2

@DonMatteo901 Zaraz powiedzą, że niech idzie do Celty i wygra ligę.

0

@msmsms Nie twierdzę, że nie było faulu. Chodzi mi o samo zachowanie zawodnika, tak machnął nogami, że prawie się w dupę kopnął.

5

Jak mnie wk... takie pajace. Koleś pociągany jest delikatnie za rękę a podwija nogi jakby mu Ramos saniami wjechał.

0

To się zrehabilitował...

1

@Murazor Pazdan i Puyol to i tak mniejsza różnica niż druga dwójka.

1

@amanter Prędzej bym Mahreza zdjął.

1

@gregorski Jakie uzdrowisko?

0

@michaleu 7 lutego 2021 - są jeszcze ludzie, których to dziwi...

0

@avexavi Z buraków.

0

@Kurkmen Na polibudach tak jest już z 15 lat.

0

@Tomo_95 Upadki są już w tzw. fazie odjazdu, tam jest do odjęcia aż 7 pkt. Poczytaj o zasadach, to nie boli. Nie ja to wymyśliłem, taki jest system punktowania.

0

@tadzik447 Co w tym dziwnego? Mam wrażenie, że pół Polski ogląda skoki i wszyscy myślą, że ocena skoku dotyczy tylko w lądowania.

0

@patry295 Ocena za lądowanie to tylko 5 pkt z 20.

1

@Bykunn Dallmayr d'Oro

1

@Mroziu Coś się nie przestawiło.

0

@martin3131 Ok. Na pewno nie.

0

@patry295 To tylko świadczy o tym, że słabo nasi grali.

0

@Cyzix Nie trzeba zarabiać 555mln żeby kupić taką bluzę.

0

@Wossi61FCB Jest wiele lepszych polskich aktorek.

0

@patry295 Za tamtej grupy nie dało się nie wyjść. Smuda dałby radę.
PS
Ok, Smuda to przesada.

0

@martin3131 Czego nie rozumiesz?

0

@patry295 To nie Błaszczykowski kazał im się cofnąć i bronić przez 85 minut w meczu z Portugalią.

0

@Azi No chyba jeszcze nie miała okaxkiy.

1

@martin3131 Chyba jednak nie.

0

@Quavosk Tylko ile z 80% korzystających z neta chodzi na wybory? Bo ci co oglądają tvp to stawiają się pewnie w 90%.

0

@kkbarca Kontrakt to złożona sprawa. Są premie, wyjsciowki itd. Nie sądzę, żeby ktoś dał sobie obciąć podstawę przez kontuzje, które mogą mieć różne źródła.

1

@Wilczeq Pytanie z tych, które nie powinno nigdy paść.

0

@patry295 Gdyby może mieli trenera z jajami to była szansa.

0

@batoosz Griezmann przy takim tempie to za miesiąc będzie zajechany jak koń po westernie.

23

@Tomo1989 Księżyc to nie planeta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?