1

Widziałeś zdjęcia z tej jaskini? Gdzie oni mieliby się tam zmieścić z takim sztywnym klocem?

0

Siłą mieli go przyciągnąć? Nie chciał grać w Lechu, to nie będzie.

0

Kiedy tacy jak Ty skumają, że Inter po prostu nie chciał Rafy a nie nie było ich stać.

0

Wymieniasz nike, adidas i chcesz zaimponować dziewczynie?

0

Racja. Tylko sprawdź w słowniku czym różni się adopcja od adaptacji :)

6

No co, funt szterling.

0

Akurat w naszej tv siedzi tylko jeden ekspert od sędziowania i on twierdzi, że by dał karnego.

0

No właśnie nie miał prawa. Faul albo jest albo go nie ma. Bez varu mógł nie zauważyć, ale właśnie po to stworzyli możliwość weryfikacji żeby uniknąć takich błędów.

0

Napisałem, że wymaga a nie wymagał. W Barcelonie już Go parę lat nie ma.

0

No popatrz, a amator Guardiola wymaga atakowania nawet przy 4-0.

0

Co im da mistrzostwo Wielkopolski?

0

Strzelili szybko gola, to normalne, że się cofnęli i kontrują.

6

Zaraz Ci ktoś zmieni opis zdjęcia na "Miesięcznica Smoleńska" i będzie ten sam efekt. Jakiś dzieciak zrobił sobie jaja i przeżywasz niepotrzebnie. Nie sądzę, żeby na oficjalnych stronach KODu, czy kogokolwiek z opozycji była taka informacja.

0

Żeby Juventus coś zarobił na akcjach to raczej musi je sprzedać.

8

Jak byś odjął bramki CR (wyjął Go ze składu) to chyba nie graliby w 10? Ktoś za niego by grał i coś by raczej strzelał.

0

Z jego wykończeniem akcji może po prostu stać w linii z obrońcami i dokładać głowę/stopę. Tak grać może jeszcze spokojnie 4-5 lat.
Tak jak Pedeudo napisał, CR drastycznie zmienił swój styl gry (chyba nawet wcześniej niż 2 lata temu).

0

Fajnie, że odgrzewasz temat, który był tu wałkowany ponad tydzień temu na 100 różnych sposobów.

2

Nie wiem czy jest gdzieś stosowane takie rozwiązanie, żeby dawać SP bez grania meczu. Przecież te mecze są grany też dla kibiców, a nie kolejnej puszki w gablocie. Akurat Barca nie chce grać dwóch meczów, bo nie ma terminów z uwagi na nasze mecze presezonu.

0

Jakby wykorzystali okazję to byłoby 1-0. Nie ma strzałów za 3 punkty.

1

Może wiedzieli ile wydadzą na nowych zawodników i na Rafę już zabrakło. Może po prostu uznali, że nie jest tyle wart.

0

Przecież Cou od 60 minuty nie ma siły, żeby biegać.

1

Używanie varu jest dla Szymonka uwłaczajace. On ma instynkt.

1

Probierz się nie nadaje właśnie przez swój charakter. On zawsze widzi problem we wszystkich wokół, a nie w swoich błędach. Zawsze winny jest sędzia, terminarz albo system rozgrywek.

0

Orzech nie taki ciężki, ale za to twardy :)

16

Mierzejewski chociaż grał cały sezon, a nie się leczył czy siedział na ławce. Ta liga australijska wcale nie jest taka słaba jak się wydaje.

0

Właśnie, " niby dobry".

0

Gol Miny idzie na jego konto. Jak bramkarz wychodzi do piłki jej nie łapie, to jest to jego błąd.

0

Jest jeden problem. Lewy w BVB przez ten rok grał. PSG stać, żeby go wysłać na rok na trybuny jak nie podpisze kontraktu. Znając "miłość" szejka do Barcelony to pewnie tak to by się skończyło.
Nie potrzebujemy zawodnika, który przez rok nie kopnie piłki w meczu.

0

Co takiego zrobił Neuer? Jeden błąd w momencie, gdy już praktycznie byli poza turniejem.
Oczywiście i tak twierdzę, że powinien bronić Marc, ale to nie ma nic do rzecz.

0

Argentyńczykom to chyba Messi ma wypłacić bo w związku raczej takiej kasy nie mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?