0

W całym składzie Dudelange jest 3 zawodników, którzy dorabiają, reszta utrzymuje się tylko z gry w piłkę, więc jacy to półamatorzy? Powtarzasz tylko zasłyszane plotki.

0

To teraz Stanowski ma wielki ból d... Jednak nie takie z nich ogórki jak pisał. Do tego awansuje jeszcze Trnava i połowa jego wypocin o Legii będzie się nadawała do kosza.

0

Jak już Xavi zostanie trenerem to pewnie na siłę będzie forsował tiki-takę i będziemy w czarnej d... bo wykonawców do takiej gry nie ma i pewnie długo nie będzie.

2

Typowe staty dla meczu z golem na początku. Obrona i kontry. Chociaż myślałem, że River gra trochę bardziej wyrafinowany futbol.
Z drugiej strony na flashscore różnie bywa ze statystykami, nie dawno był mecz z posiadaniem jednej drużny na poziomie 6 lub 8%. co okazało się babolem.

2

Ze dwa lata temu w USA robili badania na krowach i doszli do wniosku, że "im dłużej krowa leży na pastwisku, tym większe prawdopodobieństwo, że wstanie".

1

Jakie przewidywania? Zwykła komputerowa zgadywanka.

0

Roma i Inter w jednej grupie?

0

Na tym polega opcja odkupu. Pewnie sprzedadzą go za rok za 40 mln.

0

Jest różnica pomiędzy waleniem prosto z mostu a zwykłym chamstwem.

0

Tak, kibice 99, chyba w niszczeniu klubu od środka.

0

Tutaj połowa speców i tak chce rotacji na 5-6 pozycjach...

0

Kompa zaśmiecasz samym odpalaniem stron typu cda.

1

Jednak nie tacy słabi Ci Luksemburczycy..

0

Porównaj sobie oglądalność meczów Barcelony czy Realu do meczów Legii czy innychdrużyn naszej ligi. Te kluby nie osiągają nawet 40% tego co nasza ESA.

Poza tym to nie jest grafika przedstawiająca ilość kibiców danego klubu, a liczbę wyszukiwań, w dużej części to też kibice innych naszych zespołów. Czy to Ci się podoba czy nie, Legia jest najbardziej medialnym klubem w Polsce.

0

Co innego miało być w Polsce?

0

Kiedy miałeś nadwyżkę w budżecie? Podawanie danych w połowie roku, gdy największe wydatki są przed nimi to nic więcej jak PRowa zagrywka, którą łykają pelikany nie mające pojęcia jak skonstruowany jest budżet.
Ciekawie co powiedzą na koniec roku jak z +10mld będzie -40?

0

Co ma do tego SB? Czy on był TW? Miał teczkę?

1

O podtrzymaniu dyspozycji to będzie można można mówić po 10-15 meczach. Teraz to wygląda na pojedynczy wyskok.

0

Podoliński merytorycznie jest chyba najlepszy. Zawsze mówi na temat, bez zbędnych wstawek.

5

Po to jest w drużynie trzeci bramkarz. Kiedy ma się przydać jak nie teraz?

7

Ty się ciesz, że on pod Grunwaldem doradzał Jagielle...

11

Gra się poprawiła, bo Roberto przestał przeszkadzać w pomocy.

1

Nie wiem gdzie to masz, ale od 6.30 jest nagłówek:
"Rezerwowy Barcy filarem Borussii Dortmund?"

3

Trzeba zaznaczyć, że w erze MJa obrońcy w NBA mogli sobie pozwalać na dużo twardszą grę niż teraz. Nie było takiej ochrony graczy ofensywnych jak obecnie. Gdyby teraz można było bronić jak wtedy to liczby Lebrona czy Curry'ego bardzo by spadły i nikt nawet by nie pomyślał o porównywaniu ich do Jordana.

0

Popracuj nad interpunkcją, będziesz częściej właściwie rozumiany.

0

4 komentatorów na meczu to trochę za dużo.

0

Chyba pomyliły Ci się Koree.

0

W Korei to może nic nie dać.

0

Maciek, weź chłopie wznów karierę, gorszy nie będziesz.

9

Trafiła kosa na kamień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?