0

@ObiektywnyKibic121 Multimiliarderem? Przecież on niedawno osiągnął pierwszy miliard.

1

@Sulimo Probierz już zaciera ręce.

0

@Bobo25 Co się dziwić? Najdzikszy region Francji.

0

@masa11 To w takim razie siadaj do czytania przepisów.

0

@tristan87 Kolejna błyskotliwa decyzja pajaca.

1

@masa11 Chyba czas do okulisty się wybrać.

0

Ci komentarzy to chyba nawaleni są.

1

@robsesh Co takiego zrobił ostatnio Alba, że niby mu sodówa odbija?

1

@itmustbejoke Jeżeli zawodnik gra źle trzeci sezon, to właśnie taki jest jego poziom, a nie taki jaki był kiedyś.

0

@RosjaninBut Bo każda kasa, która wpłynie pójdzie na bieżące wydatki a nie transfery.

0

@ShinobiQWE Skocznia była przebudowana.

1

@Messibestplayerintheworld Ciężko mówić, że mecze w SP były grane na wyjeździe skoro nikt nie grał u siebie.

1

@regatta52 Obecnie taką decyzję może podjąć premier. Nie przeszkadza Ci to?

4

@LeoMessi1994 Do kariery Bojana to mu dużo brakuje.

0

@DonMatteo901 Zachowanie trenera i piłkarza to bardzo częsta praktyka.

4

@Encore Nie bez powodu kiedyś mówili o nim "Messi piłki ręcznej".

0

@lukaszbarca15 Zostało jeszcze kilka meczów w tej kolejce. Skoro to normalne to pewnie się nie raz powtórzy. Czekam na twoją odpowiedź w poniedziałek, pewnie wrzucisz z 5 filmików z takimi zagraniami.

0

@dorkizos Już jak Ahonen skoczył 152 to było to po drobnych modyfikacjach.

1

@FC1899Barca Kiks jakich wiele w innych ligach...

0

@Bykunn Problem w tym, że Messi chciał odejść za darmo. Nikt nie chciał płacić.

0

@AdiKingu96 Co to znaczy "nie mamy prawa wymagać"? To jest sport, On reprezentuje nasz Kraj i skoro mam nie wymagać wyników to czas zejść ze sceny i zwolnić miejsce.

1

@BarcaSupporter Kiedyś był Manel Vich i wydaję mi się, że po nim spiker też był/jest.

0

@pele1282 Młodzieżówka SLD - mądrości Klimasary.

0

@Michu94 I śmiechom nie było końca...

4

@obcy Był wart? Złożył ktoś ofertę na te 25 mln?

8

@ksobi PiS nie potrzebuje agentów w Polsacie. Solorz bardzo dobrze sobie układa stosunki z Jarkiem, tylko nie każdy ma tego świadomość.

0

Mam nadzieję, że to kwoty brutto.

0

@Lubelak19 Przecież Eleven i Polsat to ten sam właściciel, sam sobie ceny nie będzie podbijał.

2

@robsesh Nie po to ich Solorz wykupił żeby mieli bankrutować.

0

@Rysiu Pchać się gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?