mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azi Kto i kiedy na nią głosował?
0
@tristan87 Ziemniaki sama obierała?
0
@Janiama Kto wie. Z Probierzem nigdy nie wiadomo.
1
@danio1899 Pogoń to Litwa, ta w Szczecinie to podróba.
3
@itmustbejoke Ten pan kiedyś beształ innych trenerów, że nie grają Polakami. Teraz sam wystawia jedynego i to tylko dlatego, że musi bo jest przepis o młodzieżowcu. Inna sytuacja, twierdził, że zagraniczni trenerzy zabierają pracę polskim, po czym dostał ofertę z Grecji i tam pojechał. Może ma też grecki paszport...
1
@tristan87 Ten człowiek to nieporozumienie.
0
@Coutinho007 Też, ale w tym meczu nie gra.
0
@Pasiak To jakaś podróba przez dwa l.
0
@Krystian_mix Masz w linku, nic nie trzeba dokumentować.
0
@Krystian_mix Jest stały zwrot za każdy miesiąc jeżeli mieszkasz w innej miejscowości niż pracujesz. Coś około 120 zł/msc. Nie trzeba na to żadnych rachunków.
Edit
https://www.podatki.gov.pl/pit/nizszy-pit/czym-sa-pracownicze-koszty-uzyskania-przychodow/
Wygląda na to, że już można 300zl/msc odliczyć.
4
Thiago, Zahovic, Rivaldo, Mata, Marquez, Gorgon, Piszczek - wszyscy w jednym meczu Ekstraklasy.
1
@CatalanDream Moder tak, chyba od początku roku.
0
@MarcelNJ11 Ty nie rozumiesz, że przegrywa to czas teraźniejszy a przegra to przyszły.
0
@mr_robot Niektórzy mylą pojęcie o piłce ze znajomością plotek o piłkarzach. Jak Ćwiąkała powie, że rano Mesii miał biegunkę, bo wyczytał to na tt to znaczy, że zna się na piłce.
4
@CatalanDream Karbownik jeszcze dwa tygodnie temu trenował z Legią.
0
@Bobo25 Koleś w pierwszej połowie, po wrzutce Galana stwierdził, że to był oczywisty wybór bo...w pole karne wszedł Maffeo, nie Mir, to Maffeo był efektem takiego a nie innego rozwiązania akcji. Takich kwiatków w każdym meczu jest co raz więcej.
PS
Oczywiście na rację bo jakiś Bobo się z nim zgadza.
0
@Bobo25 Co do eleven, to właśnie tam się uczył zawodu.
3
@Bobo25 To nie ma nic wspólnego z Realem. Koleś gada głupoty, źle interpretuje akcje i wybory zawodników.
16
Zjazd w komentowaniu jaki zaliczył Ćwiąkała to jakiś dramat.
0
@MarcelNJ11 No to przegra czy przegrywa? To proste, poziom języka polskiego z podstawówki.
2
@Bobo25 Piłka była poza zasięgiem Asensio, a ten gada o potencjalnym golu.
0
@BorzyKrzys Ten cały Dubiel ma problemy z odmianą w języku polskim. Jak on może kogokolwiek znokautować?
17
@DonMatteo901 Koleś przeciętnymi Renault i BMW walczył jak równy ze światową czołówką.
1
@MarcelNJ11 Gdzie? Ja tam nadal widzę remis.
3
@avanes Najgorsze jest to, że następców na zbliżonym poziomie nie widać.
0
@NGTRX Od razu widać, że wystąpienia Trzaskowskiego nie oglądałeś. Jeżeli jednak oglądałeś to masz wielki problem z rozumieniem prostego przekazu i wyciąganiem wniosków.
11
Widzę, że Atalanta wraca na właściwe tory, Real może mieć ciepło.
0
@ZielonySzparag To po co w ogóle strzelać. Dać od razu gola, wtedy kara jest pewna.
0
@itmustbejoke Ci dwaj są do odstrzału bez względu na to czy Messi zostanie.
1
@kaamil1910 Trochę to naciągane. Pierwsze zdjęcie jest już po gwizdku sędziego, który też już wraca na boisko.