mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Multimiliarderem? Przecież on niedawno osiągnął pierwszy miliard.
1
@Sulimo Probierz już zaciera ręce.
0
@Bobo25 Co się dziwić? Najdzikszy region Francji.
0
@masa11 To w takim razie siadaj do czytania przepisów.
0
@tristan87 Kolejna błyskotliwa decyzja pajaca.
1
@masa11 Chyba czas do okulisty się wybrać.
0
Ci komentarzy to chyba nawaleni są.
1
@robsesh Co takiego zrobił ostatnio Alba, że niby mu sodówa odbija?
1
@itmustbejoke Jeżeli zawodnik gra źle trzeci sezon, to właśnie taki jest jego poziom, a nie taki jaki był kiedyś.
0
@RosjaninBut Bo każda kasa, która wpłynie pójdzie na bieżące wydatki a nie transfery.
0
@ShinobiQWE Skocznia była przebudowana.
1
@Messibestplayerintheworld Ciężko mówić, że mecze w SP były grane na wyjeździe skoro nikt nie grał u siebie.
1
@regatta52 Obecnie taką decyzję może podjąć premier. Nie przeszkadza Ci to?
4
@LeoMessi1994 Do kariery Bojana to mu dużo brakuje.
0
@DonMatteo901 Zachowanie trenera i piłkarza to bardzo częsta praktyka.
4
@Encore Nie bez powodu kiedyś mówili o nim "Messi piłki ręcznej".
0
@lukaszbarca15 Zostało jeszcze kilka meczów w tej kolejce. Skoro to normalne to pewnie się nie raz powtórzy. Czekam na twoją odpowiedź w poniedziałek, pewnie wrzucisz z 5 filmików z takimi zagraniami.
0
@dorkizos Już jak Ahonen skoczył 152 to było to po drobnych modyfikacjach.
1
@FC1899Barca Kiks jakich wiele w innych ligach...
0
@Bykunn Problem w tym, że Messi chciał odejść za darmo. Nikt nie chciał płacić.
0
@AdiKingu96 Co to znaczy "nie mamy prawa wymagać"? To jest sport, On reprezentuje nasz Kraj i skoro mam nie wymagać wyników to czas zejść ze sceny i zwolnić miejsce.
1
@BarcaSupporter Kiedyś był Manel Vich i wydaję mi się, że po nim spiker też był/jest.
0
@pele1282 Młodzieżówka SLD - mądrości Klimasary.
0
@Michu94 I śmiechom nie było końca...
4
@obcy Był wart? Złożył ktoś ofertę na te 25 mln?
8
@ksobi PiS nie potrzebuje agentów w Polsacie. Solorz bardzo dobrze sobie układa stosunki z Jarkiem, tylko nie każdy ma tego świadomość.
0
Mam nadzieję, że to kwoty brutto.
0
@Lubelak19 Przecież Eleven i Polsat to ten sam właściciel, sam sobie ceny nie będzie podbijał.
2
@robsesh Nie po to ich Solorz wykupił żeby mieli bankrutować.
0
@Rysiu Pchać się gdzie?