4

Borka fajnie słuchało się kilka lat temu, zanim stał się bardziej celebrytą niż dziennikarzem.

2

Jakim upodleniem dla reszty naszych klubów jest to, że przegrały mistrzostwo z drużyną, która przegrywa z mistrzem Luksemburga?

0

Przecież jakby wpisał inny klub to nikt by tam nie zajrzał.

0

Szczególnie, że większość głosów na WZA mają polscy udziałowcy...

2

Stanowski i mówienie jak jest? W żadnym serwisie o sporcie nie ma tylu niedomówień, domysłów i chamstwa co na weszło. Koleś został oderwany od koryta Legii i nie może tego przeboleć, nie ma już newsów od BL, skończyły się płatne reklamy od klubu i teraz ma ból d...

0

Leśny to głównie wydawał pieniądze, a jak pojawiła się okazja to zawinął 20 baniek i się ulotnił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

"Nago" piszemy łącznie. Jak się ubierze, to będzie wyglądał lepiej :)

0

Po co Pietrowski go łapał za ten bark? Większa szansa była, że Wegrowi się nogi poplączą niż, że to wykorzysta.

0

Na astmę Korzeniowskiego też tak narzekałeś?

0

Zawsze tak było w sph, nie tylko w tym roku.

1

Efekt Vikriego.

0

Akurat pensje Jędzy i do niedawna Chukwu to "spadek" po Leśnym.

0

Oczywiście, że znam, ale on tak postawił cudzysłów, że wynika z tego, że to jego słowa.

0

Jak to możliwe skoro wg profilu masz 22 lata? Kłamiesz w profilu czy tutaj?

0

Bilety kupili na jutro a nie pojutrze.

0

Akurat na wrc syf robili Estończycy. Jak nie wiesz dlaczego to zobacz kto dostał rajd zamiast nas.

0

Był na testach, ale z Chelsea dostał lepszą ofertę.

1

To poleciałeś z tą ekstraklasą. Wiem, że nasza liga to przeciętniaki, ale stawianie jej ma równi z 3 ligą hiszpańską to po prostu ignorancja i kompletny brak wiedzy w temacie.

0

Kałucki jak zwykle, rozdwojenie jaźni...

0

Po pierwsze przeczytaj cały kontekst naszej rozmowy. Po drugie nie sądzę, żeby Kolega Faberr był sędzią ESA więc z varem kontaktu mógł nie mieć. Sędziowie ESA mieli szkolenia z VARu kończone testami, więc nie jest tak że nie było tego w przepisach gry, bo ci co mieli tego używać musieli być do tego przygotowani i dopuszczeni.

0

Poprzedni sezon z varem w ESA był grany bez przepisów? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie wcinaj między wódkę a zakąskę.

0

To jest oczywiste, tylko z czasem kiepsko. Jak dzisiaj znajdziesz coś nowego to jutro to zdasz, ale w meczu gdzie masz na decyzję 1-2 sekundy będzie ciężko o właściwą interpretację.
Mimo wszytko, powodzenia na egzaminie.

0

On nie pisał o powtarzaniu wiedzy tylko o przypomieniu sobie przepisów. Jak teraz nie pamięta to i na meczu nie będzie pamiętał, jak się dziś nauczy to do najbliższego meczu zapomni.

0

Jak zdawali egzaminy to jeszcze nie byli chirurgami. Wcześniej zaś, nie sądzę żeby z przypomnieniem sobie wiedzy czekali do kilku godzin przed egzaminem.

0

W efekcie mamy sędziów takich jakich mamy...

0

Nie mądry, tylko wolałbym żeby np. chirurg przed moją operacją nie musiał sobie przypominać gdzie serce a gdzie wątroba..

1

Przepisy albo znasz albo nie. Będziesz je sobie przypominał przed każdym meczem?

0

Skoro przychylił się do jego prośby to chyba nie musiał...

0

Przed chwilą wrzucił, pytanie kiedy je zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?