mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnA To teraz do podręcznika/słownika i sprawdź znaczenie tego słowa.
0
@Alanooo Atencję to można okazywać komuś, a nie jej szukać.
0
@NaFazieHitman On pyta o trofea, a nie o styl gry.
1
Kolejny.
Niedługo się okaże, że Leo był na testach w Legii, ale się nie poznali na jego talencie.
0
@Hushovt W tą stronę to nie zadziała. Jest czarny, więc jest ok.
0
@Gonzo46 Bo zawsze jak gra to jest jedynym z najgorszych na boisku.
3
@QuentinTarantino I puszczą na Polsat premium...
1
@CalcioFan Linetty to nieporozumienie w kadrze.
2
@SiSenior Sam sobie zbudował więzienie, to i rozrywki organizował.
2
@Transu96 Mnie to bardziej zastanawia jak to się wyciąga.
0
@Shapiro Pep zły, nie wystawia zawodnika na jego pozycji...
1
@matirix20 hehe...
1
@Danny Gaucho Ciekawe czy by to zrobił, gdyby wcześniej nie odgwizdali spalonego.
0
@Agent005 Są inne sposoby na pochwalenie się kontami...
0
@SamuraJack LM kończy się w połowie roku, Leo w styczniu podpisze kontrakt z City.
0
@barteq Właśnie autoryzował albo sam je wymyślił.
0
@BaroPodertos Kawał graby ma smarkacz.
3
@Criss18Barca Po co? I tak głównie puszczają powtórki albo mecze sprzed lat. Oni nie mają czym zapchać ramówki tego jednego kanału.
1
@l0Messini Jak Ney miałby wrócić do Realu?
0
@sonek Wyroki na polityczne zlecenie? Są, tylko teraz to Zbigniew rozdaje zlecenia.
0
@student97r Andrzej Duda - "Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa".
0
@SiSenior Miał ich zastrzelić? Lata 90-te się już dawno skończyły.
0
@bartekvisca Po co mają płacić skoro może im się udać bez kasy?
0
@Jakchcesz Jak już chcesz robić takie porównanie to bardziej dom do sezonu, a nie całej kariery zawodnika.
0
@koksik2700 Niewiele trzeba żeby ci zaimponować...
0
@Dari0G Ile razy jeszcze?
7
@Ghotti W rewanżu wykreował 3 sytuacje, które inni spartaczyli.
0
@MESSIah16 Gdzie tu omijanie ffp?
1
@damiano996 Doczytaj. On ma iść na 3 lata do City i później na 2 do NY.
0
@Hushovt Zanim coś z tego wyrzeźbią to znowu ktoś odejdzie.