0

Zagrał trochę więcej meczów niż ten jeden.

0

Tylko czy nasi obecni skrzydłowi mają siły na więcej niż 30 minut...

0

Nawalka miał to szczęście, że kilku piłkarzy było akurat w topie swoich możliwości i grali w klubach. Nie zrobił nic ponad miarę.

0

Przecież gra dla Włochów. Już w pierwszej akcji się odsunął żeby przypadkiem nie zablokować strzału.

0

Mając za rywali w środku Linettego czy Góralskiego to 40 letni Xavi będzie wyglądał jak młody bóg. Jak można wysnuwać takie wnioski po takim meczu?

0

Co to jest ta póka?

0

Jędrzejczyk miał do pomocy kalekę Kurzawę więc nic dziwnego, że nim kręcili skoro często grał sam na 2 lub 3 rywali.

0

Wiesz, dla niego trybson jest zajebisty...

1

Ktoś jeszcze wierzy, że on gada te głupoty? Przecież każda jego wypowiedź jest przeinaczona lub źle przetłumaczona.

0

Musimy wygrać mecz a taktyka wesołego Czesia zakłada atakowanie od 89 minuty.

2

Właśnie to nie pasuje, że jest wielofunkcyjny. Na takich obiektach nie powinno się grać piłkę, to nie lata 90. Siedzisz kilkadziesiąt metrów od boiska i na pierwszym planie masz bieżnię.

1

Jędza zagrał gorzej od Kurzawy? Przecież Rafał kompletnie nie wiedział co się dzieje na boisku, nie miał pojęcia jak się ustawić i często zostawiał Jędrzejczyka samego z dwoma rywalami. Ten chłopak nie nadaje się na poziom reprezentacyjny, nie ma dryblingu, szybkości i kompletnie nie potrafi przewidzieć rozwoju akcji przeciwnika.
Tak, miał asystę, ale to nie futbol amerykański, że można wprowadzić na boisko zawodnika, który umie kopnąć, a później zastąpić go takim, który umie grać.

2

Tęsknisz za Gaspartem?

0

Na LO nie ma już Wawrzyniaka i okazuje się, że mamy problem :)

2

To nie sąd musi udowodnić winę, tylko prokurator.

0

Raczej mógł przegrać swoją przyszłość w tej drużynie.

0

W tym sezonie Samu jakąś wielką ostoją obrony to raczej niej był.

0

Lyon tez gra w 10.

1

Dobry pressing kończy się odbiorem piłki. Skoro obie drużyny z niego wychodzą to jednak jest taki sobie.

0

Nigdy nie było w Barcelonie takiego zawodnika.

1

Na napastnika jednak pracuje cały zespół, więc w lepszym raczej łatwiej się wykazać.

0

Kandydatem do ZP jest każdy zawodowy piłkarz.

0

Te mistrzostwa lig to takie regionalne tytuły. Nie wiesz jak radziły sobie drużyny Realu w swoich ligach?

0

Od ponad roku grają kupę jak jest 3 napastników. Z 4 w pomocy wygląda to dużo lepiej.

12

Kolano to nie część nogi?

0

Moim zdaniem nie zagrają bez Rakiticia i Busiego jednocześnie. Jeden z nich będzie grał na DM, ani Vidal ani Arthur nie dadzą rady na tej pozycji.

3

Tego chłopca przypadkiem nie potrącił zwykły radiowóz jadący w kolumnie, a nie "człowiek prezydenta"?

0

Weź pod uwagę, że z tej kasy 40 mln wzięli Leśnodorski i Wandzel i się zawinęli z klubu. 4mln czynszu za stadion (Lech 600 tyś., np. Górnik 0), 10 mln podatku od nieruchomości (Lech, Górnik zwolnione przez miasta), kilka milionów na utrzymanie stadionu (w Poznaniu i Zabrzu stadiony utrzymują miasta). Nie wiem jak jest w innych miastach, ale ogólnie przyjęło się, że samorządy dokładają do klubów, Warszawa z Legii tylko bierze.
To wszystko jest w raportach Deloitte, ale trzeba je przeczytać, a nie tylko obejrzeć wykresy.

0

Kupowali, żeby ją sprzedać koncernom.

0

To byłyby niezły burdel. Jeden Janusz na trasie chodnika nie zgadza się na wydobycie i biznes pada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?