mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@arkasath Po co zajeżdżać piłkarzy w trzecim meczu? Po to powołał innych, żeby też dać im zagrać.
0
@tobiasson92 Czyli wkrótce kolejne miliony dotacji z budżetu dostanie.
1
@Danny Gaucho Ja też, do tego nie wiem, która wersja jest prawdziwa ;)
0
@Pressinho Pociski się wystrzeliwuje, to jest bomba, tylko trochę większa :)
2
@Barca1992 Niby są w ARM, ale nie mogą powiedzieć ile ;)
0
@ksobi Mam wrażenie, że Puchacz poziomu kadry nie osiągnie. W Lechu to może wygląda nieźle, ale oni głównie atakują, co zakrywa jego braki w obronie.
1
@Danny Gaucho "Jestem powoływany zamiast zawodnika, który nie istnieje" (JW)
0
@Mns21 Na zwykłą grypę jest w miarę skuteczna szczepionka.
0
@justfootball Kim?
0
@Kusco15 Daj Alemu wsparcie farmakologiczne jakie miał Kliczko i wtedy zrób te swoje analizy. To samo masz z koszykarzami, teraz ich kariery są wydłużane głównie dzięki medycynie i farmakologii, kiedyś nie było takich możliwości. W latach 90 zerwanie więzadła w kolanie rzadko kończyło się powrotem do dawnej formy, teraz nie dość, że leczenie trwa krócej, to jego skutki są dużo lepsze.
Do tego obecnie w koszu jest nacisk na ochronę graczy ofensywnych, każde dotknięcie to faul. Przez to zdobywanie punktów jest prostsze, bo obrońcy mają bardzo ograniczony arsenał środków.
1
@Kusco15 Taka jest prawda bo? Bo ty tak uważasz? Teoria tak samo poroniona, jak umniejszanie dawnym bokserom, bo Kliczko był najlepszy i basta.
0
@matheo To teraz będziesz siedział w domu i pomagał żonie.
5
@MaTt_BarcaFan Na Podkarpaciu pewnie tak.
0
@FinNin Jak to? To tefałen nie je niemiecki?
0
@Katalończyk 99 Co to ma do rzeczy? Grają padakę i książka nic tu nie zmienia.
0
@Encore Teraz cała czołówka tak gra.
0
@Rewolucja123 Za Guardioli piłki wrzucane za linię obrony były bardzo częstym obrazkiem, ale wtedy Messi albo Alves z tego robili użytek.
2
@Jarema2000 Ja pamiętam Cafu...
0
@MaTt_BarcaFan 5 zmian w stosunku do ostatniego meczu ;)
0
@rasta212 Nazywała się CD Tacon, więc ciężko mówić tu o Realu.
0
@rasta212 Wtedy to jeszcze nie był RM.
1
@damianex10 Jak jakoś zawsze lubiłem Nicka Haydena.
0
@sevs Jak widziałem dziś popis Edersona, to nasza E-klapa taka zła nie jest...
6
@FafitFCB Mam dwa w lodówce... duże;)
0
@patataj Np. Tomasz Gollob, mentor Zmarzlika, człowiek szanowany w środowisku, nawet wśród kibiców antagonistycznych drużyn.
0
@patataj Uświetnia zawody? To może robić osoba powszechnie szanowana, a nie taki nieudacznik-pacynka.
2
@aleksande_r Piłkarze by nie wytrzymali takiego tempa. Mistrzostwa co rok? Dodatkowe mecze? Kiedy czas na solarium i manicure?
1
@Pilka_jest_okragla Jak zawiesi kucanie, to pewnie stanie ;)
4
@patataj Jakoś Mati nie bywał na poprzednich zawodach, nagle zapałał miłością do żużla? Fałszywa szuja jak większość polityków.
0
@priest9999 Problem w tym, że w przypadku Hamiltona to nie były decyzje sędziów.