mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kettger Skoro Polsat Soloża strajkuje to coś jest na rzeczy.
0
@JimMorrisonFCB Przecież oni są posłuszni, nic by im nie groziło. Jarek może im założyć chomąto i orać pole, a oni będą pytać jak szybko iść.
1
@tomek8756 Nie porównuj perfumerii do szamba... Cytując klasyka.
2
@cata_luna TVP? Dostaną większą dotację i nic nie odczują.
0
@Stoiczkow pomyliłem gazety....
1
@msmsms Mamy drugą Białoruś. Zostało tvp.
0
@Foro Jak położysz na mokre auto to bardzo możliwe, że przymarznie.
1
@Gaz Właśnie "zwróciłby". Jak awansu i tak by nie było?
Poza tym, takie gdybanie jest bez sensu. Na ten moment Garcia nie jest żadną gwarancją podniesienia jakości obrony.
2
@SiSenior Ministerstwo propagandy działa pełną parą.
0
@itmustbejoke Pewnie gorzej by to nie wyglądało.
0
@Naturopata Wszystko od epoki kamienia to poprawianie Boga.
1
@PrinceDamon To jednak mądra kobieta jest.
0
@Avatarr Może Matheus chociaż ogrania taktykę i nie biega bez ładu i składu jak Puig.
1
@LS Dla żadnego innego polskiego boksera nocy nie zarywałem.
3
@LS Nie wierzę, ty musisz być trollem.
8
@LS Cytat z wicemistra skarbu "w naszym rządzie nie ma ekspertów, bo oni nie chcą realizować naszego programu". Nie trzeba być specjalistą, żeby wiedzieć, że obniżanie wieku emerytalnego przy starzejącym się społeczeństwie i niewydolnym zusie to głupota. Jedyny plus, że plebs się na to łapie.
10
@LS Czyli są idiotami. System padnie, ale jako, że oni nie myślą dalej niż do wyborów to się nie przejmują. Żaden rząd przed pisem nie był tak krótkowzroczny.
0
@arraco Na Legii będą grać.
0
@joloskyy Przede wszystkim to nie mają czego pokazywać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheNekro94 W normalnych warunkach to Araujo by nie dostał szansy. Grałby beton, Pique i Lenglet.
0
@Mario96w Pisze się.
0
@matirix20 Dosyć dokładne te "w okolicach".
1
@escarabajo Robben jest tylko jeden. Podobnie grał Cou, w Hiszpanii obrońcy połapali się w tym po 5 kolejkach.
2
@Janiama Nie pamiętam, który obrońca (chyba Maldini) powiedział, że skoro musisz zrobić wślizg to znaczy, że wcześniej popełniłeś błąd. Coś w tym jest.
0
@tbas Może od początku miał plan, że ich wprowadzi po przerwie.
0
@dafik85 Czego nie rozumiesz? Środkowy obrońca, a 5 innych ustawionych głębiej od niego.
0
De Jong też nieźle, piłka wpada do bramki a on na 16 metrze,
0
@Zip bez przesady, ma tylko 2 gole straty
0
@Witekk10 Nie wiem czy on tam nie strzał, ale i tak ładnie wyszło.