0

@Skaramuczi Wybór dobry, tylko ciężko będzie znaleźć w tej cenie auto do 10 lat.

0

@cyron1 Kto mu łamie karierę. Koleś jest cienki o potyka się o własne nogi. Marnował każdą szansę, którą dostał. Tak to jest jak po jednym udanym sezonie robi się z kogoś gwiazdę i rzuca na zbyt głębokie wody.

0

@arasz1819 Akurat Kucharski trochę nie pasuje do pozostałej trójki.

3

@krzychu1526 Szkoda tylko, że nie na temat i merytorycznie na zerowym poziomie.

11

Andrzejek rusza na dobre z kampanią.

1

@IronSanHybrid Taka parodia jak jego gra.

0

@ViscaBarca123 Niem wiem, odniosłem wrażenie, że Wague piłka przeszkadza w grze, musi na nią patrzeć przy prowadzeniu, na tym poziomie to słabe.

0

@D10SLEO Jedyny, który gra na 1-2 kontakty. Trzeba zdjąć kogoś z 4 z przodu i dać pomocnika. Z tak cofającym się Leo w pomocy mamy dziurę.

0

@MartiNJ11 Kiedy Ty widziałeś Leo grającego na skrzydle?

0

@tadzik447 Taka końcówka jak "ostatnie minuty meczu" wg Szpakowskiego w 65 minucie.

0

@Gappeq Skąd założenie, że skończyłoby się na jednym sezonie bez trofeów. Myślę, że mogłoby się to skończyć spadkiem, aż taka cudowna to nasza młodzież nie jest żeby po przeskoku z 3 ligi dać sobie radę w 1.

1

@Kuczek Znajdź to na aliexpres, zapłacisz ze 30zł z wysyłką.

0

@Criss18Barca Kicker robi takie babole?

1

@l0Messini Ile kosztuje przygotowanie noty i jej wysłanie? W 2 groszach się nie wyrobisz.

0

@TheNekro94 Niby śmieszne, ale taką akcję kiedyś przeprowadził Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG), który przejął Bank Gdański ze jego własne pieniądze. Przykład na to jak mały zjadł dużego.

1

@El dominatore Kogo on w tej NBA skłóca ze sobą żeby później godzić?

1

@tristan87 Jak Brzęczek grał Polska nie była w UE. Był limit graczy spoza UE i o wiele trudniej było załapać się do czołowych lig europejskich niż teraz. Wtedy każdy wolał żeby to miejsce zajmował np. Brazylijczyk.

0

@Suzu Akurat ci z Canal Plus od premier league przeginają w drugą stronę. Czasami mecz jest słaby i nudny jak flaki z olejem a ci się jarają jakby komentowali finał LM gdzie wpadło 5 goli.

0

@kibic barcy Wydali 140 baniek na środkowego obrońcę i bramkarza czyli pozycje, gdzie mieli największe braki. Wielkiej pracy Kloppa w tym nie było.

0

@Criss18Barca Nie miał wszystkiego. Zabrakło charakteru, bez tego ciężko i sukces.

9

@D44H Przy odrobinie pecha i wykorzystaniu kontr przez rywala mogło być 0-3.
Graliśmy z rywalem, który ustawił się wręcz samobójczo, z obroną na 40 metrze i nie potrafiilśmy tego wykorzystać.

4

@prezes757 Piłeś, nie pisz...

0

@HolyGoalie97 Mecz w negatywie oglądasz czy odwieczny problem prawa-lewa?

0

@BarcaInfo Jak na jak długo? Na jeden mecz, może nawet cały.

0

@Kozaxus Czy jest ta "póka"?

4

@viscajasiek Seria A miała w poprzednim sezonie wyższą średnią goli niż LaLiga i większość topowych lig. W 2017 mieli najwyższą. Żyjesz stereotypami.

0

@jedrek7000 On był u nas tylko tłumaczem Robsona i to wystarczy.

2

@matirix20 Jeden to przymiotnik, drugi rzeczownik.

0

@michaleu Nie ma czegoś takiego jak kąt oka :)

1

@matirix20 Nie znudziło Ci się jeszcze te spamowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?