mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Borka fajnie słuchało się kilka lat temu, zanim stał się bardziej celebrytą niż dziennikarzem.
2
Jakim upodleniem dla reszty naszych klubów jest to, że przegrały mistrzostwo z drużyną, która przegrywa z mistrzem Luksemburga?
0
Przecież jakby wpisał inny klub to nikt by tam nie zajrzał.
0
Szczególnie, że większość głosów na WZA mają polscy udziałowcy...
2
Stanowski i mówienie jak jest? W żadnym serwisie o sporcie nie ma tylu niedomówień, domysłów i chamstwa co na weszło. Koleś został oderwany od koryta Legii i nie może tego przeboleć, nie ma już newsów od BL, skończyły się płatne reklamy od klubu i teraz ma ból d...
0
Leśny to głównie wydawał pieniądze, a jak pojawiła się okazja to zawinął 20 baniek i się ulotnił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
"Nago" piszemy łącznie. Jak się ubierze, to będzie wyglądał lepiej :)
0
Po co Pietrowski go łapał za ten bark? Większa szansa była, że Wegrowi się nogi poplączą niż, że to wykorzysta.
0
Na astmę Korzeniowskiego też tak narzekałeś?
0
Zawsze tak było w sph, nie tylko w tym roku.
1
Efekt Vikriego.
0
Akurat pensje Jędzy i do niedawna Chukwu to "spadek" po Leśnym.
0
Oczywiście, że znam, ale on tak postawił cudzysłów, że wynika z tego, że to jego słowa.
0
Jak to możliwe skoro wg profilu masz 22 lata? Kłamiesz w profilu czy tutaj?
0
Bilety kupili na jutro a nie pojutrze.
0
Akurat na wrc syf robili Estończycy. Jak nie wiesz dlaczego to zobacz kto dostał rajd zamiast nas.
0
Był na testach, ale z Chelsea dostał lepszą ofertę.
1
To poleciałeś z tą ekstraklasą. Wiem, że nasza liga to przeciętniaki, ale stawianie jej ma równi z 3 ligą hiszpańską to po prostu ignorancja i kompletny brak wiedzy w temacie.
0
Kałucki jak zwykle, rozdwojenie jaźni...
0
Po pierwsze przeczytaj cały kontekst naszej rozmowy. Po drugie nie sądzę, żeby Kolega Faberr był sędzią ESA więc z varem kontaktu mógł nie mieć. Sędziowie ESA mieli szkolenia z VARu kończone testami, więc nie jest tak że nie było tego w przepisach gry, bo ci co mieli tego używać musieli być do tego przygotowani i dopuszczeni.
0
Poprzedni sezon z varem w ESA był grany bez przepisów? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie wcinaj między wódkę a zakąskę.
0
To jest oczywiste, tylko z czasem kiepsko. Jak dzisiaj znajdziesz coś nowego to jutro to zdasz, ale w meczu gdzie masz na decyzję 1-2 sekundy będzie ciężko o właściwą interpretację.
Mimo wszytko, powodzenia na egzaminie.
0
On nie pisał o powtarzaniu wiedzy tylko o przypomieniu sobie przepisów. Jak teraz nie pamięta to i na meczu nie będzie pamiętał, jak się dziś nauczy to do najbliższego meczu zapomni.
0
Jak zdawali egzaminy to jeszcze nie byli chirurgami. Wcześniej zaś, nie sądzę żeby z przypomnieniem sobie wiedzy czekali do kilku godzin przed egzaminem.
0
W efekcie mamy sędziów takich jakich mamy...
0
Nie mądry, tylko wolałbym żeby np. chirurg przed moją operacją nie musiał sobie przypominać gdzie serce a gdzie wątroba..
1
Przepisy albo znasz albo nie. Będziesz je sobie przypominał przed każdym meczem?
0
Skoro przychylił się do jego prośby to chyba nie musiał...
0
Przed chwilą wrzucił, pytanie kiedy je zrobił.