- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 973 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 973 Culés
1
Kolejny raz zawyżone noty Niemca. Odjeżdża mu narta a 2 sędziów 18,5pkt i 3 dało 18pkt. Ja już na prawdę nie rozumiem tego oceniania.
0
@swiergol2 Temu niemieckiemu Tourettowi i tak to nie pomoże.
2
@swiergol2 Odjechała mu narta to odjęli 1,5-2 punkty. Ile mieli mu zabrać? Czasami mam wrażenie, że niektórzy myślą, że ocena sędziów dotyczy tylko lądowania.
0
@mkord za odjechanie maksymalnie 17,5 18 a nie 18,5
0
@lukaszbarca15 wskaż taki przepis, 2 pkt odejmuje się za brak telemarku, a ty chciałbyś odbierać 2,5 za odjechanie narty
0
@mkord
Dziwne, że nie było takich głosów czy Kubacki lądował na dwie nogi a dostał po 18,5...
0
@mkord 20 jest za skok idealny, za daleką odległość i jednocześnie styl lotu, telemarku itd. Jeśli typ dostaje 18,5 pkt. to znaczy, że według sędziów (i Ciebie) taki skok oddał a zabrali mu tylko za odjechaną nartę. Żyła dostawał 17,5 a w czym był gorszy?
0
@Kielakowy Eisenbichler ma zawyżane za każdym razem noty, więc 1 skok Kubackiego czy innego skoczka nie razi tak, jak każdy skok Niemca. W Oberstdorfie oddał jeden z gorszych skoków (118m i 27 miejsce po 1 serii) i Szwajcar dał mu notę 18 lub 18,5 nawet.
0
@swiergol2 za skok idealny dostałby 20, są dostępne tabele z "wyceną" błędów w podziale na 3 fazy skoku (lot, lądowanie i odjazd), ja je kiedyś analizowałem. Skoro masz wątpliwości to sobie poszukaj. Pamiętam, że za zachwiane lądowanie można odjąć 0,5-1,5 punktu, tak więc jest pole do rozbieżności, tak jest dla większość błędów, jedynie brak telemarku jest sztywno oceniany na -2.