1

Z Linettym już dawno powinni dać sobie spokój. Dostał wiele szans i żadnej nie wykorzystał. Chłopak chyba mentalnie nie daje rady.

0

Problemem nie jest pozycja tylko jego forma i mentalność. Jest wolny, słaby fizycznie i przede wszystkim nie widać u niego choćby minimalnej chęci walki.

0

W obronie Kędziora zagrał przeciętnie, Mieliśmy fuksa, że nie było karnego jak nadepnął Austryiakowi na stopę.

0

Bąk to akurat najwięcej grał w Olympique Lyon. W Azerbejdżanie chyba nie grał, o ile pamiętam.

1

Janczyk...

1

Przecież Kapustka to był sztucznie napompowany przez media talent.

4

Nie łączyć. Wybrać jeden mecz i spokojnie obejrzeć.

0

Tak lubi, że zagwizdał karnego przeciw L, dopiero var go wyprostował.

0

Tak, super. Dzięki temu wynikowi będą mieli 6 lub 7 dni wolnego przed meczem z nami.

12

Czemu, przecież krzyczą "jeszcze jeden", więc chyba im się podoba :)

0

Reca to bardziej dlatego, że miał go w Płocku. Nie wiem co ma dać kadrze zawodnik, który od ponad pół roku nie gra.

0

Nawałka zmarnował potencjał kadry na Euro. Na tych mistrzostwach z dobrym trenerem bez pampersa w gaciach medal byłby na wyciągnięcie ręki. Niestety na takim turnieju "niski pressing" to za mało.

7

Ten geniusz grał super, ale 2 lata temu. Facet osiadł na laurach, co nie jest dziwne grając w lidze gdzie nie ma konkurencji.

1

Nie masz pojęcia o antyfutbolu.

16

Skoro wyskoczyło Ci, że możesz a nie musisz to chyba sprawa jest oczywista.

0

Z Bundesligi oni biorą za darmo.

2

Nie przesadzałbym z tym polotem Ajaxu. Fakt, zagrali dobry mecz, ale jednak większość dobrych akcji wynikała z błędów graczy Realu lub były to typowe kontry.

0

Ładnie nam się Kolega przedstawił.

Zakładam, że to twój dowód skoro go tutaj wrzucasz.

0

Powiedz Jej, że ten Ajax to klub, nie płyn do podłóg.

0

Solari wyleci z roboty w przerwie meczu.

0

Taktyka Nawałki.

0

Problem polega na tym, że jak Nacho już gra to na ogół robi to przyzwoicie.

1

Czytając twoje komentarze, utwierdzam się w przekonaniu, że określenie "visca łebek" ma jednak sens.

0

Nie widzisz różnicy pomiędzy reklamą a byciu właścicielem klubu?

0

To będą na spalonym, zaslonią piłkę bramkarzowi i wolny w drugą stronę.

8

Jaki piękny gest? Po prostu przeprosił go za wjazd butem w nogę. Normalna rzecz na boisku, oczywiście nie licząc Ramosa.

0

Tak, tak sam Roberto. Zobacz ile tam biegał Ivan i jak często strefę zagęszczał Busquets.

1

Maciek, prawie zawsze się z Tobą zgadzam w ocenie meczu, ale nie można nie zauważyć częstego schodzenia Ivana do asekuracji i częstej pomocy Busiego w tej strefie.

0

Zależy, na Śląsku kipsko, na pomorzu lepiej.

1

Stała się historia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?