- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1559 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1559 Culés
3
Na jednej z grup piłkarskich natrafiłem na pomysł utworzenia tzw „Ligi Grupy Wyszehradzkiej”. Gdyby coś takiego zostało na prawdę zorganizowane, to w końcu ta grupa do czegoś by się przydała. Poziom polskich klubów mógłby się podnieść. Niżej zamieszczam 20 zespołów według punktacji UEFA, które znalazłyby się w tej lidze na chwile obecna.
Według rankingu klubowego UEFA brałyby w niej udział:
1. Slavia Praga (CZE) – 36,500
2. Viktoria Pilzno (CZE) – 33,500
3. Sparta Praga (CZE) – 17,500
4. Legia Warszawa (POL) – 16,500
5. Ferencvarosi TC (HUN) – 13,500
6. FC Fehervar (HUN) – 11,500
7. Slovan Liberec (CZE) – 8,000
8. Slovan Bratysława (SVK) – 7,500
9. Spartak Trnava (SVK) – 7,500
10. FK Jablonec (CZE) – 7,000
11. Lech Poznań (POL) – 6,000
12. Honved Budapeszt (HUN) – 5,500
13. AS Trenczyn (SVK) – 4,500
14. Piast Gliwice (POL) – 4,000
15. Mlada Bolesław (CZE) – 4,000
16. MFK Ruzomberok (SVK) – 3,000
17. Jagiellonia Białystok (POL) – 2,500
18. Sigma Ołomuniec (CZE) – 2,500
19. Cracovia (POL) – 2,250
20. FC Zlin (CZE) – 2,000
A tu mapka z lokalizacja klubów:
https://zapodaj.net/2949e17304377.jpg.html
Moim zdaniem miałoby to sens, ale wątpię, ze do czegoś takiego dojdzie, a jak już to na pewno nie w przeciągu 5 lat.
1
@DaPi Uwaga, przewiduję przyszłość. TVP: "4 polskie drużyny w Europejskich Pucharach! Kolejny Wielki Sukces Rządu!"
0
@DaPi To coś jak Ronaldo. Nie możesz wygrać międzynarodowej nagrody? Stwórz sobie własną.
0
@DaPi nikt tego nie będzie oglądać, i nie podniesie poziomu naszych drużyn. Powiem więcej, jeśli to powstanie, to może być to kolejny powód do wstydu jeśli się okaże, że nasze drużyny będą na szarym końcu
0
@DaPi Ej, to nawet ciekawy pomysł.
0
@DaPi Oczywiście, że to nigdy nie powstanie. UEFA się na to nie zgodzi, a jak zrobią to sami to zostaną wykluczeni/zawieszeni.