze mają go chwalić?
1
@FafitFCB Szału nie było.
2
@BarcaInfo Grał o być albo nie być i nie wystawiał najlepszego zawodnika?
1
@VamosRakieta "Nie wydaje mnie sie."
1
@Wossi61FCB I nadal 70 letni puig w składzie.
3
@pazio23 Twój przeciwnik myśli tak samo ;)
0
@buddy Może paczki jakąś kwarantannę odbywają.
0
@ShinobiQWE Jak może być logika skoro testy i wyniki są pod aktualną potrzebę rządu?
0
@kuz +22 tys. niepoliczonych...
1
@patataj Ok, dzięki.
0
@escarabajo Zna ludzi i na pewno jest w stanie zatrudnić prezesa i dyrektora sportowego, którzy się znają na rzeczy.
0
@patataj Janosikowe to chyba płacą poszczególne gminy, a nie województwa.
0
@Janiama Jeżeli to ma być prawda, to raczej Pini negocujuje w czyimś imieniu, kiedyś też tak kupował Chelsea dla Romka, o ile dobrze pamiętam.
0
@escarabajo Zahavi raczej ma większe pojęcie o piłce niż Mioduski.
0
@kuz Tutaj raczej chodzi o wypożyczenie innych obrońców skoro piszą "są opcje".
2
@Haxen Przebłyski to trochę mało. Jego mecze były bardzo nierówne, na ogół znikał z upływem czasu. Po co zawodnik, który utrzymuje poziom przez 10-15 minut?
3
3 miesiące temu nie był za stary i zbyt drogi w utrzymaniu...
2
@ArdoFCB Wg założeń nie mają wcale tam jechać.
0
@maniak33333 Porównujesz ręce ułożone wzdłuż ciała do tych rozstawionych jak wiatrak? Przecież ten koleś w Wisły napiął rękę. Druga sprawa, to gdyby nie zamknął oczu to by mógł tego zagrania uniknąć.