mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Omoziu Z drugiej strony - trzyma go ręką, nie daje rady, puszcza i dotyka piłki ręką...
0
@Fabik Co mają staty ligowe do LM?
2
@YeastMoss Nie ma sensu tłumaczyć. To tak jakbyś próbował przekonać antyszczepionkowca.
0
@nawy12 Masza to ta z bajki z niedźwiedziem?
4
@ee_chyba_nie Nie wiem, nie znam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@FC1899Barca Jaki nowotwór zabija w kilka dni/tygodni od momentu zachorowania. Porównanie do raka to najgłupsza rzecz jaką tutaj widuję w temacie covida.
2
@derlysy1979 Mam zwykłego chrome i wyskakuje mi jedna reklama przy wejściu na stronę, później już spokój.
3
@dafik85 Jeżeli już masz ten nowotwór płuc i przed sobą prognozę np. 3 lat życia? Łapiesz covida i z 3 lat robią się 3 tygodnie, o ile masz szczęście.
0
@Gaucho Chyba w providencie...
0
@masq Problem polega na wieloletniej polityce transferowej tego zarządu. Gdyby działali normalnie to oferty by były i to pewnie wyższe niż te 15mln. Problem polega na tym, że każdy w Europie wie, że można do nas przyjść jak na wyprzedaż garażową.
0
@lucca87 AIDS nie zarazisz się przez samo przebywanie z osobą chorą w jednym pomieszczeniu.
0
@estrellas Przecież on nie idzie na bezrobocie. Podpisze tam kontrakt i będzie zarabiał.
1
@lucca87 Chyba troszkę inna skala roznoszenia chorób.
1
@Survier Chłopaczek ma wyraźne rozdwojenie osobowości...
2
@szymek029 Jak to się ma do tego co pisałeś wczoraj? Już nie są hegemonem, który idzie po swoje?
0
@Lisek pieniędzy by nie było więcej. Po prostu wydaliby więcej na spłacenie kredytów. Trzymanie kasy na kontach to większe podatki.
3
@Tomo1989 Nie leżą. Ulegają samozapłonowi.
0
@sawyer00 Odchodzi i co dalej? Kto za niego? Skrzydłowy Depay?
0
@DonAndrzejos Ewentualnie z kolesiem bez ambicji.
0
@Hushovt Tak, Czesiu i jego 711 połączeń z Fryzjerem...
0
@Encore Nie ma kontuzji?
2
@BarcaInfo Kolejny trener, który nie widzi wielkiego talentu wielbionego przez laramble...
0
@avanes Jeszcze nigdy nie wyskoczyła mi więcej niż 1 reklama. Nie wiem czego wy narzekający używacie do tego neta. Tostera?
0
@DonMatteo901 Nie lepiej dać szansę Polakom?
0
@kamiVeB Jeszcze muszą to przegłosować.
1
@macio_944 Chyba czas zmienić telefon.
2
@justfootball Brakuje odpowiedzi "przeciętna".
1
@messi 94 Inspirowana herbem...?
0
@Alanooo Ominęła cię pandemia.