mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@UncleDrew Przecież oni nie chcą tej kasy. Jasno pokazują, że za bardzo kozaczył i teraz ma sezon w plecy. Laurentis postanowił pokazać kto rządzi.
0
@Xwowrak A nie przez niedokończone kwalifikacje?
0
@BarcaInfo Teraz wyplują go ze 3 kluby na wypożyczeniach i skończy się mit wielkiego talentu.
0
@MontelQ Alvesa do Leo w meczu z Bilbao też w podobnym stylu.
0
@FC1899Barca Oddałbym La ramble za ich ilość artykułów.
1
@MesQueUnClub96 Nic nie zrobią. W FIS nic nie znaczymy.
1
@Ratamahatta Od rana co 30 minut sprawdzam czy pojawił się jakiś artykuł o wczorajszym El Classico. Nic poza 1 zdaniem w tiki-tace.
0
@MESSIah16 Przez parę minut dumałem o co Ci z tym Mirandą chodziło :)
0
@Yosemite Czyli w czasach Pele tylko obrońcy byli słabsi? To, że Pele grał w gównianych butach, o odnowie biologicznej mógł pomarzyć to się nie liczy. Przecież porównywanie do tych czasów to głupota.
0
@svensonFCB Ten częściej jest na Wielkanoc niż wigilię.
0
@fejkenq Przecież napisałeś, że Juve nie wygra.
0
@cules100pro Buduje się na podstawie projektów.
5
Wyciąganie takich wniosków po jednym meczu? I to z taką potęgą jak Valladolid?
0
@fejkenq Jeżeli nie Inter lub Milan to kto?
0
@mrboom Bez rodzynków...
0
@cules100pro Dojazd na obiekt na 100 tys. ludzi z jednej strony? Logistycznych majstersztyk.
1
@NeroTFP Kiedyś to było jak Skupień skakał najdalej z Polaków.
0
@Walker Ta cena na pewno ma być w dolarach?
0
@patry295 Taak, wjechał od razu.
0
@ShinobiQWE Przecież to nie UK robi syf tylko Francuzi.
0
@itmustbejoke Jeżeli ma ty być Ney z czasów gry u nas to nie ma żadnych argumentów przemawiających za Griezmannem i Coutinho.
0
@kamilop Barca już rok temu była blisko przekroczenia limitu. W tym roku został on mocno obniżony więc już jest problem.
0
@Barca1992 Co w ogóle ten matoł porównuje? Tamten kryzys to był "piard" do tego co się dzieje teraz.
0
@CuttingHead Nie, to była sugestia do @Barca1992.
0
@CuttingHead Co to ma wspólnego z covidem?
1
@Barca1992 Doczytaj na czym ta jego "depopulacja" miałaby polegać.
1
@arasz1819 Używam od kilkunastu lat i nigdy nie miałem problemów.
0
@Kamiloza91 Jeżeli Haland zażądałby na starcie takiej pensji jak ma Griezmann to należałoby sobie dać z gówniarzem spokój.
1
@MesQueUnClub96 Nie uzyskałeś, bo to nie są pytania.
0
@Adamski69 Widać, że nie znasz całej jego wypowiedzi, albo nie zrozumiałeś.