0

@sokot No właśnie, dlaczego pozwalamy im na tak wiele?

0

@Janiama Mam wrażenie, że oni po prostu spuchli.

1

@Pilka_jest_okragla Widzieli chorągiewkę liniowego to się nie dziwię.

0

@blaugrana1980 Z planu 9/9 może wyjść całe 0.

1

@ZielonySzparag Przecież jeszcze niedawno wszyscy tutaj płakali, że gra za wysoko, że jego pozycja to DM.

0

@Krzywy95 Faktycznie ciekawe. Nie spotkałem się z tym jeszcze.

0

@VanBest Ile razy i interweniował przed golem bramkarz Realu, typie? Nie ma strzałów, nie ma goli. I nie wracaj do poprzednich meczów, dziś jest dziś.

0

@Survier Lepiej zobacz powtórkę i przyjrzyj się Pedriemu.

0

@DaPi To polega na trafieniu piłką w ten biały prostokąt. Barcelona tego nie robi, nawet nie próbuje.

0

@Krzywy95 Czemu wcześniej nie było czerwonej dla obrońcy Lecha?

0

@Maniek9444 W cenie akumulatora Festool kupisz cały zestaw Metabo. Pytanie czy potrzebujesz sprzęt klasy Festool czy coś do prac domowych, amatorskich.

0

@badej60 To nie wiedziałem. Od czego zależna?

0

@SiSenior Puig za 16 dni może podpisać kontrakt z innym klubem. Nikt nie zapłaci za jego wypożyczenie, a oddawanie go za darmo nie ma sensu.

0

@Barca1992 Spokojnie, wyrośniesz z tego.

2

@Fawrf W końcu na drugie ma Bolesław.

2

@Yosemite I pomyśleć, że trafił do nas przypadkiem bo Beckhama się nie udało ściągnąć.

0

@jeyx77x To może po prostu Puig jeszcze nie dojrzał do gry w Barcelonie i trenerzy to widzą? Może dlatego Koeman doradzał mu wypożyczenie.

0

@tbas Pimienta to póki co nie ogarnia drugiej drużyny, 10 punktów w 8 meczach nie powala na kolana.

5

@tbas Odejdzie i co dalej? Trener tymczasowy na kilka kolejek i później wymysł nowego prezesa. Trzech trenerów w pół roku?

2

@maatiixx Problem takich klubów zawsze będzie to, że nie są dla zawodników miejscem docelowym, takim spełnieniem kariery. Ciężko to zmienić. Każdy kto się wybija od razu myśli o Realu, Barcelonie, Bayernie czy jakimś gigancie z PL.

3

@TylkoBarca7273 Merino nikt tutaj nawet nie kojarzył. Zaczęło się jak w studiu Eleven przed ostatnim meczem o nim wspomnieli (że przydałby się Barcelonie), to teraz eksperci LaRambli widzą w nim zbawienie.

2

@DonAndrzejos Co robią inne kluby jak ich zawodnicy kończą kariery?

0

@Ansufati123 Chyba nie mylisz, że taki koleś jak Raiola pracuje sam. Przecież to jest cała agencja ze sztabem ludzi.

1

@AlicjaFCB Jak wszystkie decyzje tego rządu - na podstawie "widzimisię prezesa".

0

@ObiektywnyKibic121 Bo kiedyś to grali za samo jedzenie...

0

@RosjaninBut Co bredzisz? Podparłeś swoją teorię o biednym Puigu brakiem kompetencji Koemana, z teraz z Xavim i Iniestą wyjeżdżasz. Co to ma do rzeczy w kwestii braku jego gry?

0

@PatrykBarca No właśnie. Jedynie van Gaal i Robson coś znaczyli jak tutaj przyszli. Argument o braku papierów Koemana jest z dupy, bo tak naprawdę w ostatnich latach pod względem doświadczenia to tylko Valverde można brać do porównania.

0

@escarabajo Trener, jak go zapytali o Kevina to powiedział, że nic o tym nie wie i to nie jego pomysł.

0

@Azi Przecież on miał problemy z graniem w III lidze niemieckiej. Koleś już fizycznie nie daje rady.

0

@RosjaninBut Kiedy ostatnio był u nas trener z papierami na tak duży klub?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?