mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 Na IO wchodzą dwie najlepsze drużyny z Europy. Jak wygrają Serbia, Francja i Czechy?
0
@Chwytliwy Kiedy ostatnio widziałeś jakiś mecz Gumnego? Chłopak zaliczył wielki zjazd formy. Ciągnie się za nim fama dobrej gry sprzed dwóch lat i to tyle.
0
@DonMatteo901 Nie wiem czy odpadnięcie z polskim klubem to nie kompromitacja :)
3
@Jackazz Serio widzisz jakiś problem w tej sytuacji? Trochę dystansu... ale nie, zaraz przecież to jest na antenie TVN, tęczowa zaraza!
3
@Gaucho Bartek Zmarzlik to olał i wygrał.
0
@Czarny19 Czepiasz się hasła, które ktoś wypowiedział ponad 10 lat temu.
1
@kibic1899 Zdecydowanie większy potencjał kadra miała podczas ostatniego Euro. Wtedy nasi grali w swoich klubach główne role, a nie tylko w nich byli. Gdyby wtedy Nawałka miał choć trochę odwagi i pomysłu to Portugalia by nas nie ograła.
W naszej piłce od 15-20 lat nie ma polskiego trenera na średnim poziomie europejskim (może poza Kasperczakiem). Nie bez powodu żaden nie trenuje nawet średnika w Europie.
0
@Avada Kedavra Myślę, że jednak większym osiągnięciem jest srebrny medal na IO.
0
@sebo939 Za taki sam faul na Lewym (nawet delikatniejszy) też była kartka.
13
Super taktyka Jureczka- wrzutki na 5 metr, na najlepiej na przedpolu grającego na świecie bramkarza.
0
@Xandor Jóźwiak dzisiaj kopał się po czole w meczu u21 z Łotwą. On jeszcze długo nie będzie na poziomie 1 reprezentacji.
0
@sebasek99 Dziwnie rozumujesz pojęcie przepaści.
1
@kubix05 Z Niezgodą jest ten problem, że może nastrzelać, a może też za chwilę wypaść na parę miesięcy z powodu kontuzji.
1
@MarioVeB! Interwencja po przerwaniu gry przez spalonego. Obrosło to legendą jakby działo się w meczu o punkty i w trakcie gry.
0
@matijas Co Ty? Przecież Pep nie układał gry pod Leo.
5
@Chwytliwy Nie masz kompletnie pojęcia o znaczeniu tego hasła, a podpierasz nim swoje wypowiedzi. Może jednak warto zajrzeć do tego "idiotycznego postu", bo jest w nim więcej sensu niż w twoich wypocinach.
7
@Chwytliwy Co wspólnego z transferami ma slogan "Więcej niż Klub"?
1
@draxidox Ty masz chyba jakiś uraz do siatkarek. Jakaś dała Ci kosza?
1
@Bykunn Problem PS pod rządami Rudzkiego jest to stał się właśnie taką mało poważną gazetą. Co raz mniej tam merytorycznych treści , co raz więcej prywatnych wojenek i szukania sensacji. Kiedyś dało się przeczytać cały numer gazety, teraz po drugim artykule ma się dość błędów, słabej składni, pisania "obok" tematu. Tam już chyba pracują tylko "dzienikarze", dla których szczytem możliwości jest napisanie dwóch akapitów tekstu i wstawienie zdjęcia.
3
@PeterWenkman Oczywiście gdyby w Warszawie rządził PiS to tura by nie pękła. W ogóle podczas ich rządów nie ma burz, suszy, wypadków itd.
0
@Chaoss Jest zwykłym posłem, ochrona od Państwa mu nie przysługuje.
0
@Sznejk Przecież on strzelał.
0
@Rewolucja123 Dzisiaj jeszcze może zagra z Villarreal...
0
@kamzar Reklama skierowana do Ciebie, więc to nie przypadek :)
2
@student97r Polskie drużyny chociaż mają kibiców, a nie turystów na trybunach.
7
@kewin Ty zapomniałeś, że istnieje coś takiego jak słownik.
2
@Amnc Daj mu pobiegać zamiast wozić rowerem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@messi564 obwód to nie to samo do odwód...
1
@sztrupcak Arnaiz przyszedł do nas w wieku 22 lat, od początku był przewidziany do rezerw, więc pod jaką on był presją?