0

@DonMatteo901 No rzeczywiście dramat, parę sekund różnicy. Zwykły zbieg okoliczności.

1

@Brashearr Thiago sam się oddał.

0

@cules100pro Z tą miną to bym nie przesadzał, po prostu się uśmiechnął.

1

@DaPi "Od pierwszego dnia udało mu się skutecznie zrównoważyć finanse klubu, oraz spłacić długi " - klub został zewnętrznie dofinansowany to długi spłacił, jakby miał to wypracować to by tak różowo nie było.

1

@tadzik447 Na wykresach zmiany ilości zachorować w Izraelu wyglądają tak samo jak w reszcie Europy. Jakiegoś efektu szczepień nie widać.

0

@itmustbejoke Nie ma czegoś takiego jak bramki liczone podwójnie.

0

@kolo123 Pusty nr i sami sobie ograniczymy kadrę do 24 zawodników?

3

@Yosemite To, że Zlatan się nie sprawdził to taka miejska legenda.

0

@msmsms Ani z Niego wielki trener, ani Polska taka wielka.

3

@Cariones Sądząc po proporcjach pasów to bardziej flaga Austrii niż Polski.

0

@BarcaInfo Oficjalnie: dzieci w La Masii, Xavi selekcjonerem USA.

2

@TheNekro94 Co się dziwisz? Żyjemy w kraju, w którym tysiące ludzi nabiera się na mega-cudowne zyski z tworów typu Abmer Gold. Jak ktoś jest głupi to straci i potem będzie płacz, że go państwo nie ochroniło.

0

@Michvl Tylko dwa razy dłuższy.

0

@DonMatteo901 I nawet z nimi będą mistrzem.

0

@Kidd Tak, to był dr Blecharz, ale to Tajner go ściągnął do Małysza.

0

@Kidd Przy skoczkach to psycholog już z Małyszem pracował.

1

@Aqualitek win+prntscr

5

@kkbarca Gdyby Koeman wiedział, że nie dostanie zastępcy Suareza to by się nie zgodził na jego odejście.

1

@kiper09 Kiedy Koemana powiedział, że nie ma dobrych piłkarzy?

0

@PartidarioCatalan Koleś podejmuje same złe wybory. Drybluje prosto w tłok, jak ma jednego przeciwnika i dalej autostradę to zwalnia i podaje do tyłu, jak ma trzech rywali to drybluje. Każda próba strzału o jedno, dwa tempa za późno. On powinien biegać sprinty, a nie być piłkarzem. Jego wyskoki poza boiskiem to już historia na książkę pt "Jak nie prowadzić kariery zawodowego sportowca".

0

@PartidarioCatalan Oglądasz mecze?

4

Dembele to jest najmniej inteligentny piłkarz w historii tego Klubu.

0

@Sysia11 Nadal jest o rok starszy a nie młodszy.

0

@mikiiki Na razie robi co może a i tak jest 6 miejsce.

0

@FafitFCB Z kurą było trudniejsze.

2

@Stagiryta Co się dziwisz? 90% ludzi tutaj jest przekonanych, że nota sędziego dotyczy tylko lądowania. Jak im powiesz, że z tych 20 pkt tylko 5 to lądowanie to burzysz ich ład życiowy.

0

@Rothan1 Może wyglądasz jak gość z sanepidu?

0

@LS Spróbuj przez 5 minut pogadać o jakimś temacie przy leżącym obok telefonie. Zobaczysz, że mikrofon nie jest wyłączony.

3

@DaPi Ucz się lepiej do matury zamiast głupoty w necie pisać.

2

@kylo12 Tak jak pisał @Janiama, u nas wszyscy chcą grać na fortepianie, a nie ma chętnych do jego noszenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?