mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk Toprne granie w Serie A to było 10-15 lat temu.
1
@Skaramuczi Jest szydera bo chciał go Valverde.
1
@Barca_Big_Moment wiesz chociaż co oznacza "dzielić i rządzić"?
0
@Piotr89Sand Akurat Ci z C+ to na bank mają płacone za pompowanie ligi angielskiej. Tam to nawet wywalczenie autu jest obudowane emocjami jak finał LM.
3
Trener dobry, tylko wyników nie ma.
0
Bramkarze mają dzień...
0
@Ermitano No faktycznie, rzadkość w Hiszpanii.
2
@Kuczek Jak Messi wypadnie z gry ma miesiąc to będziesz śpiewał inaczej.
0
@FC1899Barca Żadna pomyłka, zwykły brak wiedzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hushovt Plemiona na 10 dni?
9
@Kengo W całej LaLidze gra więcej piłkarzy z ich szkółki niż z naszej, więc taka zła chyba nie jest.
4
@Luki 10 Zaleciało trochę wiejską imprezą...
5
@4drian0 W tenisie akurat nie jest to oczywiste. Można mieć więcej błędów własnych i wygrać mecz.
0
@barcafan9512 Eriksen to na czym nabija swoje staty jak nie na rogach i wolnych?
0
@barteq Jakoś nie biło się o niego pół Europy.
4
@robsesh Na właśnie dał te gole, których by nie było gdyby nie dobił.
0
@Nano22 Akurat byłeś u nich, a nie u nas.
2
@Nano22 Pewnie dlatego, że to Niderlandy były a nie Holandia...
0
@Mario96w Problem w tym, że On ma 61 lat i czas na to by stać się topowym trenerem już przegapił. Skoro do tej pory nie dostał szansy w żadnym dużym klubie to coś jest na rzeczy.
0
@Mario96w To nie proroctwo tylko moje zdanie. Facet w kilku pierwszych wywiadach podkreślał, że w zasadzie to nie wie jak się znalazł w tak wielkim Klubie. Jak ktoś taki ma pociągnąć za sobą zawodników?
6
@adamt1996 Cou walił z dystansu do czasu jak cała liga skumała, że nie ma innego pomysłu na kończenie akacji i każdy strzał był blokowany.
0
@Mario96w Filozofią Setiena bym sobie głowy nie zawracał jeżeli chodzi o przyszłe sezony. On dogra sezon i zostanie pożegnany.
1
@Volk Real gra z Saragosą. RSSS to Real Sociedad.
0
@contowsky Ten koń to nie na szklanym stole tylko po prostu skaczący w dal... :)
0
@bleble123 Tak łatwo nie sprzdasz zawodnika, który przez to , że będzie tani to dostanie kontrakt na poziomie pewnie 12 mln. Kto inny mu tyle zapłaci?
1
@bleble123 Za 3 miesiące to ten wirus będzie już w Europie.
2
@IronSanHybrid Raczej ma ma trochę inny typ urazów niż Dembele.
0
@Gappeq Kapsaicyna jest chociażby w chili więc większość ostrych sosów na niej bazuje, nawet zwykły ostry ketchup.
2
@NemeZis93 Jak pomysłem ma być granie 1 stoperem i 4 bocznymi obrońcami to może niech da sobie spokój.