mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tych 110 tys. pewnie ze 20 tys. by zagłosowało.
0
@10SzymonBarca10 Przecież sobie jaja robił.
1
@kuz
Atencja - szczególny szacunek, względy okazywane komuś.
Tylko nie wyskakuj w odpowiedzi z definicją ze ""słownika miejskiego"...
1
@TheGoldenEleven Lewandowski i Müller?
13
Tymczasem aresztowano Kucharskiego za kierowanie gróźb w stronę Lewandowskiego...
0
@arraco Już dawno to zrobili. Są mistrzami w napuszczaniu jednych grup społecznych na inne.
0
@mmaciass W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego.
0
@Nazio87 Przecież czekał aż var zrobi analizę.
1
@inViNcibl3 I wrócimy pod skrzydła mateczki Rosji...
1
@Misugi14 I teraz zobacz statystki Busiego pod tym kątem, zdziwisz się bardzo.
7
@Statistics Tutaj raczej chodzi o wprowadzenie jego wersji historii, a nie aktualizację danego podręcznika.
1
@LucaBrasi Taka elektrownia nigdy w Polsce nie powstanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zadafcb Dobrze, że temu drugiemu karku nie skręcił.
0
@busquets5 Rafinha? To co ma powiedzieć Asenjo?
1
@Shapiro Łóżko covidowe nie jest równoznaczne z łóżkiem z respiratorem.
9
To się pośmiliśmy z Realu... całe dwie godziny.
0
@DonMatteo901 Pan Smyk nie zdaje sobie sprawy ile z tych 170mln powędrowało na konto firmy Amica.
0
@VenoM To chyba jasne, że u Koemana nie zagra nawet minuty.
0
@tediko Milimetry to decydują przy przykładaniu tych linii do zawodników.
0
@horang Po tym jak Juve go puściło bez większych oporów było wiadomo, że coś z kolesiem jest nie tak.
2
@Shapiro Oczywiście jego zatrzymanie dzień przed rozprawą Czarneckiego to czysty przypadek...
0
@MontelQ Zacne towarzystwo.
0
@DonMatteo901 Te 120mln to przejmie Amica (firma) na spłatę tego co włożyli.
0
@Barca1992 To w końcu rząd się przejmuje czy Ty.
0
@arcziFCB Czyli chyba o 13 tys. mniej niż poprzedniego dnia.
1
@Mario96w Dużo wolnego chyba ma.
0
@SiSenior I tak lepiej niż Ruża w liście od Pani Witek.
0
@Gwyn I będzie grał dla Hiszpanii...
0
@Barca1992 Tam ona jest już przed meczem słaba.