mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wsrh27 Coman to chyba w Bayernie.
0
@LionelM95 Iker to nie jest jakiś podrzędny grajek.
1
Leo chyba naładował bateryjki.
1
@ChampionLW Trochę przerysowałeś pod swoją wyimaginowaną tezę.
0
Szybko poszło...
0
@Pawel13sz W halówkę chyba...
2
@barcelonaLM Hipokryta, czego on się spodziewał po swoich wystąpieniach?
0
@MarFan Wtedy powtórzą.
1
@Jacu327 Gdybaniem to jest samo ocenianie, który jest lepszy. Chociaż moim zdaniem jak ktoś osiąga porównywalne wyniki w gorszych warunkach to można uznać, że jednak minimalnie lepszy jest.
2
@NeroTFP Jaki teraz jest poziom? Nie ma Finów, Japończyków, Austriacy mają problem żeby wystawić równą drużynę, gdzie kiedyś mogli praktycznie dwie.
2
@Jacu327 Żaden sentyment, tylko świadomość w jakich warunkach skakał Małysz, a jakie ma Stoch. Wtedy brakowało wszystkiego, na początku Małysz skakał na modelach nart z sezonu wstecz, nie miał serwismena, na zawody jechali skoczkowie i trener, i to była cała ekipa.
1
@pele1282 Wylazł z nory.
1
@Rumcyk Czym on go obraził?
0
@Kubox Jednak nie.
0
@ShinobiQWE On mówił, że Kamil jest niestabilny...
1
@NaFazieHitman Znajdziesz tutaj takich, którym to nie pasuje.
0
@Emial22 Ok, tak mi się coś kojarzyło z tym SPE.
0
@recha90 Znając życie to uda się pozbyć jednego, może dwóch z nich.
0
@recha90 Przecież na same premie dla Alaby i jego agenta potrzeba ze 30mln.
0
@Dejvo Nadal nie wiem którego naszego dzieciaka stać na grę na jego poziomie. Chłopaczku...
0
@Emial22 A nie tylko na Superpuchar Europy?
1
@Dejvo Który młody jest chociaż w 50% na jego poziomie?
0
@Barca1992 Wódką to się spirytus zapija.
0
@iksajotien To nie była jakaś specjalna koszulka? Tylko na jeden mecz?
1
@macio_944 Gdyby tak było to wziąłby colę i kebaba.
0
@Witam Ćwiąkała może byłby dobry gdyby skupiał się na komentowaniu meczu, a nie powtarzaniu przez 60 minut plotek z tt.
0
@PolskiBarcelonista10 Za Pepa bardzo często było 3-0 do przerwy i męczenie buły w drugiej połowie, wolna gra na utrzymanie piłki i zero goli.
1
@bixmix Pamiętać trzeba też o tym, że w czasach Małysza nasze skoki były w tyle pod względem sprzętu, zaplecza i organizacji. Teraz jesteśmy w czołówce, w niektórych aspektach nawet narzucamy trendy.
0
@pikass14 Akurat ekonomicznie to On się bilansuje. Połowa marketingu kręci się wokół Leo. Pod względem sportowym to ile znaczymy bez niego pokazał ostatni mecz.
0
@Borneo Co ma przyjście Garcii do Depaya? Jeden to obrońca drugi napastnik/skrzydłowy?