mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Jak już chcesz robić takie porównanie to bardziej dom do sezonu, a nie całej kariery zawodnika.
0
@koksik2700 Niewiele trzeba żeby ci zaimponować...
0
@Dari0G Ile razy jeszcze?
7
@Ghotti W rewanżu wykreował 3 sytuacje, które inni spartaczyli.
0
@MESSIah16 Gdzie tu omijanie ffp?
1
@damiano996 Doczytaj. On ma iść na 3 lata do City i później na 2 do NY.
0
@Hushovt Zanim coś z tego wyrzeźbią to znowu ktoś odejdzie.
0
@tediko Jak przekonasz kogokolwiek z City do transferu skoro w perspektywie mają grę z Messim?
3
@zenoowity Może właśnie teraz łatwiej będzie przekonać takiego Mbape tym, że drużyna będzie budowana wokół niego niż tym, że będzie dodatkiem do Leo.
0
@betonito Wiesz co znaczy "dzielić i rządzić"?
0
@RadekACCA Na podstawie czego masz prawo wymagać?
0
@Mathew86 Ten sam Werner wypiął się na klub i nie dograł sezonu, bo wolał trenować w nowym.
0
@jakub1906 Taki peszek, że Legia ma najwięcej kibiców w Polsce...
0
@Gomess To też poproszę
1
@Lordzi River Raid.
1
@Persyfl Tobie się wydaje, że 22 kolesi na boisku ma taki sam pogląd na sprawę. Oczywiste jest, że mają nakaz z góry.
0
@alegre84 Z karnego?
2
@dawidor9 Do Realu.
0
@Jarema2000 O jakim odkładaniu pieniędzy piszesz? Przecież nawet w najlepszych latach Klub był maks. 10-15mln na plusie.
0
@klaudiusz_blau Wiesz, że pis zrobił to samo i dodatkowo zabrał 15% na podatek?
0
@Uukasz_93 Tak, ale jak go miną w pomocy to są jeszcze obrońcy, którzy mogą akcję zatrzymać.
0
@marcin000019 Przecież on sam nie zna katalońskiego.
0
@clyde Takie uzależnienia się leczy.
0
@Kusco15 Po co Messi miałby mówić, że zostajesz? Nawet cię nie zna.
1
@Tomason Szwecja była wcześniej.
0
@NeroTFP I tak 12 dni później niż Barca.
0
@kerouac Infrastruktura sportowa to wina piłkarzy?
1
@Barwindg Myślę, że koleś, który ocierał się o 1 drużynę Barcelony nie musi dorabiać w piekarni...
1
@mextexperu Tam drużyna grała na CR, u nas to Leo ciągnął resztę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika