mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca1992 Spokojnie, maszyna pracuje. Coś wymyślą. Może babcia Tuska też była w Wehrmachtcie. Może u Sowy było więcej przekleństw.
1
@FDJ Tobie się nie da odpisywać na temat, który został już 100 razy wyczerpany. Jednak cały czas do niego wracasz. Po co?
6
@FDJ Ten Koeman to ci chyba dziewczynę podebrał. Masz na jego punkcie jakąś obsesję.
3
@Jarema1987 Weź ty sobie słownik kup.
1
@Survier Ok, ale będzie pewnie tak jak z ograniczeniem mocy i prędkości skuterów....
0
@snake99 Pożycz im ze 150 mln eurasów.
1
@Bykunn Nie wiem, ale mam nadzieję, że to jakoś ograniczą. To co się dzieje na chodnikach to jakaś patola.
1
@RufinzKatalonii Oba pomysły słabe. Emerson jak już to na prawą obronę. Cucu nie bez powodu w Getafe przesunęli do przodu, po prostu jest słabym obrońcą.
2
@Encore Na BP najlepsze.
0
@BarcaInfo Mieszkanie by lepiej wykończył, a nie kasę na koszulki wydaje :)
1
@IronSanHybrid Kiedyś to się force feedbacka dorabiało do kierownicy.
1
@LS Tekst o pszczelarstwie był lepszy.
0
@macio_944 Twój wpis: "Wiadomym było, że wtedy i piłka była inna i niektórzy sędziowie totalnie nie kryli się z tym, że zostali przekupieni przez Real."
Podaj jednego sędziego, który się przyznał.
Jak było wszyscy wiedzą.
0
@Kapitan_SW Z tym Thiago niby racja, ale nikt go nie wyrzucał, nie musiał zgadzać się na ofertę Bayrenu. To była jego decyzja.
0
@macio_944 Podaj linka to jakichś wypowiedzi sędziów, którzy mówią, że Real ich przekupił.
0
@DaPi Oczywiście, że to nigdy nie powstanie. UEFA się na to nie zgodzi, a jak zrobią to sami to zostaną wykluczeni/zawieszeni.
4
@FDJ Mówisz o tym samym Fabregasie, który dobrze grał tylko w pierwszej rundzie i jak przychodziła wiosna to nie istniał?
0
@Qlimax86 Nie sypie się cukru do kawy. To gorsze niż przysłowiowy "ananas na pizzy".
0
@El dominatore Tego nie wiesz :)
0
@El dominatore Czego się misiu pienisz? Do ciebie nie pisałem. Nie ty pisałeś o Madrycie mającym 5 punktów przewagi.
1
@maniak33333 Powiedz kibicowi Atletico, że jego klub to "Madryt" to w najlepszym razie cię wyśmieje.
4
@FCB24 Nieźle odleciałeś.
0
I cyk, Brait grał na złej pozycji w 1 połowie.
0
@Pogba Albę właśnie Brait blokuje na tej lewej.
0
@MrCule_X Ale biegnie swój maks do końca ;)
1
Pjanic i Brait nie mają prawa wyjść na 2 połowę.
0
@MrCule_X Busquets to chociaż nie zwalnia w połowie.
0
@matirix20 Nadepnął obrońcy na piętę.
0
@macio_944 Jest tam gdzie powinno być.
0
@escarabajo 150-200km? To 5 razy do Gdańska pojadą.