mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sewciu50 Podwójnie? To było 2-4? Powielasz brednie polskich komentatorów. Nie ma czegoś takiego jak podwójne bramki na wyjeździe. Po prostu ilość tych bramek decyduje, nie są liczone podwójnie.
0
@snoopdegie O jakim pompowaniu kasy bredzisz? To zwykły prywatny biznes. Pompowany to jest taki Piast, który żeruje na publicznych pieniądzach.
3
@soczeq W ostatnim sezonie nie był nawet w czołówce swojej drużyny. Albo to chwilowy zjazd formy, albo już mu sodówa uderza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VEB931 no nie wiem. Nadal na trawie potrafi mu się przeciwstawić, mecze są na ogół wyrównane. Na mączce Rafa zmiata Rogera z kortu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AxelF Tak, ale policja skarbowa i prokuratura działają na wniosek US, który musi "pomyłkę" wykryć.
4
@adambądkowski93 Gdyby miał tego nie odczuć to raczej nie ukrywałby tych dochodów.
1
@AlwaysBlaugrana Oni nie oszukują prokuratury tylko urząd skarbowy. I tak, robi tak większość bogatych(nie tylko w Hiszpanii) poprzez różnego rodzaju lewe spółki i tym podobne, To jest pop prostu zwykłe wykorzystywanie luk prawnych, raz się udaje a raz nie.
3
@Messibestplayerintheworld Problem polega na tym, że on bardziej chce wyrwać się z PSG niż wrócić do Barcelony. Jak Real przebije naszą cenę i PSG się zgodzi to Ney będzie w Madrycie nawet za tydzień.
0
@SuperPatsonFCB Nie będzie kasy na kontakty, miejsce to najmniejszy problem.
0
@Gaucho ardy nie możemy zaproponować...
2
@daro22 Nigdy nie stwierdzili, że był winny to od czego mieli go uniewinniać?
0
@dominik127pl Nie poszło o kasę, ale długość kontraktu. W Juve wziął mniej niż dawała mu Barca.
8
@macio_944 Określenie "mega" bardzo się zdewaluowało.
0
@Jack Sparrow I tak nadal dla niektórych tutaj transfermarkt to jedyna prawda objawiona o piłkarzach...
7
@Chwytliwy Jeżeli odejście Mestre pociągnie za sobą zwolnienie Segury to właśnie dobrze się dzieje.
0
@ViscaBarca123 Kolejny, który uznał, że należy mu się miejsce w pierwszej drużynie i odszedł. Poszedł do Monaco i zagrał parę minut w pucharze.
0
@Mns21 Nie ma to jak powielać cudzego babola nie podając nawet źródła.
0
@KamQiX Dodaj do tego kasę jaką Buffon jako wolny zawodnik zażyczy sobie z samo podpisanie kontraktu i wcale wielkiej różnicy nie będzie. Inna sprawa to fakt, że jak będzie Neto to za rok będziemy szukać kolejnego bramkarza żeby zastąpić emeryta.
0
@KamQiX Zdecydowanie wolę zagrać np. 1/2 LM z Neto w bramce niż z Buffonem, który sam już nie pamięta kiedy zagrał dobry mecz.
1
@Memek96 Opłacanie kontraktu Buffona siedzącego na ławce to dopiero byłaby kompromitacja. Już nawet pomijając jakoś sportową Włocha, która od 2 lat nie powinna dawać mu miejsca w żadnym czołowym klubie.
0
@Jakchcesz Jak już się z nią spotkasz to staraj się nic nie pisać. Jak zobaczy te twoje "z poza" to ucieknie.
0
@messi564 Nie bardzo. Jak ona przyszła to Neymar akurat odszedł.
0
@daro22 Stock leży kawałek od Londynu, więc z tą zimą bym nie przesadzał.
PS
Nie mają tam drużyny w PL, więc ewentualnie MU zagra tam kiedyś w jakimś pucharze.
0
@CatalanVeBFCB Zamora lata świetności spędził w Espanyolu i Realu.
1
@sztrupcak Do jesieni to oni przestaną istnieć.
0
@barteq Pytanie czy będzie chciał przyjść na ławkę...
0
@Encore Czyli np. 3 czy 5 goli napastnika to nie jego dobry mecz tylko nieudolność bramkarza.
0
@kordyl1010 Masip to na ogół był trzecim bramkarzem.