4

@arkasath Po co zajeżdżać piłkarzy w trzecim meczu? Po to powołał innych, żeby też dać im zagrać.

0

@tobiasson92 Czyli wkrótce kolejne miliony dotacji z budżetu dostanie.

1

@Danny Gaucho Ja też, do tego nie wiem, która wersja jest prawdziwa ;)

0

@Pressinho Pociski się wystrzeliwuje, to jest bomba, tylko trochę większa :)

2

@Barca1992 Niby są w ARM, ale nie mogą powiedzieć ile ;)

0

@ksobi Mam wrażenie, że Puchacz poziomu kadry nie osiągnie. W Lechu to może wygląda nieźle, ale oni głównie atakują, co zakrywa jego braki w obronie.

1

@Danny Gaucho "Jestem powoływany zamiast zawodnika, który nie istnieje" (JW)

0

@Mns21 Na zwykłą grypę jest w miarę skuteczna szczepionka.

0

0

@Kusco15 Daj Alemu wsparcie farmakologiczne jakie miał Kliczko i wtedy zrób te swoje analizy. To samo masz z koszykarzami, teraz ich kariery są wydłużane głównie dzięki medycynie i farmakologii, kiedyś nie było takich możliwości. W latach 90 zerwanie więzadła w kolanie rzadko kończyło się powrotem do dawnej formy, teraz nie dość, że leczenie trwa krócej, to jego skutki są dużo lepsze.
Do tego obecnie w koszu jest nacisk na ochronę graczy ofensywnych, każde dotknięcie to faul. Przez to zdobywanie punktów jest prostsze, bo obrońcy mają bardzo ograniczony arsenał środków.

1

@Kusco15 Taka jest prawda bo? Bo ty tak uważasz? Teoria tak samo poroniona, jak umniejszanie dawnym bokserom, bo Kliczko był najlepszy i basta.

0

@matheo To teraz będziesz siedział w domu i pomagał żonie.

5

@MaTt_BarcaFan Na Podkarpaciu pewnie tak.

0

@FinNin Jak to? To tefałen nie je niemiecki?

0

@Katalończyk 99 Co to ma do rzeczy? Grają padakę i książka nic tu nie zmienia.

0

@Encore Teraz cała czołówka tak gra.

0

@Rewolucja123 Za Guardioli piłki wrzucane za linię obrony były bardzo częstym obrazkiem, ale wtedy Messi albo Alves z tego robili użytek.

2

@Jarema2000 Ja pamiętam Cafu...

0

@MaTt_BarcaFan 5 zmian w stosunku do ostatniego meczu ;)

0

@rasta212 Nazywała się CD Tacon, więc ciężko mówić tu o Realu.

0

@rasta212 Wtedy to jeszcze nie był RM.

1

@damianex10 Jak jakoś zawsze lubiłem Nicka Haydena.

0

@sevs Jak widziałem dziś popis Edersona, to nasza E-klapa taka zła nie jest...

6

@FafitFCB Mam dwa w lodówce... duże;)

0

@patataj Np. Tomasz Gollob, mentor Zmarzlika, człowiek szanowany w środowisku, nawet wśród kibiców antagonistycznych drużyn.

0

@patataj Uświetnia zawody? To może robić osoba powszechnie szanowana, a nie taki nieudacznik-pacynka.

2

@aleksande_r Piłkarze by nie wytrzymali takiego tempa. Mistrzostwa co rok? Dodatkowe mecze? Kiedy czas na solarium i manicure?

1

@Pilka_jest_okragla Jak zawiesi kucanie, to pewnie stanie ;)

4

@patataj Jakoś Mati nie bywał na poprzednich zawodach, nagle zapałał miłością do żużla? Fałszywa szuja jak większość polityków.

0

@priest9999 Problem w tym, że w przypadku Hamiltona to nie były decyzje sędziów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?