1

@Qlewer Typowe, nie znam się, ale jak napiszę o Legii to się sprzeda...

0

@barcadreed Borek lubi co jakiś czas wprowadzić coś nowego.

1

@Tasde Skąd ty wiesz, że nie sprawdzili?

0

@Bartosz85 Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie było varu?

3

To jest jednak debil.

0

@Borneo Ten cały kasjo niby po tym ma nogę w gipsie?

1

@Avatarr Jeżeli twoim zdaniem ten skrót dowodzi jego super gry to nie mam pytań.

0

@ObiektywnyKibic121 Nie ma lewej nogi, to musi grać fałszem. Takie podanie raz wyjdzie, a 5 razy będzie za niskie.

0

@ObiektywnyKibic121 Co mnie obchodzi Griezmann w kontekście gry Puiga? Chłopak zagrał co najwyżej poprawnie, a tutaj spust jakby się objawił przyszły zdobywca złotej piłki. Więcej w tym meczu zrobił źle niż dobrze i widać, że koledzy nie wiedzą jak się do niego ustawić, bo on sam często nie wie co chce zrobić.

0

@HypeR Jednak z 12 metrów wypaada chociaż trafić w bramkę, a nie wybić piłkę ze stadionu.

0

@JustBarca Obraz jego gry to chaos. On w co drugiej akcji nie wie co chce zrobić.

0

@ObiektywnyKibic121 Za strzał w kosmos, zepsutą kontrę i ogólny chaos w grze mają go chwalić?

1

@FafitFCB Szału nie było.

2

@BarcaInfo Grał o być albo nie być i nie wystawiał najlepszego zawodnika?

1

@VamosRakieta "Nie wydaje mnie sie."

1

@Wossi61FCB I nadal 70 letni puig w składzie.

3

@pazio23 Twój przeciwnik myśli tak samo ;)

0

@buddy Może paczki jakąś kwarantannę odbywają.

0

@ShinobiQWE Jak może być logika skoro testy i wyniki są pod aktualną potrzebę rządu?

0

@kuz +22 tys. niepoliczonych...

1

@patataj Ok, dzięki.

0

@escarabajo Zna ludzi i na pewno jest w stanie zatrudnić prezesa i dyrektora sportowego, którzy się znają na rzeczy.

0

@patataj Janosikowe to chyba płacą poszczególne gminy, a nie województwa.

0

@Janiama Jeżeli to ma być prawda, to raczej Pini negocujuje w czyimś imieniu, kiedyś też tak kupował Chelsea dla Romka, o ile dobrze pamiętam.

0

@escarabajo Zahavi raczej ma większe pojęcie o piłce niż Mioduski.

0

@kuz Tutaj raczej chodzi o wypożyczenie innych obrońców skoro piszą "są opcje".

2

@Haxen Przebłyski to trochę mało. Jego mecze były bardzo nierówne, na ogół znikał z upływem czasu. Po co zawodnik, który utrzymuje poziom przez 10-15 minut?

3

3 miesiące temu nie był za stary i zbyt drogi w utrzymaniu...

2

@ArdoFCB Wg założeń nie mają wcale tam jechać.

0

@maniak33333 Porównujesz ręce ułożone wzdłuż ciała do tych rozstawionych jak wiatrak? Przecież ten koleś w Wisły napiął rękę. Druga sprawa, to gdyby nie zamknął oczu to by mógł tego zagrania uniknąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?