mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pilka_jest_okragla Puig od tego czasu nic nie urósł :)
0
@_Specjalista Jubileuszowego?
1
@mekston Przecież karny był podyktowany bez varu.
0
Która z tych drużyn podobno kreuje najwięcej sytuacji w lidze?
2
25 minut, 0 strzałów. Dramat.
0
@BarcaInfo Jak one nazbierały w tym sezonie 22 mecze, skoro w lidze zagrały tylko 9 spotkań.
2
@NaFazieHitman W przypadku Leo i CR więcej niż połowa z tej kasy to reklamy i inne przychody. Pewnie u Bale'a, Mbappe i Griezmana wygląda to podobnie.
2
@kaamil1910 Xavi? W sezonie 00/01, 21 lat, łącznie 36 meczów, 2 gole, 6 asyst, ponad 2000 minut. Łącznie miał w wieku Puiga prawie 100 meczów w pierwszej drużynie.
0
@itmustbejoke To oddać Puiga do Lecha na rok, może podoła. Tylko najpierw musi kontrakt zostać przedłużony.
2
@barcelonaLM 500+ nie miało praktycznie żadnego wpływu na przyrost naturalny.
0
@Colon Co za czasy, że gol z 25m od razu jest "amazing".
0
@FafitFCB Zanim Xavi przyjdzie to Piuga już tu nie będzie.
1
@Bykunn Chyba dwa lata temu ciekawie było w Gdyni. Miasto przez wiele lat dokładało policji, finalnie okazało się, że komendant co roku oddawał kasę do centrali, żeby się wykazać, że niby tak super zarządza.
2
@Bykunn Policja jest niedofinansowana i większość samorządów dokłada kasę z własnej woli.
1
@KapiFCB Był taki rok, że Lewy nie dał w 3 żadnego gracza Bayernu. Wtedy w klubie dość mocno dali mu do zrozumienia, że tak się nie robi...
7
@AssisMoreira Nie dało się po polsku?
0
@FCB24 W 93 minucie Minguezy nie było już na boisku, więc nie jego wina.
0
@Ansufati123 Co ma do rzeczy to, że nie grają w pucharach?
4
@Fawrf Tutaj i zimówki by nie pomogły. Gołoledź przykryta śniegiem, bez kolców nie pojedziesz.
5
@BarcaInfo I sił wystarczyło na 55 minut.
0
@foczkyyyhg Zagrali dobrze pół meczu.
0
@karci0 Figo też się raczej sprawdził.
0
@Cwaniak4 Gomes to chociaż czasami dobrze podał.
0
@sokot No właśnie, dlaczego pozwalamy im na tak wiele?
0
@Janiama Mam wrażenie, że oni po prostu spuchli.
1
@Pilka_jest_okragla Widzieli chorągiewkę liniowego to się nie dziwię.
0
@blaugrana1980 Z planu 9/9 może wyjść całe 0.
1
@ZielonySzparag Przecież jeszcze niedawno wszyscy tutaj płakali, że gra za wysoko, że jego pozycja to DM.
0
@Krzywy95 Faktycznie ciekawe. Nie spotkałem się z tym jeszcze.
0
@VanBest Ile razy i interweniował przed golem bramkarz Realu, typie? Nie ma strzałów, nie ma goli. I nie wracaj do poprzednich meczów, dziś jest dziś.