mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tobiasson92 Przecież pellet produkują ludzie w prawie każdej wsi.
0
@PanPatrykk Myślisz, że on tak sam z siebie te karty drukował? Naczelnik wydał dekret, to giermek drukował. Oni w tej partii nie mają myśleć, mają tylko wykonywać polecenia.
0
@MarioVeB! Kto miałby go ukarać? Jarek swojego najbardziej zaufanego człowieka nie pozwoli ruszyć.
0
@itmustbejoke Tak, 2-3 lata temu.
1
@MesQueUnClub96 Oglądałem w każdej kolejce po 2-3 mecze, więc tak, będę oglądał.
0
@michal26 W kwestii wygranych wyborów? Zerowy.
0
@Shapiro Nie będzie drugiej tury. Jak, skoro tylko 1 kandydat prowadzi kampanię i jest pompowany przez "media publiczne".
0
@barcelonaLM Problem polega na tym, że do głosowania może nie dojść.
0
Wygląda na to, że Kaczyński ogra senat.
0
@Nolife1899 Przecież jak On gdziekolwiek pójdzie to nikt nie będzie marnował jego potencjału na lewej obronie. W Legii tam gra bo akurat zwolniło się miejsce i jest ciśnienia na promowanie młodego, a w środku pola nie bardzo jest za kogo go wstawić.
0
@badej60 Jakieś 12 mln euro.
1
@Valverde_In Skoro nie umiesz to proszę bardzo.
https://businessinsider.com.pl/sport/pilkarki-w-usa-daja-wieksze-przychody-niz-pilkarze/rrwcdbk
Dużo więcej znajdziesz w j. angielskim. I wbij sobie do trollowego łba, że ten pozew dotyczył wynagrodzeń od związku za mecze reprezentacji, a nie kontraktów ligowych.
1
@Valverde_In Co to, koncert życzeń? Poszukaj a znajdziesz. Właśnie te dane były podstawą do pozwu. Nie chodzi o same ligi, a całą piłkę.
PS
Nie ma czegoś takiego jak kobieca MLS, jest NWSL.
1
@Danny Gaucho Akurat z Lewym i Blackburn to nie była plotka. Później do gry weszła BVB i się sytuacja zmieniła.
5
@Kurkmen Akurat w stanach piłka kobieca generuje podobne zyski jak męska. Jeżeli chodzi o same reprezentacje to męska jest daleko z tyłu pod każdym względem. Żaden amerykański piłkarz nie ma statusu nawet zbliżonego do takiej Alex Morgan czy Megan Rapinoe.
0
@Barca1992 On nie chcę?
0
@potrojnakorona No raczej nie.
0
@RichardWinters Raczej przy osi jezdni.
2
@Krzychuuuu14 Oriol ma 21lat, już dawno nie jest w La Masii.
0
@KidusFCB Od bramki z Getafe lepsza też jest akcja z Bilbao, z PK.
0
@dawo17 U nas w tym czasie robią mapy lotnicze
https://www.flightradar24.com/SPGIS/246533ad
0
@Prezes_sycylijczyk Dziwił być Cię brak Figo w jednastce np. Xaviego?
0
@NemeZis93 BP kupuje paliwo z Orlenu. Chyba nie myślisz, że przywożą z zewnątrz?
0
@Chaoss Pewnie tankuje tylko Shell V-Power Racing 100 :)
1
@MichalZZZ W River Raid to bym chętnie jeszcze dzisiaj pograł.
1
@NemeZis93 To jakiej stacji tankujesz skoro nie uznajesz produktów Orlenu (Lotosu pewnie też nie)?
2
@baginczyk Jak cena paliwa na stacji ma spaść o 90% skoro cena surowca to jakieś 30% ceny finalnej na stacji? Reszta to podatki i marże.
0
@IronSanHybrid O Magierze można mówić wiele dobrych rzeczy ale nie to, że jest charyzmatyczny.
0
@BulaKG mnie się wydaje, że oprócz tego też wirus pojawił się u nich wcześniej tylko zwlekali z ogłoszeniem
0
@Damian11 Jaka murawa wytrzyma taką ilość meczów?