mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z Linettym już dawno powinni dać sobie spokój. Dostał wiele szans i żadnej nie wykorzystał. Chłopak chyba mentalnie nie daje rady.
0
Problemem nie jest pozycja tylko jego forma i mentalność. Jest wolny, słaby fizycznie i przede wszystkim nie widać u niego choćby minimalnej chęci walki.
0
W obronie Kędziora zagrał przeciętnie, Mieliśmy fuksa, że nie było karnego jak nadepnął Austryiakowi na stopę.
0
Bąk to akurat najwięcej grał w Olympique Lyon. W Azerbejdżanie chyba nie grał, o ile pamiętam.
1
Janczyk...
1
Przecież Kapustka to był sztucznie napompowany przez media talent.
4
Nie łączyć. Wybrać jeden mecz i spokojnie obejrzeć.
0
Tak lubi, że zagwizdał karnego przeciw L, dopiero var go wyprostował.
0
Tak, super. Dzięki temu wynikowi będą mieli 6 lub 7 dni wolnego przed meczem z nami.
12
Czemu, przecież krzyczą "jeszcze jeden", więc chyba im się podoba :)
0
Reca to bardziej dlatego, że miał go w Płocku. Nie wiem co ma dać kadrze zawodnik, który od ponad pół roku nie gra.
0
Nawałka zmarnował potencjał kadry na Euro. Na tych mistrzostwach z dobrym trenerem bez pampersa w gaciach medal byłby na wyciągnięcie ręki. Niestety na takim turnieju "niski pressing" to za mało.
7
Ten geniusz grał super, ale 2 lata temu. Facet osiadł na laurach, co nie jest dziwne grając w lidze gdzie nie ma konkurencji.
1
Nie masz pojęcia o antyfutbolu.
16
Skoro wyskoczyło Ci, że możesz a nie musisz to chyba sprawa jest oczywista.
0
Z Bundesligi oni biorą za darmo.
2
Nie przesadzałbym z tym polotem Ajaxu. Fakt, zagrali dobry mecz, ale jednak większość dobrych akcji wynikała z błędów graczy Realu lub były to typowe kontry.
0
Ładnie nam się Kolega przedstawił.
Zakładam, że to twój dowód skoro go tutaj wrzucasz.
0
Powiedz Jej, że ten Ajax to klub, nie płyn do podłóg.
0
Solari wyleci z roboty w przerwie meczu.
0
Taktyka Nawałki.
0
Problem polega na tym, że jak Nacho już gra to na ogół robi to przyzwoicie.
1
Czytając twoje komentarze, utwierdzam się w przekonaniu, że określenie "visca łebek" ma jednak sens.
0
Nie widzisz różnicy pomiędzy reklamą a byciu właścicielem klubu?
0
To będą na spalonym, zaslonią piłkę bramkarzowi i wolny w drugą stronę.
8
Jaki piękny gest? Po prostu przeprosił go za wjazd butem w nogę. Normalna rzecz na boisku, oczywiście nie licząc Ramosa.
0
Tak, tak sam Roberto. Zobacz ile tam biegał Ivan i jak często strefę zagęszczał Busquets.
1
Maciek, prawie zawsze się z Tobą zgadzam w ocenie meczu, ale nie można nie zauważyć częstego schodzenia Ivana do asekuracji i częstej pomocy Busiego w tej strefie.
0
Zależy, na Śląsku kipsko, na pomorzu lepiej.
1
Stała się historia...