- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1161 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1161 Culés
0
Reprezentacja Polski od kilku dobrych lat ma ogromny potencjał kadrowy. Nigdy w historii tylu piłkarzy nie grało w zagranicznych ligach i to w dodatku z powodzeniem. Problem polega na tym że tam trenują ich najlepsi trenerzy na jakich dany klub sobie może pozwolić. Przy całym szacunku dla Brzęczka za grę w reprezentacji, trenerem jest miernym, podobnie jak Smuda, czy Fornalik który też nie potrafił tego dobrze ułożyć. O ile za powołania można zbesztać Jurka, o tyle winą za taktykę i wyniki reprezentacji, w większym stopniu, w ostatnich latach obarczył bym cały PZPN z Bońkiem na czele, który z niewiadomych przyczyn stawia na polskich trenerów, którzy nie bez przyczyny nie trenują klubów w najmocniejszych ligach, w których nasi piłkarze grają. Oczywiście, nie można też gloryfikować obcokrajowców, bo Vuković, Sa Pinto, czy inni ,,magicy" z Europy, nie gwarantowali sukcesu i tak naprawdę żaden trener tego nie zagwarantuje, ale należy zadać sobie pytanie czy nie lepiej zapłacić dużą gażę i wiedzieć że trener wykorzysta cały potencjał zawodników, czy płacić mniej takiemu Brzęczkowi i liczyć że jednak coś z reprezentacją osiągnie. Chytry dwa razy traci, a póki co tracimy punkty w eliminacjach. O ile jeszcze poprzednie zwycięstwa broniły tragicznie wyglądającą reprezentację, gdzie eksplodowało to np. w meczu z Łotwą, o tyle stylu nie ma dalej, a 3 oczka wzmocniły Słowenię.
1
@kibic1899 wszyscy trenerzy od czasów Beenhakkera to żart żeby 40 milionowy kraj nie mógł opłacić dobrego trenera...
0
@Avada Kedavra pieniążki muszą zostać w PZPN
0
@Avada Kedavra My możemy, ale nie chcemy, dobrego trenera opłacić. Wydaje mi się, że szukamy swojego Pepa :) liczymy na szczęście, że jakiś młody, niskobudżetowy trener nagle z niewyjaśnionych przyczyn odpali.
0
@kibic1899 Boniek,zatrudnił gościa który zajął 5 miejsce z , Wisłą Płock w ekstraklasie, EKSTRAKLApie!! Nie zdobył nic,nie wyróżnił niczym. Pan Prezes,wybrał go tylko dlatego że coś w nim widzi,teraz mamy tego konsekwencje. Wczorajszy mecz dobitnie pokazał,że nie posiadamy,taktyki,schematów brak.
1
@kibic1899 Zdecydowanie większy potencjał kadra miała podczas ostatniego Euro. Wtedy nasi grali w swoich klubach główne role, a nie tylko w nich byli. Gdyby wtedy Nawałka miał choć trochę odwagi i pomysłu to Portugalia by nas nie ograła.
W naszej piłce od 15-20 lat nie ma polskiego trenera na średnim poziomie europejskim (może poza Kasperczakiem). Nie bez powodu żaden nie trenuje nawet średnika w Europie.
0
@kibic1899 nam brakuje zawsze tylko jednego UMIEJĘTNOŚCI