2

@Pilka_jest_okragla Puig od tego czasu nic nie urósł :)

0

@_Specjalista Jubileuszowego?

1

@mekston Przecież karny był podyktowany bez varu.

0

Która z tych drużyn podobno kreuje najwięcej sytuacji w lidze?

2

25 minut, 0 strzałów. Dramat.

0

@BarcaInfo Jak one nazbierały w tym sezonie 22 mecze, skoro w lidze zagrały tylko 9 spotkań.

2

@NaFazieHitman W przypadku Leo i CR więcej niż połowa z tej kasy to reklamy i inne przychody. Pewnie u Bale'a, Mbappe i Griezmana wygląda to podobnie.

2

@kaamil1910 Xavi? W sezonie 00/01, 21 lat, łącznie 36 meczów, 2 gole, 6 asyst, ponad 2000 minut. Łącznie miał w wieku Puiga prawie 100 meczów w pierwszej drużynie.

0

@itmustbejoke To oddać Puiga do Lecha na rok, może podoła. Tylko najpierw musi kontrakt zostać przedłużony.

2

@barcelonaLM 500+ nie miało praktycznie żadnego wpływu na przyrost naturalny.

0

@Colon Co za czasy, że gol z 25m od razu jest "amazing".

0

@FafitFCB Zanim Xavi przyjdzie to Piuga już tu nie będzie.

1

@Bykunn Chyba dwa lata temu ciekawie było w Gdyni. Miasto przez wiele lat dokładało policji, finalnie okazało się, że komendant co roku oddawał kasę do centrali, żeby się wykazać, że niby tak super zarządza.

2

@Bykunn Policja jest niedofinansowana i większość samorządów dokłada kasę z własnej woli.

1

@KapiFCB Był taki rok, że Lewy nie dał w 3 żadnego gracza Bayernu. Wtedy w klubie dość mocno dali mu do zrozumienia, że tak się nie robi...

7

@AssisMoreira Nie dało się po polsku?

0

@FCB24 W 93 minucie Minguezy nie było już na boisku, więc nie jego wina.

0

@Ansufati123 Co ma do rzeczy to, że nie grają w pucharach?

4

@Fawrf Tutaj i zimówki by nie pomogły. Gołoledź przykryta śniegiem, bez kolców nie pojedziesz.

5

@BarcaInfo I sił wystarczyło na 55 minut.

0

@foczkyyyhg Zagrali dobrze pół meczu.

0

@karci0 Figo też się raczej sprawdził.

0

@Cwaniak4 Gomes to chociaż czasami dobrze podał.

0

@sokot No właśnie, dlaczego pozwalamy im na tak wiele?

0

@Janiama Mam wrażenie, że oni po prostu spuchli.

1

@Pilka_jest_okragla Widzieli chorągiewkę liniowego to się nie dziwię.

0

@blaugrana1980 Z planu 9/9 może wyjść całe 0.

1

@ZielonySzparag Przecież jeszcze niedawno wszyscy tutaj płakali, że gra za wysoko, że jego pozycja to DM.

0

@Krzywy95 Faktycznie ciekawe. Nie spotkałem się z tym jeszcze.

0

@VanBest Ile razy i interweniował przed golem bramkarz Realu, typie? Nie ma strzałów, nie ma goli. I nie wracaj do poprzednich meczów, dziś jest dziś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?