mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przemęczanie juniorów? Przecież ci najlepsi jeżdżą na zgrupowania kadry kilku roczników. Jak jakiś chłopak się bardzo wyróżnia to na si trenerzy potrafią takiemu załadować 6 meczów w 15dni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Film z 1965 w HD?
0
Fortuna jest chyba czeska :)
0
W tych turniejach zawodził tylko on czy może cała drużyna grała padakę?
0
Fakt, ich tam wygrywać nie nauczyli. Gen przegranej ciągle żywy.
0
Drugi Iniesta mówili...
0
CBA, ale dla TVP to nieistotne (może nie wiedzą, że to inne agencje).
0
To ile goli musi strzelić nasza ofensywa żeby można było uznać, że nie zagrali źle?
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
4, o ile nic się nie zmieniło w przepisach to może grać.
0
Komentarz usunięty
0
Dlaczego ma nie zagrać?
0
Co ma kombinować? Zagra i tyle.
1
Oczywiście, ale spece z la rambli znają inne przepisy.
1
Flagi onr i konfederacji nie są flagami tego narodu.
1
To nie o tą klauzulę chodzi.
0
Tak, pewnie wygrał 97-93.
6
Niedługo przegłosują w sejmie, że to dzięki Lechowi Polska odzyskała niepodległość. Odsłanianie pomnika w przeddzień 100-lecia odzyskania niepodległości jest kpiną.
0
Co było złego w meczu Barca-Roma?
5
Celowe zabiegi, które obniżają cenę. Bez sensu.
0
Co do tego rankingu ma Nawałka i reprezentacja?
0
Nie tylko Polska.
0
Ilu z tych 600 to tacy, z którymi stałeś tylko w kolejce w biedronce?
0
Wasilewskiego gorzej wyglądała...
4
Nigdy nie było szans na odrobienie tej straty. To, że teraz w LM jest większa kasa nie ma żadnego wpływu na różnicę między Barceloną a naszymi klubami.
0
Przez takie podejście CR ma tyle złotych piłek ile ma.
Flasfscore - o, strzelił gola, jest super.
0
Zaliczyć Ronaldo do wyrobników to chyba lekka przesada.
0
To jest akurat zwrot powtarzany przez niemal wszystkich komentatorów.
7
Nigdy żaden rząd nie doprowadzi do oskarżenia innego polityka z poprzedniej władzy. Każdy z nich ma swoje za uszami i taki precedens spowodowałby, że po każdej zmianie władzy byłaby masa procesów.