1

@wsrh27 Coman to chyba w Bayernie.

0

@LionelM95 Iker to nie jest jakiś podrzędny grajek.

1

Leo chyba naładował bateryjki.

1

@ChampionLW Trochę przerysowałeś pod swoją wyimaginowaną tezę.

0

Szybko poszło...

0

@Pawel13sz W halówkę chyba...

2

@barcelonaLM Hipokryta, czego on się spodziewał po swoich wystąpieniach?

0

@MarFan Wtedy powtórzą.

1

@Jacu327 Gdybaniem to jest samo ocenianie, który jest lepszy. Chociaż moim zdaniem jak ktoś osiąga porównywalne wyniki w gorszych warunkach to można uznać, że jednak minimalnie lepszy jest.

2

@NeroTFP Jaki teraz jest poziom? Nie ma Finów, Japończyków, Austriacy mają problem żeby wystawić równą drużynę, gdzie kiedyś mogli praktycznie dwie.

2

@Jacu327 Żaden sentyment, tylko świadomość w jakich warunkach skakał Małysz, a jakie ma Stoch. Wtedy brakowało wszystkiego, na początku Małysz skakał na modelach nart z sezonu wstecz, nie miał serwismena, na zawody jechali skoczkowie i trener, i to była cała ekipa.

1

@pele1282 Wylazł z nory.

1

@Rumcyk Czym on go obraził?

0

@Kubox Jednak nie.

0

@ShinobiQWE On mówił, że Kamil jest niestabilny...

1

@NaFazieHitman Znajdziesz tutaj takich, którym to nie pasuje.

0

@Emial22 Ok, tak mi się coś kojarzyło z tym SPE.

0

@recha90 Znając życie to uda się pozbyć jednego, może dwóch z nich.

0

@recha90 Przecież na same premie dla Alaby i jego agenta potrzeba ze 30mln.

0

@Dejvo Nadal nie wiem którego naszego dzieciaka stać na grę na jego poziomie. Chłopaczku...

0

@Emial22 A nie tylko na Superpuchar Europy?

1

@Dejvo Który młody jest chociaż w 50% na jego poziomie?

0

@Barca1992 Wódką to się spirytus zapija.

0

@iksajotien To nie była jakaś specjalna koszulka? Tylko na jeden mecz?

1

@macio_944 Gdyby tak było to wziąłby colę i kebaba.

0

@Witam Ćwiąkała może byłby dobry gdyby skupiał się na komentowaniu meczu, a nie powtarzaniu przez 60 minut plotek z tt.

0

@PolskiBarcelonista10 Za Pepa bardzo często było 3-0 do przerwy i męczenie buły w drugiej połowie, wolna gra na utrzymanie piłki i zero goli.

1

@bixmix Pamiętać trzeba też o tym, że w czasach Małysza nasze skoki były w tyle pod względem sprzętu, zaplecza i organizacji. Teraz jesteśmy w czołówce, w niektórych aspektach nawet narzucamy trendy.

0

@pikass14 Akurat ekonomicznie to On się bilansuje. Połowa marketingu kręci się wokół Leo. Pod względem sportowym to ile znaczymy bez niego pokazał ostatni mecz.

0

@Borneo Co ma przyjście Garcii do Depaya? Jeden to obrońca drugi napastnik/skrzydłowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?