1

@Azi Kto i kiedy na nią głosował?

0

@tristan87 Ziemniaki sama obierała?

0

@Janiama Kto wie. Z Probierzem nigdy nie wiadomo.

1

@danio1899 Pogoń to Litwa, ta w Szczecinie to podróba.

3

@itmustbejoke Ten pan kiedyś beształ innych trenerów, że nie grają Polakami. Teraz sam wystawia jedynego i to tylko dlatego, że musi bo jest przepis o młodzieżowcu. Inna sytuacja, twierdził, że zagraniczni trenerzy zabierają pracę polskim, po czym dostał ofertę z Grecji i tam pojechał. Może ma też grecki paszport...

1

@tristan87 Ten człowiek to nieporozumienie.

0

@Coutinho007 Też, ale w tym meczu nie gra.

0

@Pasiak To jakaś podróba przez dwa l.

0

@Krystian_mix Masz w linku, nic nie trzeba dokumentować.

0

@Krystian_mix Jest stały zwrot za każdy miesiąc jeżeli mieszkasz w innej miejscowości niż pracujesz. Coś około 120 zł/msc. Nie trzeba na to żadnych rachunków.
Edit
https://www.podatki.gov.pl/pit/nizszy-pit/czym-sa-pracownicze-koszty-uzyskania-przychodow/
Wygląda na to, że już można 300zl/msc odliczyć.

4

Thiago, Zahovic, Rivaldo, Mata, Marquez, Gorgon, Piszczek - wszyscy w jednym meczu Ekstraklasy.

1

@CatalanDream Moder tak, chyba od początku roku.

0

@MarcelNJ11 Ty nie rozumiesz, że przegrywa to czas teraźniejszy a przegra to przyszły.

0

@mr_robot Niektórzy mylą pojęcie o piłce ze znajomością plotek o piłkarzach. Jak Ćwiąkała powie, że rano Mesii miał biegunkę, bo wyczytał to na tt to znaczy, że zna się na piłce.

4

@CatalanDream Karbownik jeszcze dwa tygodnie temu trenował z Legią.

0

@Bobo25 Koleś w pierwszej połowie, po wrzutce Galana stwierdził, że to był oczywisty wybór bo...w pole karne wszedł Maffeo, nie Mir, to Maffeo był efektem takiego a nie innego rozwiązania akcji. Takich kwiatków w każdym meczu jest co raz więcej.
PS
Oczywiście na rację bo jakiś Bobo się z nim zgadza.

0

@Bobo25 Co do eleven, to właśnie tam się uczył zawodu.

3

@Bobo25 To nie ma nic wspólnego z Realem. Koleś gada głupoty, źle interpretuje akcje i wybory zawodników.

16

Zjazd w komentowaniu jaki zaliczył Ćwiąkała to jakiś dramat.

0

@MarcelNJ11 No to przegra czy przegrywa? To proste, poziom języka polskiego z podstawówki.

2

@Bobo25 Piłka była poza zasięgiem Asensio, a ten gada o potencjalnym golu.

0

@BorzyKrzys Ten cały Dubiel ma problemy z odmianą w języku polskim. Jak on może kogokolwiek znokautować?

17

@DonMatteo901 Koleś przeciętnymi Renault i BMW walczył jak równy ze światową czołówką.

1

@MarcelNJ11 Gdzie? Ja tam nadal widzę remis.

3

@avanes Najgorsze jest to, że następców na zbliżonym poziomie nie widać.

0

@NGTRX Od razu widać, że wystąpienia Trzaskowskiego nie oglądałeś. Jeżeli jednak oglądałeś to masz wielki problem z rozumieniem prostego przekazu i wyciąganiem wniosków.

11

Widzę, że Atalanta wraca na właściwe tory, Real może mieć ciepło.

0

@ZielonySzparag To po co w ogóle strzelać. Dać od razu gola, wtedy kara jest pewna.

0

@itmustbejoke Ci dwaj są do odstrzału bez względu na to czy Messi zostanie.

1

@kaamil1910 Trochę to naciągane. Pierwsze zdjęcie jest już po gwizdku sędziego, który też już wraca na boisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?