0

@UncleDrew Przecież oni nie chcą tej kasy. Jasno pokazują, że za bardzo kozaczył i teraz ma sezon w plecy. Laurentis postanowił pokazać kto rządzi.

0

@Xwowrak A nie przez niedokończone kwalifikacje?

0

@BarcaInfo Teraz wyplują go ze 3 kluby na wypożyczeniach i skończy się mit wielkiego talentu.

0

@MontelQ Alvesa do Leo w meczu z Bilbao też w podobnym stylu.

0

@FC1899Barca Oddałbym La ramble za ich ilość artykułów.

1

@MesQueUnClub96 Nic nie zrobią. W FIS nic nie znaczymy.

1

@Ratamahatta Od rana co 30 minut sprawdzam czy pojawił się jakiś artykuł o wczorajszym El Classico. Nic poza 1 zdaniem w tiki-tace.

0

@MESSIah16 Przez parę minut dumałem o co Ci z tym Mirandą chodziło :)

0

@Yosemite Czyli w czasach Pele tylko obrońcy byli słabsi? To, że Pele grał w gównianych butach, o odnowie biologicznej mógł pomarzyć to się nie liczy. Przecież porównywanie do tych czasów to głupota.

0

@svensonFCB Ten częściej jest na Wielkanoc niż wigilię.

0

@fejkenq Przecież napisałeś, że Juve nie wygra.

0

@cules100pro Buduje się na podstawie projektów.

5

Wyciąganie takich wniosków po jednym meczu? I to z taką potęgą jak Valladolid?

0

@fejkenq Jeżeli nie Inter lub Milan to kto?

0

@mrboom Bez rodzynków...

0

@cules100pro Dojazd na obiekt na 100 tys. ludzi z jednej strony? Logistycznych majstersztyk.

1

@NeroTFP Kiedyś to było jak Skupień skakał najdalej z Polaków.

0

@Walker Ta cena na pewno ma być w dolarach?

0

@patry295 Taak, wjechał od razu.

0

@ShinobiQWE Przecież to nie UK robi syf tylko Francuzi.

0

@itmustbejoke Jeżeli ma ty być Ney z czasów gry u nas to nie ma żadnych argumentów przemawiających za Griezmannem i Coutinho.

0

@kamilop Barca już rok temu była blisko przekroczenia limitu. W tym roku został on mocno obniżony więc już jest problem.

0

@Barca1992 Co w ogóle ten matoł porównuje? Tamten kryzys to był "piard" do tego co się dzieje teraz.

0

@CuttingHead Nie, to była sugestia do @Barca1992.

0

@CuttingHead Co to ma wspólnego z covidem?

1

@Barca1992 Doczytaj na czym ta jego "depopulacja" miałaby polegać.

1

@arasz1819 Używam od kilkunastu lat i nigdy nie miałem problemów.

0

@Kamiloza91 Jeżeli Haland zażądałby na starcie takiej pensji jak ma Griezmann to należałoby sobie dać z gówniarzem spokój.

1

@MesQueUnClub96 Nie uzyskałeś, bo to nie są pytania.

0

@Adamski69 Widać, że nie znasz całej jego wypowiedzi, albo nie zrozumiałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?