mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Artuuuuur Zmarłych to ty zostaw w spokoju.
0
@itmustbejoke Arthur zarabia u nas 4,5mln. Nikt w tym klubie nie zarabia marnych 2 mln.
0
@fcbarcafan19 Jakoś Brera fajniejsza jest. Szkoda, że już nie robią.
0
@Luki 10 I będzie płacz, że kupują młodego a nasze talenty nie będą grać.
0
@Criss18Barca Po prostu nie ma kasy na premie dla zawodników. To samo będzie z LM. Kiedyś była analiza, że Barcelonie pod względem finansowym najbardziej opłaca się przegrać w finale LM.
0
@FanBarca1899 Coco-jumbo i do przodu...
0
@wachaFCB Gdyby grał to mniej niż Arthur by nie dawał.
0
@D10SLEO Przecież opcje długoterminowe to Alena i Puig...
1
@Pilka_jest_okragla Kiedy widziałeś Arthura albo innego piłkarza biegającego przez 60 minut? Tyle czasu to efektywnie trwa mecz. Oni biegają po 15-20 minut.
1
@Pilka_jest_okragla Klub jego marzeń, a na boisku wyglądał jakby grał za karę. Jeżeli prawdą jest, że Juventus daje mu 7,5mln to nie jest nawet 2 razy więcej od 4,5 u nas. Gdzie tu do krotności 3-4?
0
@FC1899Barca Jak chcesz mieć pełny obraz to porównaj te dane z danymi całej UE. I wtedy i teraz jesteśmy na poziomie średniej Unii. Polska to nie jest wyspa, której gospodarka zleży sama od siebie.
0
@AllBundy Już?
0
@Messinio82 Arthur zarabia u nas 4,5mln.
1
@Kompletny Naczelnik państwa wie.
2
@Mat_Cat Te same przepisy wcześniej odesłał do TK bo uznał za niezgodne z Konstytucją. On nie czyta tego co podpisuje.
0
@Coutinho007 Nie dotrwa do 70.
0
@mekston Statut Klubu.
1
@SinMistico Wtedy Barca była w innym miejscu. Ludzie cieszyli się z każdego pucharu, teraz sezon bez trypletu to sezon stracony. Nie ma czasu na czekanie aż młody odpali, są potrzebni gracze na teraz.
1
@DonMatteo901 Hadaj i tak długo wytrzymał.
0
@DaPi Pewnie z wzoru Hajty.
0
@Naturopata Kawał dokumentu wyjdzie na jakieś 30mln podpisów.
3
@MESSIah16 Amber gold przy aferze ze skokami to mały przekręcik. To nie przypadek, że posłowie pisu bronili SKOKi przed nadzorem KNF. Sprawdź sobie jak bardzo braciszkowie Kaczyńscy starali się, żeby do tego nie doszło.
2
@Hrzan Jedno i drugie ogarniesz w 1-2 miesiące, a potem nawet nie zajrzysz.
0
@Naturopata Z jednej strony kontrakt podpisze "wybrany prezydent", a z drugiej kto?
0
@Tatazolwinia Nie dwa dni tylko parę minut po meczu.
0
@sirmatthew 3filmy na jakiś limit?
1
@Hiacynk Wtedy jeszcze dało się w to grać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Qlewer Obejrzałem te 6 sezonów, do 7 chyba nie usiądę. W żadnym innym serialu idiotyczne decyzje bohaterów nie były tak widoczne i absurdalne tylko po to żeby przedłużyć fabułę.
1
@koziar Kto pod kims dołki kopię ten Pan Bóg daje, a kto rano wstaje ten w nie wypada.