2

@Barca1992 Spokojnie, maszyna pracuje. Coś wymyślą. Może babcia Tuska też była w Wehrmachtcie. Może u Sowy było więcej przekleństw.

1

@FDJ Tobie się nie da odpisywać na temat, który został już 100 razy wyczerpany. Jednak cały czas do niego wracasz. Po co?

6

@FDJ Ten Koeman to ci chyba dziewczynę podebrał. Masz na jego punkcie jakąś obsesję.

3

@Jarema1987 Weź ty sobie słownik kup.

1

@Survier Ok, ale będzie pewnie tak jak z ograniczeniem mocy i prędkości skuterów....

0

@snake99 Pożycz im ze 150 mln eurasów.

1

@Bykunn Nie wiem, ale mam nadzieję, że to jakoś ograniczą. To co się dzieje na chodnikach to jakaś patola.

1

@RufinzKatalonii Oba pomysły słabe. Emerson jak już to na prawą obronę. Cucu nie bez powodu w Getafe przesunęli do przodu, po prostu jest słabym obrońcą.

2

@Encore Na BP najlepsze.

0

@BarcaInfo Mieszkanie by lepiej wykończył, a nie kasę na koszulki wydaje :)

1

@IronSanHybrid Kiedyś to się force feedbacka dorabiało do kierownicy.

1

@LS Tekst o pszczelarstwie był lepszy.

0

@macio_944 Twój wpis: "Wiadomym było, że wtedy i piłka była inna i niektórzy sędziowie totalnie nie kryli się z tym, że zostali przekupieni przez Real."
Podaj jednego sędziego, który się przyznał.
Jak było wszyscy wiedzą.

0

@Kapitan_SW Z tym Thiago niby racja, ale nikt go nie wyrzucał, nie musiał zgadzać się na ofertę Bayrenu. To była jego decyzja.

0

@macio_944 Podaj linka to jakichś wypowiedzi sędziów, którzy mówią, że Real ich przekupił.

0

@DaPi Oczywiście, że to nigdy nie powstanie. UEFA się na to nie zgodzi, a jak zrobią to sami to zostaną wykluczeni/zawieszeni.

4

@FDJ Mówisz o tym samym Fabregasie, który dobrze grał tylko w pierwszej rundzie i jak przychodziła wiosna to nie istniał?

0

@Qlimax86 Nie sypie się cukru do kawy. To gorsze niż przysłowiowy "ananas na pizzy".

0

@El dominatore Tego nie wiesz :)

0

@El dominatore Czego się misiu pienisz? Do ciebie nie pisałem. Nie ty pisałeś o Madrycie mającym 5 punktów przewagi.

1

@maniak33333 Powiedz kibicowi Atletico, że jego klub to "Madryt" to w najlepszym razie cię wyśmieje.

4

@FCB24 Nieźle odleciałeś.

0

I cyk, Brait grał na złej pozycji w 1 połowie.

0

@Pogba Albę właśnie Brait blokuje na tej lewej.

0

@MrCule_X Ale biegnie swój maks do końca ;)

1

Pjanic i Brait nie mają prawa wyjść na 2 połowę.

0

@MrCule_X Busquets to chociaż nie zwalnia w połowie.

0

@matirix20 Nadepnął obrońcy na piętę.

0

@macio_944 Jest tam gdzie powinno być.

0

@escarabajo 150-200km? To 5 razy do Gdańska pojadą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?