mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 No rzeczywiście dramat, parę sekund różnicy. Zwykły zbieg okoliczności.
1
@Brashearr Thiago sam się oddał.
0
@cules100pro Z tą miną to bym nie przesadzał, po prostu się uśmiechnął.
1
@DaPi "Od pierwszego dnia udało mu się skutecznie zrównoważyć finanse klubu, oraz spłacić długi " - klub został zewnętrznie dofinansowany to długi spłacił, jakby miał to wypracować to by tak różowo nie było.
1
@tadzik447 Na wykresach zmiany ilości zachorować w Izraelu wyglądają tak samo jak w reszcie Europy. Jakiegoś efektu szczepień nie widać.
0
@itmustbejoke Nie ma czegoś takiego jak bramki liczone podwójnie.
0
@kolo123 Pusty nr i sami sobie ograniczymy kadrę do 24 zawodników?
3
@Yosemite To, że Zlatan się nie sprawdził to taka miejska legenda.
0
@msmsms Ani z Niego wielki trener, ani Polska taka wielka.
3
@Cariones Sądząc po proporcjach pasów to bardziej flaga Austrii niż Polski.
0
@BarcaInfo Oficjalnie: dzieci w La Masii, Xavi selekcjonerem USA.
2
@TheNekro94 Co się dziwisz? Żyjemy w kraju, w którym tysiące ludzi nabiera się na mega-cudowne zyski z tworów typu Abmer Gold. Jak ktoś jest głupi to straci i potem będzie płacz, że go państwo nie ochroniło.
0
@Michvl Tylko dwa razy dłuższy.
0
@DonMatteo901 I nawet z nimi będą mistrzem.
0
@Kidd Tak, to był dr Blecharz, ale to Tajner go ściągnął do Małysza.
0
@Kidd Przy skoczkach to psycholog już z Małyszem pracował.
1
@Aqualitek win+prntscr
5
@kkbarca Gdyby Koeman wiedział, że nie dostanie zastępcy Suareza to by się nie zgodził na jego odejście.
1
@kiper09 Kiedy Koemana powiedział, że nie ma dobrych piłkarzy?
0
@PartidarioCatalan Koleś podejmuje same złe wybory. Drybluje prosto w tłok, jak ma jednego przeciwnika i dalej autostradę to zwalnia i podaje do tyłu, jak ma trzech rywali to drybluje. Każda próba strzału o jedno, dwa tempa za późno. On powinien biegać sprinty, a nie być piłkarzem. Jego wyskoki poza boiskiem to już historia na książkę pt "Jak nie prowadzić kariery zawodowego sportowca".
0
@PartidarioCatalan Oglądasz mecze?
4
Dembele to jest najmniej inteligentny piłkarz w historii tego Klubu.
0
@Sysia11 Nadal jest o rok starszy a nie młodszy.
0
@mikiiki Na razie robi co może a i tak jest 6 miejsce.
0
@FafitFCB Z kurą było trudniejsze.
2
@Stagiryta Co się dziwisz? 90% ludzi tutaj jest przekonanych, że nota sędziego dotyczy tylko lądowania. Jak im powiesz, że z tych 20 pkt tylko 5 to lądowanie to burzysz ich ład życiowy.
0
@Rothan1 Może wyglądasz jak gość z sanepidu?
0
@LS Spróbuj przez 5 minut pogadać o jakimś temacie przy leżącym obok telefonie. Zobaczysz, że mikrofon nie jest wyłączony.
3
@DaPi Ucz się lepiej do matury zamiast głupoty w necie pisać.
2
@kylo12 Tak jak pisał @Janiama, u nas wszyscy chcą grać na fortepianie, a nie ma chętnych do jego noszenia.