0

@Kettger Skoro Polsat Soloża strajkuje to coś jest na rzeczy.

0

@JimMorrisonFCB Przecież oni są posłuszni, nic by im nie groziło. Jarek może im założyć chomąto i orać pole, a oni będą pytać jak szybko iść.

1

@tomek8756 Nie porównuj perfumerii do szamba... Cytując klasyka.

2

@cata_luna TVP? Dostaną większą dotację i nic nie odczują.

0

@Stoiczkow pomyliłem gazety....

1

@msmsms Mamy drugą Białoruś. Zostało tvp.

0

@Foro Jak położysz na mokre auto to bardzo możliwe, że przymarznie.

1

@Gaz Właśnie "zwróciłby". Jak awansu i tak by nie było?
Poza tym, takie gdybanie jest bez sensu. Na ten moment Garcia nie jest żadną gwarancją podniesienia jakości obrony.

2

@SiSenior Ministerstwo propagandy działa pełną parą.

0

@itmustbejoke Pewnie gorzej by to nie wyglądało.

0

@Naturopata Wszystko od epoki kamienia to poprawianie Boga.

1

@PrinceDamon To jednak mądra kobieta jest.

0

@Avatarr Może Matheus chociaż ogrania taktykę i nie biega bez ładu i składu jak Puig.

1

@LS Dla żadnego innego polskiego boksera nocy nie zarywałem.

3

@LS Nie wierzę, ty musisz być trollem.

8

@LS Cytat z wicemistra skarbu "w naszym rządzie nie ma ekspertów, bo oni nie chcą realizować naszego programu". Nie trzeba być specjalistą, żeby wiedzieć, że obniżanie wieku emerytalnego przy starzejącym się społeczeństwie i niewydolnym zusie to głupota. Jedyny plus, że plebs się na to łapie.

10

@LS Czyli są idiotami. System padnie, ale jako, że oni nie myślą dalej niż do wyborów to się nie przejmują. Żaden rząd przed pisem nie był tak krótkowzroczny.

0

@arraco Na Legii będą grać.

0

@joloskyy Przede wszystkim to nie mają czego pokazywać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheNekro94 W normalnych warunkach to Araujo by nie dostał szansy. Grałby beton, Pique i Lenglet.

0

@Mario96w Pisze się.

0

@matirix20 Dosyć dokładne te "w okolicach".

1

@escarabajo Robben jest tylko jeden. Podobnie grał Cou, w Hiszpanii obrońcy połapali się w tym po 5 kolejkach.

2

@Janiama Nie pamiętam, który obrońca (chyba Maldini) powiedział, że skoro musisz zrobić wślizg to znaczy, że wcześniej popełniłeś błąd. Coś w tym jest.

0

@tbas Może od początku miał plan, że ich wprowadzi po przerwie.

0

@dafik85 Czego nie rozumiesz? Środkowy obrońca, a 5 innych ustawionych głębiej od niego.

0

De Jong też nieźle, piłka wpada do bramki a on na 16 metrze,

0

@Zip bez przesady, ma tylko 2 gole straty

0

@Witekk10 Nie wiem czy on tam nie strzał, ale i tak ładnie wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?