0

@Omoziu Z drugiej strony - trzyma go ręką, nie daje rady, puszcza i dotyka piłki ręką...

0

@Fabik Co mają staty ligowe do LM?

2

@YeastMoss Nie ma sensu tłumaczyć. To tak jakbyś próbował przekonać antyszczepionkowca.

0

@nawy12 Masza to ta z bajki z niedźwiedziem?

4

@ee_chyba_nie Nie wiem, nie znam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@FC1899Barca Jaki nowotwór zabija w kilka dni/tygodni od momentu zachorowania. Porównanie do raka to najgłupsza rzecz jaką tutaj widuję w temacie covida.

2

@derlysy1979 Mam zwykłego chrome i wyskakuje mi jedna reklama przy wejściu na stronę, później już spokój.

3

@dafik85 Jeżeli już masz ten nowotwór płuc i przed sobą prognozę np. 3 lat życia? Łapiesz covida i z 3 lat robią się 3 tygodnie, o ile masz szczęście.

0

@Gaucho Chyba w providencie...

0

@masq Problem polega na wieloletniej polityce transferowej tego zarządu. Gdyby działali normalnie to oferty by były i to pewnie wyższe niż te 15mln. Problem polega na tym, że każdy w Europie wie, że można do nas przyjść jak na wyprzedaż garażową.

0

@lucca87 AIDS nie zarazisz się przez samo przebywanie z osobą chorą w jednym pomieszczeniu.

0

@estrellas Przecież on nie idzie na bezrobocie. Podpisze tam kontrakt i będzie zarabiał.

1

@lucca87 Chyba troszkę inna skala roznoszenia chorób.

1

@Survier Chłopaczek ma wyraźne rozdwojenie osobowości...

2

@szymek029 Jak to się ma do tego co pisałeś wczoraj? Już nie są hegemonem, który idzie po swoje?

0

@Lisek pieniędzy by nie było więcej. Po prostu wydaliby więcej na spłacenie kredytów. Trzymanie kasy na kontach to większe podatki.

3

@Tomo1989 Nie leżą. Ulegają samozapłonowi.

0

@sawyer00 Odchodzi i co dalej? Kto za niego? Skrzydłowy Depay?

0

@DonAndrzejos Ewentualnie z kolesiem bez ambicji.

0

@Hushovt Tak, Czesiu i jego 711 połączeń z Fryzjerem...

0

@Encore Nie ma kontuzji?

2

@BarcaInfo Kolejny trener, który nie widzi wielkiego talentu wielbionego przez laramble...

0

@avanes Jeszcze nigdy nie wyskoczyła mi więcej niż 1 reklama. Nie wiem czego wy narzekający używacie do tego neta. Tostera?

0

@DonMatteo901 Nie lepiej dać szansę Polakom?

0

@kamiVeB Jeszcze muszą to przegłosować.

1

@macio_944 Chyba czas zmienić telefon.

2

@justfootball Brakuje odpowiedzi "przeciętna".

1

@messi 94 Inspirowana herbem...?

0

@Alanooo Ominęła cię pandemia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?