1

@busquets5 Zmień ścieżkę w TV.

0

@4drian0 Do tego oświetlenie na stadionie jak 20 lat temu

3

@Bocheno1 Szwajcaria nie przegrała.

0

@NeroTFP Z tymi 4 golami z Brazylią to nie musi być prawda. Są źródła mówiące, że 3 strzelił.

2

@cules100pro Ekstradycja

0

@tobiasson92 Nie będzie.

2

@pax Znajdź w historii choć jedną kryształową postać.

3

@PatrykBarca Żadnemu bramkarzowi z naszej ligi nie da się zrobić tak bogatej składanki baboli jak temu pajacowi.

0

@NeroTFP Jakiego panowania? Jego kariera pokrywała się z RJ. Nigdy nie walczyli, więc można mówić co najwyżej o współpanowaniu.

0

@michal26 Jet umarł? Coś mnie ominęło?

4

@daniel32778 Atencji się nie szuka, ją się okazuje.

1

@Kusco15 Nie, ale znam sytuację gdzie koleś na chrzcinach córki kolegi powiedział, że się z nią ożeni. Minęło 18 lat, jak powiedział tak zrobił.

0

@RosjaninBut Dlaczego? Mają piłkarza za darmo, z opłaconym kontraktem.

1

@Rafix98 Gol Imaza raczej nie miał nic wspólnego z centrostrzałem.



0

@kkbarca Coś z cyklu "jak on się tam znalazł"...

1

@fcbarcafan19 Przecież Eleven w większości należy do Solorza. Sam sobie ma podbijać cenę?

0

@Tomo_95 Właśnie, po polsku. Oni sami tego nie używają.

1

@Rafix98 Chcesz obejrzeć zagranie z Ekstraklsy to znajdź gola Imaza.

0

@Barca1992 I ta sprzedaż była zatwierdzona 18 sierpnia...

0

@adi89rg bigos pochodzi z Ukrainy

1

@RIP_IABC Z punktu widzenia prawa międzynarodowego to granicy Ukraina-Rosja nigdy formalnie nie ustalono.

0

@polishtoaster Jak ktoś nas zaatakuje to każdy zdrowy chłop pójdzie w kamasze.

5

@blazeq Przecież chodzi o to, że autor rozmija się z tematem. Rozwodzenie się nad Messim przy okazji opisu meczu Polska-Holandia to już w ogóle wyższa szkoła odlotu. Odwołanie do Leo mogło się ograniczyć do tego jednego zdania - "Choć nie ukrywam, że moja wiara w to została nieco zachwiana brakiem decyzji o pozbawieniu Lionela Messiego kapitańskiej opaski". I koniec, można wrócić do Koemana ale niestety autora poniosło i musiał wylać swoje żale.
PS
Ostatnio mam wrażenie, że Wam w redakcji bardziej zależy na tym, żeby na "La rambli" ludzie tłukli tematy polityczne niż odnosili się do tematów zwartych w artykułach.
Może czas zastanowić się nad wyłączeniem komentarzy?

11

Niby artykuł o Koemanie, a najdłuższy wywód "jaki to ten Messi zły".

0

@kamilo0066 Bo ci co teraz idą w marszu za PO robili burdy wokół niego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@patry295 Jednostajnie tak, ale nie jednostajny.

0

@patry295 Gada głupoty. Nie ma czegoś takiego jak ruch jednostajny przyspieszony.

0

@xBoMBoWiECx Po meczach z Lechem wirusa łapali piłkarze Lubina, Płocka, Śląska, Warty i Piasta. Teraz Legia. Dziwny zbieg okoliczności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?