mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@NaFazieHitman CNN to prywatna stacja, robią to za pieniądze właściciela. U nas masz to samo, z tą różnicę, że robione za nasze pieniądze.
0
@Tomek54321 Jakoś nie słychać żeby o niego zabijały się kluby z półki Barcelony. Jednak Benfica i liga portugalska do 2 liga Europy. Już chyba Gaya lepszy.
0
@Aristocrate_7 Na ten moment i pewnie jeszcze przez 2 sezony Gaya nie będzie lepszy od Alby.
0
@Misugi14 Co w tym nielogicznego? Dla Ciebie był, dla mnie nie.
0
@lucas/catalan Rok to nie wyrok.
0
@jakub1906 Orban ugra coś za plecami i się wycofa. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.
1
@BarcaInfo On te mandarynki chyba w promocji kupuje ;)
Kiedyś wysłał 20 ton do Doniecka.
1
@Misugi14 Kiedy on był topowym obrońcą? Nawet jak miał swój najlepszy okres to i tak gubił się jak grał bez Ramosa. Jedyne co go wyróżniało to szybkość i gra głową. Zawsze miał problemy z właściwym ustawieniem.
0
@PuszkinFan Pewnie kasa. Był pupilem Rinata Achmetowa. Nikt by mu nie zapłacił tyle co Szachtar.
0
@FilipeX Jaki jest sens wypożyczać zawodnika, któremu za pół roku kończy się kontrakt i pewnie odejdzie z klubu?
0
@lucca87 Równie dobrze niejeden dom może być warty więcej niż cały apartamentowiec.
0
@Sulimo Co mają sędziowie do gry głową?
0
@Bartunek Czyżby mały coming out?
0
@Coutinho007 On był wtedy jednym z najlepszych strzelców w Brazylii.
1
@Janas11224 Zawsze myślałem, że to grupa kolarska.
0
@RomanHoffer W naszej lidze to nie dyrektorzy są problemem tylko właściciele, którzy co rok zmieniają koncepcję budowy drużyny.
0
@MarFan Przecież z Ronaldinho to był dla nas fuks. Laporta uparł się na Beckhama, a jak się nie udało to ściągnęli Roniego.
2
@Homeopata8989 Skoro tam rządzi i dzieli, to nikt nawet nie powinien pomyśleć o sprowadzeniu go do swojej drużyny. Nic dobrego z tego nie będzie.
0
@SonBarcaGoku Majstra to może Lech wygrać...chyba, że ich Warta łyknie.
2
@Criss18Barca Nic dziwnego. Tam jak powiedzieli nosić maseczki, to nosili, jak kazali siedzieć w domu, to siedzieli. Nikt się nie pultał, że ma d... zakazy.
5
@Comentateiro Dlatego Puchacz taki rozkojarzony.
0
@kamilo0066 Moder to od kilku meczów powinien siedzieć na ławie, chłopak kompletnie stracił formę.
1
@Comentateiro Co takiego wielkiego dziś zagrali, że "grali jak nigdy"?
1
Gen porażki działa.
1
@SinMistico Szkoda, że nie umie bronić i w każdym meczu zawala gola.
0
@Pogba To już inna sprawa, ale Puchacz zachowuje się jak widz, kryje że złej strony i się przygląda.
1
Puchacz po raz kolejny się wyłączył.
2
@aspider Spokojnie, po trzecie powtórce się zreflektował.
0
@BarcaInfo Jakoś nienaturalnie to wygląda. Niektórzy skaczą jakby wiedzieli, że będzie wślizg.
0
@Valdes1231 Jak widzę faceta z kurtką z miśkiem/futerkiem to mnie jakoś śmiech ogarnia, ale co kto lubi...