0

@FCB24 Kucharczyka to Ty szanuj. On chociaż umie coś zrobić słabszą nogą.

0

@KacperVEB Na ten moment chyba najmocniejszy.

2

@Khajio Napastnik potrzebuje dobrej drużyny...

3

@Jakchcesz Przecież on gra od początku.

0

Czy ktoś przez dłuższy czas używał noży Fiskars i może coś powiedzieć o ich jakości? Wiadomo, że to nie Wusthof, ale to już inna półka.

0

@MSN30 Może i pisałeś...

0

@CatalanDream Liverpool całe dwa... podania do bramkarza.

5

@NaFazieHitman Śniegu nie znają to nie wiedzą, że śnieżki lepiej się robi bez rękawiczek.

1

@xVENUMx Z tych sytuacji to może była szansa na pół gola.

0

@clyde Tacy debile powinni płacić za akcje ratownicze i leczenie.

4

@FC1899Barca Oni zawsze nieziemsko pompują tą ligę. Te gadki o zawrotnym tempie to już bokiem wychodzą.

0

@NaFazieHitman Z tego połowa kompletnie nieprzygotowana.

0

@michal26 Buty też wspomagają biegaczy. Mają biegać na boso? Nie ma przepisu zakazującego używania tlenu, to wybór wspinacza.

0

@michal26 Doping to coś zakazanego. Nigdzie nie jest napisane, że z tlenem nie wolno zdobywać gór. Jedynie można to dzielić na dwie kategorie. Nasi obecni wspinacze mają kompleks swoich poprzedników, daleko im do poziomu Cichego, Wielickiego czy Kukuczki. Biorą na wyprawy Denisa, który jest 2 półki wyżej żeby ich ciągnął.

0

@michal26 Tylko po co nazywać to dopingiem?

0

@Zip Morsowałeś?

2

@tristan87 Jak to? Nic o tlenie, dobrej pogodzie? Jednak można.

1

@FC1899Barca Oni po prostu już wiedzą, że nie naciągną żadnego sponsora-frajera na finansowanie kolejnej wyprawy.

8

@Janiama Szambo się chociaż do czegoś przydaje.

1

@MesQueUnClub96 Nie twierdzę, że to tylko jego wina. Właśnie Dolezal potwierdził, że wiatr był do d..., ale skok też zły.

1

@MesQueUnClub96 Nie zmienia to faktu, że trochę zepsuł.

1

@KmN Był już Lampe i Syprzak.

0

@icon3520 Co w tym trudnego do ogarnięcia?

0

@michal26 Taki jest poziom obecnych skoków. Większość drużyn nie jest w stanie zebrać 4 w miarę równych zawodników.

1

Rekord B-B wyrównuje w ostatniej akcji 1 połowy.

4

@tmQbassive W szkole uczyli, że ma 8848.

0

@Kapitan_SW Wstawienie Zlatana do najgorszych transferów to lekka przesada.

0

@KapiFCB Wielicki czasami na Everescie nie używał tlenu tylko podczas schodzenia?

2

@piotr_styk Ostatnia góra. Kilka razy na c+ już był.

1

@MichalZZZ Przy takim rozrzedzeniu powietrzna pewnie trochę jeszcze to potrwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?