1

On cały czas drze mordę przy minimalnym kontakcie.

13

Kolejny sezon to samo. Real płacze w mediach o sędziowanie i momentalnie mogą w meczach robić więcej niż rywal, a sędziowie robią wszystko, żeby ich nie skrzywdzić.

0

Kowal od dawna nie mówi tego co myśli, tylko to co jest kontrowersyjne i przynosi chwilowy rozgłos.

0

Wtedy graliśmy 442 a nie świętym dla większości tutaj 433. Do obecnego systemu Cou nie pasuje i nic tego nie zmieni.

0

Kto ma być zamiast Marcelo? Gaya i Firpo zagrali słabo, Alba przeciętnie. Wybrali najlepszego spośród słabych.

0

To byłoby dobre po warunkiem zniesienia dogrywek i wprowadzenia karnych bezpośrednio po meczu.

0

Gorzej od Cou nie zagra, więc to nie takie złe rozwiązanie.

2

Nie wiesz, że Polak zawsze chce być bardziej niemiecki niż sami Niemcy?

1

Polecam słownik. Wszystkim wyznawcą?

0

Chyba Wąsek...

0

W Hiszpanii też? Jak jest w oryginale listu?

2

Miał dziwny pociąg do wymachiwania nożami...

0

Ronaldo?

0

Są 4. Jest jeszcze obrońca z Kolumbii.

2

Oni są w Hiszpanii. Tam ręce w kieszeniach to nic niestosowanego.

0

Nie istnieje taki twór.

0

Śmierdzi to Nowoczesną bis.

0

Taki przepis był kiedyś, ale zlikwidowano go wiele lat temu. Teraz bramkarz w "5" jest traktowany jak zawodnik z pola. Niestety nadal niektórzy nasi "eksperci" telewizyjni się do tego nieistniejącego przepisu odwołują.

0

Rósł 10 lat...

0

https://www.transfermarkt.pl/carles-alena/profil/spieler/284854

Tutaj też masz datę do kiedy był graczem Barcy B, a od kiedy jest graczem pierwszej drużyny.

0

Nadanie numeru w Hiszpanii jest równoznaczne z rejestracją w składzie. Do 4 grudnia formalnie był zawodnikiem Barcelony B.
Wbij sobie do łba: "gracze zarejestrowani w pierwszej drużynie nie mogą grać w rezerwach". Alena do grudnia grał w 3 lidze, więc musiał być graczem rezerw. To, że trenował u EV nic nie znaczy, ważne jest gdzie grał.

0

Sportowa spółka akcyjna, o ile dobrze pamiętam.

0

Obie sprawy są całkowicie inne.

0

Tutaj masz wszystko wyjaśnione:
https://www.fcbarca.com/86629-carles-alena-zarejestrowany-jako-zawodnik-pierwszej-druzyny-fc-barcelony.html

Zapamiętaj jedną rzecz: gracze ze statusem zawodnika pierwszej drużny nie mogą grać w rezerwach, tak jest w Hiszpanii od lat; m.in. dlatego w sierpniu nie dostał numeru, żeby mógł grać w rezerwach.

0

Wszystkie te artykuły dotyczą meczów i zdarzeń przed 4 grudnia. Nie wiem po co do wklejasz. Do tego mylisz pojęcia, zgłoszenia zawodników do Ligi Mistrzów to nie to samo co uprawnienie do gry w lidze hiszpańskiej. Nie pogrążaj się już dalej...

0

Zanim zarzucisz komuś kłamstwo to sprawdź kiedy został zgłoszony do rozgrywek jako gracz pierwszego zespołu. Stało się to 4 grudnia 2018, od tego czasu nie gra B.

0

To nie jest kwestia tego czy wiem lepiej czy nie. Valverde musi mówić to co jest korzystne z punktu widzenia drużyny. Wiem na pewne, że garcze pierwszego zespołu nie mogą grać w rezerwach. Masz przykład Aleni, który odkąd został zgłoszony do pierwszej drużny nie zagrał już w rezerwach ani minuty pomimo tego, że prawie nie u EV.
Daj linka do wypowiedzi EV, że Chumi jest graczem 1 zespołu.

0

Valverde może sobie gadać, chociaż nigdzie nie widziałem jego wypowiedzi, że Chumi jest graczem pierwszej drużyny. Jeżeli jest to już w tym sezonie nie zagra w drużynie B.

1

Myślisz, że każdy zawodnik na świecie jest ukierunkowany tylko na Real lub Barcelonę? Może np. woli Juventus.

0

Z jakim numerem został zgłoszony do pierwszej drużyny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?