1

@tobiasson92 Przecież pellet produkują ludzie w prawie każdej wsi.

0

@PanPatrykk Myślisz, że on tak sam z siebie te karty drukował? Naczelnik wydał dekret, to giermek drukował. Oni w tej partii nie mają myśleć, mają tylko wykonywać polecenia.

0

@MarioVeB! Kto miałby go ukarać? Jarek swojego najbardziej zaufanego człowieka nie pozwoli ruszyć.

0

@itmustbejoke Tak, 2-3 lata temu.

1

@MesQueUnClub96 Oglądałem w każdej kolejce po 2-3 mecze, więc tak, będę oglądał.

0

@michal26 W kwestii wygranych wyborów? Zerowy.

0

@Shapiro Nie będzie drugiej tury. Jak, skoro tylko 1 kandydat prowadzi kampanię i jest pompowany przez "media publiczne".

0

@barcelonaLM Problem polega na tym, że do głosowania może nie dojść.

0

Wygląda na to, że Kaczyński ogra senat.

0

@Nolife1899 Przecież jak On gdziekolwiek pójdzie to nikt nie będzie marnował jego potencjału na lewej obronie. W Legii tam gra bo akurat zwolniło się miejsce i jest ciśnienia na promowanie młodego, a w środku pola nie bardzo jest za kogo go wstawić.

0

@badej60 Jakieś 12 mln euro.

1

@Valverde_In Skoro nie umiesz to proszę bardzo.
https://businessinsider.com.pl/sport/pilkarki-w-usa-daja-wieksze-przychody-niz-pilkarze/rrwcdbk

Dużo więcej znajdziesz w j. angielskim. I wbij sobie do trollowego łba, że ten pozew dotyczył wynagrodzeń od związku za mecze reprezentacji, a nie kontraktów ligowych.

1

@Valverde_In Co to, koncert życzeń? Poszukaj a znajdziesz. Właśnie te dane były podstawą do pozwu. Nie chodzi o same ligi, a całą piłkę.
PS
Nie ma czegoś takiego jak kobieca MLS, jest NWSL.

1

@Danny Gaucho Akurat z Lewym i Blackburn to nie była plotka. Później do gry weszła BVB i się sytuacja zmieniła.

5

@Kurkmen Akurat w stanach piłka kobieca generuje podobne zyski jak męska. Jeżeli chodzi o same reprezentacje to męska jest daleko z tyłu pod każdym względem. Żaden amerykański piłkarz nie ma statusu nawet zbliżonego do takiej Alex Morgan czy Megan Rapinoe.

0

@Barca1992 On nie chcę?

0

@potrojnakorona No raczej nie.

0

@RichardWinters Raczej przy osi jezdni.

2

@Krzychuuuu14 Oriol ma 21lat, już dawno nie jest w La Masii.

0

@KidusFCB Od bramki z Getafe lepsza też jest akcja z Bilbao, z PK.

0

@dawo17 U nas w tym czasie robią mapy lotnicze
https://www.flightradar24.com/SPGIS/246533ad

0

@Prezes_sycylijczyk Dziwił być Cię brak Figo w jednastce np. Xaviego?

0

@NemeZis93 BP kupuje paliwo z Orlenu. Chyba nie myślisz, że przywożą z zewnątrz?

0

@Chaoss Pewnie tankuje tylko Shell V-Power Racing 100 :)

1

@MichalZZZ W River Raid to bym chętnie jeszcze dzisiaj pograł.

1

@NemeZis93 To jakiej stacji tankujesz skoro nie uznajesz produktów Orlenu (Lotosu pewnie też nie)?

2

@baginczyk Jak cena paliwa na stacji ma spaść o 90% skoro cena surowca to jakieś 30% ceny finalnej na stacji? Reszta to podatki i marże.

0

@IronSanHybrid O Magierze można mówić wiele dobrych rzeczy ale nie to, że jest charyzmatyczny.

0

@BulaKG mnie się wydaje, że oprócz tego też wirus pojawił się u nich wcześniej tylko zwlekali z ogłoszeniem

0

@Damian11 Jaka murawa wytrzyma taką ilość meczów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?