mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VirtuoZ Łącznie z poprzednim sezonem to już jest chyba seria 30 meczów bez zwycięstwa.
0
@ObiektywnyKibic121 Problem polega na tym, że Real stworzy dwie sytuacje i strzeli dwa gole.
0
@Bobo25 Tylko w jakim tempie? Tak to oni w polskiej lidze by nie oszukali obrony.
0
@Esio Pękła przy uderzeniu w piłkę?
1
@MesQueUnClub96 Może po prostu o szalkę od wagi. :)
0
@Coutinho007 Barca B to nie robi z nikogo wiatraków w 3 lidze.
0
@MarFan No tak, ale temat dotyczy małej ilości goli Ronaldo w LM.
0
@sergio5 Puig nie zrozumiał wprost, to może zrozumie aluzję.
0
@IronSanHybrid Niektórzy tutaj podpierają się tym słownikiem do udowadniania znaczenia słowa atencja...
0
@MarFan Ok, ale co to ma wspólnego z golami w LM?
4
@itmustbejoke Nie są debilami i nie generują kosztów uruchamiania molocha na mecz bez kibiców. Nie wiem czemu Barca nie robi tak samo.
0
@Moriarty Może czas się przyzwyczaić, że te czasy nie wrócą i tytuły będą raczej niespodzianką niż normą. Każdy klub przechodzi cykle, nam powrót chociażby do bycia faworytem ligi hiszpańskiej zajmie pewnie 3-5 lat. Klub jest w stanie rozkładu i nic nie zmieni tego w kilka miesięcy.
0
@Herato Wtedy w LM grali mistrzowie krajów, nie dało się nastukać 20 meczów co roku. On zagrał 40 w całej karierze, czyli tyle ile teraz można w 2 sezony.
3
@IronSanHybrid Przecież on i jego ekipa nie mają pojęcia o gospodarce i ekonomii. Minister na pytanie o brak ekspertów w resorcie bez cienia zawachania odpowiada, że eksperci nie chcą realizować ich programu. O czymś to świadczy.
1
@VenoM Przeceniasz swój wpływ na wyniki meczów ;)
0
@swiergol2 za skok idealny dostałby 20, są dostępne tabele z "wyceną" błędów w podziale na 3 fazy skoku (lot, lądowanie i odjazd), ja je kiedyś analizowałem. Skoro masz wątpliwości to sobie poszukaj. Pamiętam, że za zachwiane lądowanie można odjąć 0,5-1,5 punktu, tak więc jest pole do rozbieżności, tak jest dla większość błędów, jedynie brak telemarku jest sztywno oceniany na -2.
0
@lukaszbarca15 wskaż taki przepis, 2 pkt odejmuje się za brak telemarku, a ty chciałbyś odbierać 2,5 za odjechanie narty
2
@swiergol2 Odjechała mu narta to odjęli 1,5-2 punkty. Ile mieli mu zabrać? Czasami mam wrażenie, że niektórzy myślą, że ocena sędziów dotyczy tylko lądowania.
0
@Dalhi I Zieliński za Iniestę.
0
Serio, nie dało się poczekać z tym artykułem 2-3 dni?
0
@Borneo Dysleksja to wytłumaczenie dla 90% nieuków. Zaświadczenie załatwia się za 5 stówek i ma się prostsze życie w szkole.
1
@marcin62 Rób od dzisiaj rzeczy tylko konieczne do życia. Jedz, śpij, pracuj.
0
@Borneo I może nauczyliby się pisać poprawnie.
0
@vangoor W pewnym momencie? Trwało to ponad 30 minut.
0
@Tomo1989 Pewnie max 2-3 będzie coś znaczyć w piłce.
0
@jakub1906 On, jak pozostali kandydaci nie ma żadnego planu. Wszystko na zasadzie "wygram to się zobaczy".
1
@lukaszbarca15 Na żywo, bez tony tapety to jest brzydkie piegowate kaczątko.
0
@takisobiektos Myślę, że 40 mln by wyszło.
0
@Coutinho007 Tamta chociaż miała napastnika i skrzydłowych.
0
@Max112 W tym Getafe szybko zrozumieli, że żaden z niego boczny obrońca i wystawiają go na skrzydle.