mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagrał trochę więcej meczów niż ten jeden.
0
Tylko czy nasi obecni skrzydłowi mają siły na więcej niż 30 minut...
0
Nawalka miał to szczęście, że kilku piłkarzy było akurat w topie swoich możliwości i grali w klubach. Nie zrobił nic ponad miarę.
0
Przecież gra dla Włochów. Już w pierwszej akcji się odsunął żeby przypadkiem nie zablokować strzału.
0
Mając za rywali w środku Linettego czy Góralskiego to 40 letni Xavi będzie wyglądał jak młody bóg. Jak można wysnuwać takie wnioski po takim meczu?
0
Co to jest ta póka?
0
Jędrzejczyk miał do pomocy kalekę Kurzawę więc nic dziwnego, że nim kręcili skoro często grał sam na 2 lub 3 rywali.
0
Wiesz, dla niego trybson jest zajebisty...
1
Ktoś jeszcze wierzy, że on gada te głupoty? Przecież każda jego wypowiedź jest przeinaczona lub źle przetłumaczona.
0
Musimy wygrać mecz a taktyka wesołego Czesia zakłada atakowanie od 89 minuty.
2
Właśnie to nie pasuje, że jest wielofunkcyjny. Na takich obiektach nie powinno się grać piłkę, to nie lata 90. Siedzisz kilkadziesiąt metrów od boiska i na pierwszym planie masz bieżnię.
1
Jędza zagrał gorzej od Kurzawy? Przecież Rafał kompletnie nie wiedział co się dzieje na boisku, nie miał pojęcia jak się ustawić i często zostawiał Jędrzejczyka samego z dwoma rywalami. Ten chłopak nie nadaje się na poziom reprezentacyjny, nie ma dryblingu, szybkości i kompletnie nie potrafi przewidzieć rozwoju akcji przeciwnika.
Tak, miał asystę, ale to nie futbol amerykański, że można wprowadzić na boisko zawodnika, który umie kopnąć, a później zastąpić go takim, który umie grać.
2
Tęsknisz za Gaspartem?
0
Na LO nie ma już Wawrzyniaka i okazuje się, że mamy problem :)
2
To nie sąd musi udowodnić winę, tylko prokurator.
0
Raczej mógł przegrać swoją przyszłość w tej drużynie.
0
W tym sezonie Samu jakąś wielką ostoją obrony to raczej niej był.
0
Lyon tez gra w 10.
1
Dobry pressing kończy się odbiorem piłki. Skoro obie drużyny z niego wychodzą to jednak jest taki sobie.
0
Nigdy nie było w Barcelonie takiego zawodnika.
1
Na napastnika jednak pracuje cały zespół, więc w lepszym raczej łatwiej się wykazać.
0
Kandydatem do ZP jest każdy zawodowy piłkarz.
0
Te mistrzostwa lig to takie regionalne tytuły. Nie wiesz jak radziły sobie drużyny Realu w swoich ligach?
0
Od ponad roku grają kupę jak jest 3 napastników. Z 4 w pomocy wygląda to dużo lepiej.
12
Kolano to nie część nogi?
0
Moim zdaniem nie zagrają bez Rakiticia i Busiego jednocześnie. Jeden z nich będzie grał na DM, ani Vidal ani Arthur nie dadzą rady na tej pozycji.
3
Tego chłopca przypadkiem nie potrącił zwykły radiowóz jadący w kolumnie, a nie "człowiek prezydenta"?
0
Weź pod uwagę, że z tej kasy 40 mln wzięli Leśnodorski i Wandzel i się zawinęli z klubu. 4mln czynszu za stadion (Lech 600 tyś., np. Górnik 0), 10 mln podatku od nieruchomości (Lech, Górnik zwolnione przez miasta), kilka milionów na utrzymanie stadionu (w Poznaniu i Zabrzu stadiony utrzymują miasta). Nie wiem jak jest w innych miastach, ale ogólnie przyjęło się, że samorządy dokładają do klubów, Warszawa z Legii tylko bierze.
To wszystko jest w raportach Deloitte, ale trzeba je przeczytać, a nie tylko obejrzeć wykresy.
0
Kupowali, żeby ją sprzedać koncernom.
0
To byłyby niezły burdel. Jeden Janusz na trasie chodnika nie zgadza się na wydobycie i biznes pada.