0

Może po prostu to nie są najlepsi piłkarze świata.

2

Praca spoko, gorzej z typowo piłkarskimi umiejętnościami...

2

Niemożliwe nie istnieje...

0

Vive dwa razy dostało w czapę w grupie od Vesprem. Będzie ciężko o finał.

4

Faktycznie, wymagają 75% zadaszenia trybun.

0

Kto i z czym dał ciała?

0

Camp Nou ma 5 gwiazdek UEFA, więc najwyższą możliwą ocenę. W jakiej kwestii nie spełnia tych wymagań?

0

Akurat miał rację. Piast w drugiej połowie stanął na 20 metrze i liczył tylko na kontry. Nie wiem czy przez to, że opadli z sił czy taka była taktyka, ale fakty są takie, że długimi momentami nie mogli wyjść z własnego pola karnego.

4

Facet na 23 lata. Rozegrał dopiero 829minut a nie już.

0

Nie ma czegoś takiego jak kąt oka.

4

Ex aequo, tego jeszcze nie spolszczono.

27

Argentyna to może z grupy nie wyjść, a nie jest jednym z faworytów.

0

Jak jesteś wśród tych gwizdających na nasz Hymn to tak, siara.

2

Druga, są wiele młodsi.

2

Brak umiejętności to jedno, ale jednak z Koronami czy innymi Zagłębiami potrafią podać celnie czy sklecić jakieś akcje. Tutaj obie drużyny wyszły na nogach z galarety, na mega stresie.

0

Teraz to kompletnie odleciałeś.

0

Po tym finale widać czemu u nas Legia zdobywa mistrzostwa. Oni w meczach decydujących grają jak w każdym innym, bez stresu. Tutaj mamy dwie drużyny, które przerasta stawka spotkania. Nie potrafią wymienić 3 podań, piłka na dalej niż 5 metrów to strata. Obs...ne zbroje z obu stron.

0

Myślałem, że w Lokomotiwie...

2

Jacy kibice Liverpoolu? Chodzi Ci o tą bandę pryszczy z lfc.pl? Przecież oni za rok będą kibicować innej drużynie.

0

W marcu Krychowiak był?

0

Wtedy tak. To częsty przypadek, że nasi młodzi piłkarze nie robią kroku do przodu, nie potrafią wejść na poziom dorosłej piłki.

1

W tej samej lidze mistrzów Legia walczyła z Ajaxem jak równy z równym, a Szymański był zdecydowanie ponad resztą graczy.

0

Pytanie czy w ogóle wejdą do grupy, bo czekają ich kwalifikacje.

1

La Rambla żądałaby jego głowy.

0

Żadnego symbolu Kozaków tam nie widzę.

0

W lepszej jakości kręcone były kroniki III Rzeszy.

0

Gra fair. Samobój za samobója.

3

Będzie jeszcze większy przemiał słabych drużyn. Jak już robić baraż to 3 miejsce z 1ligi z 14 z esa.

23

Marca jakoś nie robi tabeli ligi od czasu powrotu ZZ?

0

USA kiedyś fajnie grały pod jego wodzą, oczywiście na miarę ich możliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?