mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonMatteo901 Zaraz powiedzą, że niech idzie do Celty i wygra ligę.
0
@msmsms Nie twierdzę, że nie było faulu. Chodzi mi o samo zachowanie zawodnika, tak machnął nogami, że prawie się w dupę kopnął.
5
Jak mnie wk... takie pajace. Koleś pociągany jest delikatnie za rękę a podwija nogi jakby mu Ramos saniami wjechał.
0
To się zrehabilitował...
1
@Murazor Pazdan i Puyol to i tak mniejsza różnica niż druga dwójka.
1
@amanter Prędzej bym Mahreza zdjął.
1
@gregorski Jakie uzdrowisko?
0
@michaleu 7 lutego 2021 - są jeszcze ludzie, których to dziwi...
0
@avexavi Z buraków.
0
@Kurkmen Na polibudach tak jest już z 15 lat.
0
@Tomo_95 Upadki są już w tzw. fazie odjazdu, tam jest do odjęcia aż 7 pkt. Poczytaj o zasadach, to nie boli. Nie ja to wymyśliłem, taki jest system punktowania.
0
@tadzik447 Co w tym dziwnego? Mam wrażenie, że pół Polski ogląda skoki i wszyscy myślą, że ocena skoku dotyczy tylko w lądowania.
0
@patry295 Ocena za lądowanie to tylko 5 pkt z 20.
1
@Bykunn Dallmayr d'Oro
1
@Mroziu Coś się nie przestawiło.
0
@martin3131 Ok. Na pewno nie.
0
@patry295 To tylko świadczy o tym, że słabo nasi grali.
0
@Cyzix Nie trzeba zarabiać 555mln żeby kupić taką bluzę.
0
@Wossi61FCB Jest wiele lepszych polskich aktorek.
0
@patry295 Za tamtej grupy nie dało się nie wyjść. Smuda dałby radę.
PS
Ok, Smuda to przesada.
0
@martin3131 Czego nie rozumiesz?
0
@patry295 To nie Błaszczykowski kazał im się cofnąć i bronić przez 85 minut w meczu z Portugalią.
0
@Azi No chyba jeszcze nie miała okaxkiy.
1
@martin3131 Chyba jednak nie.
0
@Quavosk Tylko ile z 80% korzystających z neta chodzi na wybory? Bo ci co oglądają tvp to stawiają się pewnie w 90%.
0
@kkbarca Kontrakt to złożona sprawa. Są premie, wyjsciowki itd. Nie sądzę, żeby ktoś dał sobie obciąć podstawę przez kontuzje, które mogą mieć różne źródła.
1
@Wilczeq Pytanie z tych, które nie powinno nigdy paść.
0
@patry295 Gdyby może mieli trenera z jajami to była szansa.
0
@batoosz Griezmann przy takim tempie to za miesiąc będzie zajechany jak koń po westernie.
23
@Tomo1989 Księżyc to nie planeta.